Doda odda organy po śmierci

Doda chce oddać organy po śmierci, poza jednym... Jakim?

Doda odda organy po śmierci

Doda planuje oddać organy po swojej śmierci! Artystka, z okazji Światowego Dnia Transplantacji, promuje oddawanie organów po śmierci. 

Doda odda organy śmierci

Taka decyzja nikogo nie powinna dziwić. Już kilka lat temu artystka udowodniła, że potrafi rozkręcić każdą akcję. Kiedy zachęcała do oddawania szpiku, baza potencjalnych dawców powiększyła się o kilkadziesiąt tysięcy, za co została uhonorowana nagrodą od Ministra Zdrowia. Teraz zaangażowała się w akcję #oddajserce, która ma promować transplantację:

Dziś światowy dzien transplatacji! Przyłączcie sie do akcji ‪#‎oddajserce‬ ❤8 lat temu podjęłam decyzje ,że kiedy mnie juz nie bedzie na tym świecie, zostanie część mnie żyjąca w innej osobie i RATUJĄCA Jej istnienie ..a moje serduszko bije w rytmie cza-cza😀 😊Jezeli dane Ci bylo przejsc przez ten swiat i konczy sie Twoja droga, a to co przestaje byc Ci potrzebne staje sie dla kogos niezbedne, to oddaj to z usmiechem na twarzy i podejmij ta decyzje juz dzis. Tak jak ja to zrobilam - napisała na Facebooku

Brawa dla Dody! Mamy nadzieję, że inicjatywa, którą popiera, odniesie sukces!

Tymczasem jak dowiedział się "Fakt", gwiazda chce oddać wszystkie organy, nie chce jednak oddawać serca. Według źródeł gazety, po jej śmierci ma ono spocząć obok rodziców, Wandy i Pawła Rabczewskich!

Zobacz także: Doda szykuje się do życia po wyborach?! „Mam już berety we wszystkich kolorach”

 

Doda planuje oddać organy po śmierci

Dziś światowy dzien transplantacji! Przyłączcie się do akcji #oddajserce ❤️8 lat temu podjęłam decyzję, że kiedy mnie ju...

Posted by Doda on 26 październik 2015

Doda nie chce jednak oddawać serca. Spocznie ono obok jej rodziców

Doda z rodzicami - Pawłem i Wandą Rabczewskimi
East News

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26