Party Stories
Okładka Party Doda
Mat. promocyjne
Newsy

Doda na okładce "Party"! Głośny film artystki już wzbudza wiele kontrowersji! Dlaczego gwiazda walczy? 

Już od poniedziałku w sprzedaży nowy numer magazynu "Party", a w nim na okładce Doda. Artystka zakończyła już pracę na planie swojego filmu "Dziewczyny z Dubaju", który jeszcze przed premierą budzi ogromne kontrowersje. Dlaczego artystka walczy? Komu pomaga? W nowym numerze "Party" mówi wprost: "Nie chcę nikogo niszczyć, chcę uratować"! Wszystkiego dowiecie się w nowym "Party"! Co jeszcze w numerze? Sprawdźcie!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie chcą zarabiać na widzach. Kinga Rusin czyli nowa królowa stylu. Serial Roku czyli za co kochamy "Stulecie winnych"? Ponadto niezwykle zdjęcia z albumu rodzinnego Viki Gabor oraz wzruszająca historia bohaterów "Down the road. Zespół w trasie".

A to wszystko w nowym "Party" - od poniedziałku w sprzedaży!

Zobacz także: Moda jesień 2020. Agnieszka Woźniak-Starak w ultramodnym płaszczu. Będziecie widzieć go wszędzie w tym sezonie!

Okładka Party Doda
Mat. promocyjne

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda
East News
Newsy
Doda marzyła o jurorowaniu w "The Voice of Poland". Jak zareagowała na powrót Edyty Górniak do show?

"The Voice of Poland" ruszył pełną parą, a w jury możemy zobaczyć Tomsona i Barona, Michała Szpaka, Urszulę Dudziak oraz Edytę Górniak, która wróciła do programu po dłuższej przerwie. Niestety w dalszym ciągu fani talent show nie mogą zobaczyć w fotelu jurorskim Dody. Chociaż wokalistka marzy o tym, aby być jurorką w "The Voice", to jednak w dalszym ciągu jej się to nie udaje. Kilka miesięcy temu na swoim Instagramie Doda napisała:  The voice chce mnie na trenera , TVP się nie zgadza 🤷🏼‍♀️ - stwierdziła Doda. Zobacz także:  Michał Szpak zachwycony uczestniczką w "The Voice of Poland". Dziewczyna w przeszłości wiele razy słyszała „brzmisz jak chłopak” i chciała przestać śpiewać Jak zatem Doda zareagowała na powrót Edyty Górniak do programu? Czy w dalszym ciągu jest otwarta na propozycje udziału w "The Voice of Poland", czy jest to już zamknięty temat?  Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!   

Doda i Blanka Lipińska
East News
Newsy
"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

Już niedługo Doda i jej ekipa pracująca przy produkcji filmu "Dziewczyny z Dubaju", będą świętować zakończenie zdjęć. Za kilka dni będą nagrywane ostatnie, najważniejsze sceny, które zostaną zrealizowane we Francji. Premiera tego filmu niewątpliwie jest jedną z najbardziej oczekiwanych, a atmosfera na kilka miesięcy przed, już jest naprawdę bardzo gorąca. Zobacz także:  Natalia Siwiec nie boi się filmu Dody: "Mam asa w rękawie". Gwiazda odpowiada modelce: "Ja mam zawsze pokera królewskiego" W tym roku mieliśmy do czynienia z głośną premierą filmu na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej, "365 dni". Produkcja stała się międzynarodowym hitem i zdobyła duży rozgłos. Czy zatem film "Dziewczyny z Dubaju" ma szanse go przebić? O to zapytaliśmy samą Dodę!  Co nam odpowiedziała? Tego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

Okładka Party Joanna Przetakiewicz
Newsy
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na okładce "Party"! Jak będzie wyglądał bajkowy ślub pary?

Już od poniedziałku w sprzedaży nowy numer magazynu "Party", a w nim na okładce  Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens . Para swój bajkowy ślub zaplanowała na październik!  Gdzie planują się pobrać i kto zaprojektował suknie ślubne dla panny młodej? Wszystkiego dowiecie się w nowym "Party"! Co jeszcze w numerze? Sprawdźcie! W nowym "Party" przeczytacie między innymi wzruszający wywiad z Moniką Kuszyńską. Artystka udowadnia, że "mama na wózku nie jest gorsza". Z kolei Lara Gessler zapewnia, że nie planuje ślubu. Monika Mrozowska spodziewa się czwartego dziecka. Ponadto w numerze przeczytacie też o Kindze Dudzie, która niebawem zacznie pracę ze swoim ojcem. Jest przygotowana na takie wyzwanie? Szczegółów dowiecie się w nowym "Party" - od poniedziałku w sprzedaży!  Zobacz także:   Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub! Znamy szczegóły uroczystości. Będzie na bogato! A oto okładka najnowszego magazynu "Party":    

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner