Doda w czarno białej sukience z naszyjnikiem

Doda odsłania kulisy hitowego programu TVN: "Wszystko to było ustawione"!

Doda w czarno białej sukience z naszyjnikiem

Prawie 15 lat temu Doda wystąpiła w hitowym wówczas programie TVN - "Mamy Cię", który prowadził Szymon Majewski. Pamiętacie proste zasady show? Znajomi gwiazd wkręcali je w różne niecodziennie i zabawne sytuacje, oczywiście pod czujnym okiem kamer. Niczego nieświadomy celebryta na sam koniec, kiedy padało już słynne "mamy cię!", miał być po prostu zaskoczony. Jak było z Dodą? Gwiazda po latach wyjawiła prawdę na temat programu!

Doda o "Mamy Cię" w TVN: "Wszystko było ustawione"! 

Na YouTubie pojawił się odcinek "Mamy Cię" z Dodą, w związku z czym wokalistka na InstaStories postanowiła zdradzić kulisy jego kręcenia. Okazuje się, że od początku wiedziała, że bierze udział w programie, a jej "zaskoczenie" było... udawane:

Będę musiała złamać wasze naiwne serduszka, więc wszystko to było ustawione. Wiedziałam o tym i jak zwykle grałam głupka. Sorry. Dzielcie na pół, a może i na więcej wszystko to, co widzicie w telewizji, co czytacie też - powiedziała gwiazda.

Program „Mamy Cię” nadawany był w latach 2004-2005, a następnie w 2015 roku, tym razem prowadzili go Szymon Hołownia i Marcin Prokop. Jego kontynuacja nie spodobała się jednak widzom i show spadło z anteny po jednym sezonie. Doda z kolei od około 5 lat nie pojawia się w żadnych programach TVN w związku z tzw. "banem", który otrzymała po medialnych awanturach z Agnieszką Woźniak Starak, twarzą stacji. 

Doda w "Mamy Cię" 15 lat temu. Widać, że udaje zaskoczenie?

Doda w Mamy Cię 15 lat temu

Co jeszcze zdradzi nam Doda?

Doda na imprezie Róże Gali 2018
East News

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23