Doda skarży się na wytwórnię muzyczną
Instagram

Wytwórnia Dody reaguje na jej apel! Artystka chce wrócić do rocka!

Doda skarży się na wytwórnię muzyczną
Instagram

Doda skarży się na wytwórnię muzyczną, która według artystki nie chce wyprodukować jej płyty z rockowymi utworami. Piosenkarka zamieściła na swoim profilu na Facebooku wpis w którym przyznaje, że chciałaby wrócić do nieco ostrzejszych brzmień z początków jej kariery. Doda twierdzi jednak, że jej pomysł nie podoba się muzycznym ekspertom z Universal Music Polska. Artystka apeluje więc do swoich fanów, aby podpisywali petycję skierowaną właśnie do wytwórni, w której zwracają się z prośbą o stworzenie rockowej płyty Dody.

 

Konflikt Dody z wytwórnią Universal Music Polska

"Pokaż mi proszę radio, które zagra rockowy kawałek i utrzyma go na playliście przez kilka tygodni. Uważasz, że możemy w przypadku Dody zadowolić się niskim nakładem rockowych płyt?"
To słyszę w wytworni kiedy chcę nagrać płytę, o której marzę i która pokaże moją artystyczną ewolucję lub powrót do korzeni - jak kto woli... Czy naprawdę NIKT NIE SŁUCHA już ROCKA? Czy wszyscy musimy grać pop, żeby się "sprzedał"? Moi fani i fani rocka mogą pokazać, że jest INACZEJ! Wierzę, że Universal na nowo rozkocha się w gitarowych riffach- napisała Doda.

Wytwórnia muzyczna Dody zareagowała na jej emocjonalny wpis. Universal Music Polska również za pośrednictwem Facebooka odpowiedziało artystce.

Mając na uwadze troskę fanów Dody o jej niezależność muzyczną, zapewniamy, że jako firma fonograficzna nigdy nie narzucamy wykonawcom stylu i gatunku muzyki, którą chcą wykonywać. To artysta proponuje nam i wyznacza muzyczne tory, po których chce podążać. W przypadku braku konkretnej propozycji muzycznej ze strony artysty, oczywiście służymy sugestią i pomocą w zakresie doboru repertuaru, mając na uwadze jego predyspozycje i preferencje. Pracujemy z artystami wykonującymi muzykę z tak różnych stylistyk jak klasyka, jazz, pop, dance czy rock i metal, co bezsprzecznie świadczy o otwarciu także na muzykę niekomercyjną – polecamy i zapraszamy do zapoznania się naszym katalogiem.

A Wy chcielibyście, żeby Doda wróciła do nieco mocniejszych brzmień? Zobaczcie co jeszcze w swoim oświadczeniu napisali przedstawiciele wytwórni muzycznej Dody.

 

Zobacz także: Doda chce pogodzić się z Justyną Steczkowską? "Wiem, że ludzie chcą igrzysk i ja im to dam"

 

Doda apeluje do fanów, aby podpisywali petycję.

Wytwórnia muzyczna odpowiedziała Dodzie.

Chcielibyście, żeby Doda śpiewała nieco ostrzejsze piosenki?

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48