Premiera teledysku Dody High Life
YouTube

Jest już nowy klip Dody! "Nigdy wcześniej nie zrobiłam takiego teledysku"

Premiera teledysku Dody High Life
YouTube

Doda jest obecnie w samym centrum dużej afery z Agnieszką Szulim spowodowanej awanturą, w którą obie panie wdały się podczas imprezy w Chorzowie. Momentami było podobno naprawdę gorąco, a do spotkania doszło na gali "Niegrzeczni 2014", podczas której dziennikarka była nominowana do nagrody za program,a Doda była gościem muzycznym ze swoim singlem. Przypomnijmy: Seksowna Doda na gali "Niegrzeczni 2014". Przebierała się kilka razy

Sytuacja została, przynajmniej tymczasowo, wyjaśniona przez policję, a przed Dodą premiery jej dwóch długo oczekiwanych projektów. Dziś w nocy w sieci zadebiutował jeden z nich, mianowicie teledysk do utworu "High Life", który zwiastuje pierwsze w karierze artystki DVD koncertowe. W klipie widzimy fragmenty show "Fly High Tour", a także sceny nagrane na przestrzeni ostatnich kilku lat m.in. podczas wakacji gwiazdy. W rozmowie z AfterParty Doda przyznała, że pochodzą one z jej prywatnego archiwum, o którym nikt nie wiedział.
 

Teledysk jest mieszanką bardzo różnych ujęć, m.in. filmików, które nagrywałam w tajemnicy przez kilka lat. Dość nietypowy klip, nigdy wcześniej takiego nie zrobiłam, więc myślę, że się spodoba. Są tam też przebitki z koncertu z Wrocławia, który nagrywałam na DVD. To mój prezent na Walentynki dla fanów - tłumaczy w rozmowie z nami wokalistka.


Poniżej nowy teledysk Dody. Jak wam się podoba?

Zobacz: Jest już okładka DVD Dody. Znamy szczegóły

Doda High Life teledysk


Doda High Life teledysk


Doda High Life teledysk

Doda podczas gali "Niegrzeczni 2014":

Więcej na temat Doda
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44