Doda o pogrzebie babci
EastNews

Szykuje się kolejny skandal? Doda zamierza wyprodukować nowy film. Będzie o głośnej aferze w show-biznesie!

Doda o pogrzebie babci
EastNews

 

Doda nie boi się kontrowersyjnych tematów, dlatego podjęła decyzję o wyprodukowaniu filmu fabularnego o „dziewczynach z Dubaju". Kilka miesięcy temu książka dziennikarza Piotra Krysiaka o kulisach pracy Polek, które wyjeżdżają za granicę, aby spełniać seksualne zachcianki bogatych szejków arabskich stała się bestseller. W najnowszym magazynie „Party" czytamy, że Doda chce nakręcić film na podstawie książki, ale wzbogacić scenariusz o nowe, jeszcze nikomu nie znane wątki. Szykuje się bomba! Czy Doda nie boi się skandalu?

Strach hamowałby możliwość rozwoju mnie jako producentki. Chętnie zmierzymy się z tymi, którzy boją się, że film zdemaskuje ich „grzechy z przeszłości", i będą go chcieli zablokować. Szczerze mówiąc, właśnie na to liczę - mówi w rozmowie z „Party" Doda.

Nie ma lepszej reklamy dla nowego filmu jak skandal. Więcej o projekcie Dody czytaj w najnowszym numerze magazynu „Party".

 

Zobacz: Górniak zablokowała Dodę na Instagramie po tym, jak wyszła za mąż!

 

Doda założyła dwa lata temu, razem ze swoim mężem Emilem Stępniem, firmę producencką Ent One. to oni byli producentami filmu „Pitbull. Ostatni pies".

Doda

 

Doda i Emil Stępień wzięli w tym roku ślub w Hiszpanii. Teraz budują tam dom dla siebie. 

Doda, Emil Stępień
Instagram

 

Więcej o Dodzie w nowym "Party"! 

Robert Janowski na okładce Party

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27