East News
Doda dała czadu!
1/5
East News

Doda to jedna z wielu gwiazd, które przybyły do Opery Leśnej, aby zaprezentować przed fanami swoje największe przeboje. Piosenkarka pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2018 wyglądała zjawiskowo! Widać, że małżeństwo z Emilem Stępniem jej służy. Rabczewska na każdym kroku przypomina o tym, że jest szczęśliwą mężatką. Tym razem zrobiła to przy pomocy pokaźnych rozmiarów naszyjnika z napisem "Just Married" (pol. świeżo po ślubie).

 

Jednak naszą uwagę zwróciły zmiany, jakie zaszły w jej sylwetce. O co chodzi? Sprawdźcie w naszej galerii!

 

POLECAMY: Doda pokazała stare zdjęcia, na których jest okrąglutka. Ile waży obecnie?

2/5
East News

Tego naszyjnika nie dało się nie zauważyć! W ten sposób Doda przypomniała o tym, że niedawno została szczęśliwą mężatką. Przypomnijmy, że jej ślub odbył się w tajemnicy przed mediami. Zaproszeni goście dopiero w ostatniej chwili dowiedzieli się, że są świadkami czegoś niesamowitego! A jak prezentowała się cała kreacja Dody? I jakie zmiany zaszły w jej sylwetce? Odpowiedź na kolejnym slajdzie!

3/5
East News

Doda na Polsat SuperHit Festiwal wybrała kusą sukienkę, która podkreśliła jej zgrabną talię. Odnieśliśmy wrażenie, że artystka zgubiła kilka kilogramów. Wygląda na to, że plotki o jej rzekomej ciąży można włożyć między bajki...

 

POLECAMY: Zakłada obrączkę, odwraca się i... ta mina! Zdjęcie ze ślubnego wideo Dody stało się klasyką!

4/5
East News

Humor jej dopisywał! Doda w Sopocie spotka zaprzyjaźnione gwiazdy, w tym między innymi Marylę Rodowicz, z którą utrzymuje bliskie relacje. Piosenkarka wspierała ją, gdy Rabczewska borykała się z problemami osobistymi związanymi z byłym partnerem, Emilem Haidarem.

5/5
East News

Jak wam się podoba jej kreacja?

Więcej na temat Doda