35. urodziny Dody
mat. prasowe/WYDAWNICTWO AGORA
TYLKO U NAS

"W Polsce martwy artysta jest więcej wart" Doda zdradza, dlaczego radia nie grają jej piosenek

35. urodziny Dody
mat. prasowe/WYDAWNICTWO AGORA

Z okazji 12. urodzin magazynu "Party" Doda udzieliła nam obszernego wywiadu o zmianach w jej życiu, ale i nie tylko. Gwiazda podzieliła się refleksjami na temat swojej kariery. Wyjaśniła dlaczego, mimo tak ogromnej popularności, radia nie chcą grać jej piosenek.

Doda: "W Polsce martwy artysta jest więcej wart"

Doda ma na koncie kilka platynowych i złotych płyt, ponad 100 nagród muzycznych (w tym MTV EMA, Telekamery czy VIVA Comet), tysiące koncertów, miliony wyświetleń na YouTubie. Występuje regularnie na największych telewizyjnych festiwalach w całej Polsce. Nie da się jednak ukryć, że jednego pola nie zdominowała - radia. Popularne polskie radiostacje (poza nielicznymi wyjątkami) konsekwentnie odmawiają grania jej utworów. Dlaczego tak jest? 

Czasem mam wrażenie, że w Polsce martwy artysta jest więcej wart (śmiech) - skwitowała Doda, następnie dodała: Nie grają mnie, bo nie. Bo Doda. Codziennie dostaję wykresy. Owszem, grają mnie, ale stacje lokalne, za co bardzo dziękuję - powiedziała w rozmowie z "Party" Doda.

Żałujecie? Żeby posłuchać Dody nie musicie jednak włączać radia - wystarczy wejść na YouTube'a, gdzie możecie zobaczyć cały koncert gwiazdy z orkiestrą w warszawskim Teatrze Roma. Dla fanów to naprawdę wielka gratka! 

Pełna rozmowa z Dodą w urodzinowym wydaniu magazynu "Party"! Od dziś w sprzedaży!

Anna Mucha na okładce Party

Na Dodę możecie głosować w plebiscycie Party.pl z okazji 4. urodzin Party.pl i 12. urodzin magazynu Party w kategorii: "Nagroda specjalna za walkę z hejtem"

Doda
EastNews

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04