Doda, Emil Stępień
Instagram
1/5
Doda, Emil Stępień
East News

 

W kwietniu tego roku Doda zaskoczyła wszystkich, ogłaszając, że wyszła za mąż za swojego przyjaciela, Emila Stępnia. Wcześniej niewiele osób nawet domyślało się, że Doda i Emil są parą. Sam ślub również odbył się w tajemnicy. Po ceremonii, artystka i jej mąż przestali ukrywać swój związek, chętnie pojawiają się razem na imprezach, czy publikują wspólne zdjęcia w sieci.

Teraz jednak Doda podjęła bardzo ważną decyzję, dotyczącą jej realacji z mężem. Pokazała także niezwykle poruszające zdjęcie. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: Doda ostro o różnicach w zarobkach piłkarzy i siatkarzy: „Nie wygrali nic!”

2/5
Doda, Emil Stępień
Instagram

 

Doda i Emil wzięli ślub w Hiszpanii i od tego czasu są niemal nierozłączni. Nie da się ukryć, że ślub w tajemnicy nie był w stylu Dody, którą wszyscy dobrze znamy. Okazuje się jednak, że artystka bardzo się zmieniła i teraz nie zamierza ujawniać zbyt wielu informacji ze swojego życia prywatnego. Właśnie dlatego podjęła ważną decyzję.

Zobacz: Internauci sugerują Dodzie, że powinna mieć dziecko. Fani artystki są oburzeni!

3/5
Doda, Emil Stępień
Instagram

 

Doda postanowiła nie brać udziału w programie "The story of my life", w którym gwiazdy występują w parach i przechodzą gigantyczne metamorfozy - są postarzane o kilkadziesiąt lat i mają okazję sprawdzić, jak będą wyglądać w przyszłości, co będą czuć, patrząc na tak zmienioną ukochaną osobę. Swoją decyzję Doda wyjaśniła na Instagramie, przy okazji pokazując przerobione zdjęcie swoje i Emila kilkadziesiąt lat starszych.

Bardzo dziękujemy za zaproszenia do różnych projektów ale niestety musimy odmawiać tym,które za bardzo eksploatują nasze życie prywatne,którego w końcu nauczyłam się chronić.Podejmuję te decyzje świadomie bo wiem jak moje upublicznianie związków , nadawanie medialności uczuciom i przede wszystkim otwieranie się przed wszystkimi odwróciło się przeciwko mnie w przeszłości - napisała Doda.

Zobacz: Fani drżą o zdrowie Dody! Wszystko przez ostatnie zdjęcia gwiazdy 

4/5
Doda, Emil Stępień
Instagram

Artystka podkreśliła, że nie chce już popełniać błędów, które kiedyś bardzo dużo ją kosztowały. 

Decyzje te nie przychodzą z łatwością.. ukrywanie przez wiele miesięcy narzeczeństwa przed całym światem było niezwykle męczące...nie chciałam popełniać wciąż tych samych błędów , za bardzo juz dostałam w kość ,nie chciałam znowu sie zawiesc.Na miejscu każdego skorzystałabym z tej wspaniałej przygody i pamiątki dla par jakim jest poruszający program „Story of my life„ale na moim ....nie i wierze ,ze mnie rozumiecie ;)  - dodała artystka.

Zobacz: „Nigdy nie widziałem jej w takim stanie”. Doda jest zdruzgotana! 

5/5
Doda, Emil Stępień
Instagram

 

Myślicie, że Doda podjęła słuszną decyzję? 

Zobacz: „Spędziliśmy razem wesołe, pełne przygód 13 lat”. Doda straciłaprzyjaciela…

Więcej na temat Doda