Doda
Newsy

Co Doda będzie robić po zakończeniu kariery? Gwiazda ma już plan!

To nowe wyzwanie.

Doda z wielkim hukiem powróciła na początku tego roku na scenę muzyczną. Jej przebój "Riotka" puszczany był w największych rozgłośniach radiowych i stał się wielkim przebojem. Teraz przyszedł czas na wakacyjny singiel - "Nie pytaj mnie", który wokalistka aktywnie promuje. 


Piosenkarka udziela teraz licznych wywiadów, w których opowiada o kulisach powstawania nowego teledysku. W najnowszym wywiadzie oprócz tego pojawia się również wątek tego czy Doda mogłaby być mentorką dla młodszego pokolenia. Coś nam się wydaje, że wiemy, co artystka będzie robić, kiedy zakończy karierę muzyczną.

Otwarcie własnej firmy fonograficznej i managerskiej byłoby dobrym krokiem. Zwłaszcza, że w Polsce dobrych managerów brak. (...) Od wielu lat sama jestem swoim managerem, kreuję swój wizerunek i znam showbiznes od podszewki. Myślę, że byłabym dobrą osobą na tym miejscu - wyznała w wywiadzie dla www.t-mobile-music.pl.
 

Dobra alternatywa?
 

Doda na nominacjach do Eska Music Awards


ONS
Newsy
Doda: "Nie utrzymuję żadnego kontaktu z Nergalem"
W zgodzie się raczej nie rozstali...

Wbrew temu, co można było założyć przed, to głównie Adam Darski chętnie udziela wywiadów na temat związku z Dodą. Doda konsekwentnie starała się milczeć i zdawkowo odpowiadać na pytania dotyczące byłego. W ostatnim wywiadzie dla "Show" odsłoniła nieco rąbka tajemnicy. Co prawda nie była aż tak szczera jak jej eks opowiadający o ich pożyciu, a raczej jego braku.  - Oczywiście, nie jestem teraz szczęśliwa, że stało się tak, jak się stało. Cieszę się jednak, że pojawiłam się na drodze Adama, że mogłam mu jakoś pomóc . - powiedziała w magazynie. Nergal w wywiadzie dla "Wprost" również nie mógł się nachwalić Dorotki. Podziękowaniom nie było końca. Ona się zaangażowała totalnie. Jeżeli cała ta sytuacja jest jak morze, to ona wskoczyła na najgłębszą wodę, nie łapiąc się nawet koła ratunkowego. To był manifest jej uczucia, co było szalenie dla mnie ważne. To było szalenie dla mnie ważne - powiedział Nergal w wywiadzie dla "Wprost". - Ludzie się doszukują w mojej chorobie źródła przemian w życiu prywatnym, ale tak nie jest. Tak się po prostu stało. Z szacunku dla siebie i dla drugiej strony nie zamierzam tego publicznie komentować. (...) Doda zrobiła dla mnie i dla wielu chorych bardzo wiele dobrego. Potrafi mieć wielkie serce. Nie zapomnę tego i nie pozwolę powiedzieć o niej złego słowa. Mimo tych "ciepłych" wyznań para całkowicie zerwała ze sobą kontakt. Pojawiły się pogłoski, że Doda zmieniła nawet numer telefonu. To, co się obecnie dzieje, jest dla mnie wielkim zaskoczeniem. Jestem kompletnie zdezorientowana. W zasadzie to w ogóle nie potrafię się do tego odnieść - przyznaje Dorota. I może to lepiej, że Doda nie potrafi się odnieść. Wspomniane wyznanie Nergala, że ich związek rozpadł się przez brak...

Doda na okładce Vivy! z Wandą Rabczewską
Newsy
Doda o atakach Agnieszki Szulim na jej rodzinę: „Słowem można zabić!”
Doda o atakach Agnieszki Szulim na jej rodzinę: „Słowem można zabić!”

W wywiadzie dla magazynu “Viva!” Doda opowiada o kulisach konfliktu z Agnieszką Szulim oraz o programie “Na językach”, w którym wyemitowano kilka materiałów na jej temat . Doda o „Na językach” A tych programów było chyba pięć, jeden w samo Boże Narodzenie. I dużo zwiastunów. Starsze osoby może to spędzić do grobu - powiedziała Doda. Materiały na temat Dody bardzo przeżywała jej mama, Wanda Rabczewska. Po każdym z tych programów byłam kompletnie rozdygotana, bałam się wychodzić na ulicę. Wydawało mi się, że wszyscy na mnie patrzą i szepczą za moimi plecami. Budziłam się w nocy i płakałam. Teraz też łzy mi lecą - powiedziała Wanda Rabczewska.   Doda z mamą Wandą Rabczewską w wywiadzie dla Vivy! Materiały w „Na językach” dotyczyły m.in. upadku Dody, po którym gwiazda trafiła do szpitala oraz małżeństwa rodziców gwiazdy. Ten drugi temat najbardziej odbił się na Wandzie Rabczewskiej, która przeżywała fakt, że w mediach mówi się o tym, że mąż ją zdradził i ma nieślubne dziecko. Mamę totalnie rozłożył na łopatki program “Na językach”. Żyła w wielkim napięciu, odkąd zaczęły pojawiać się reportaże o jej małżeństwie. Miało to zaszkodzić mamie, a dotknęło niewinnych ludzi - powiedziała Doda. Nie mogłam od tego uciec, to się nawarstwiało. Już była cisza, a potem znowu ktoś telefonuje: “Pani Wandziu, zaraz będą o was mówić”. Nie jestem osobą publiczną. Ja nawet nie wiem, czemu to miało służyć, dlaczego ktoś na oczach całej Polski roztrząsa moje małżeństwo, moje intymne sprawy i jeszcze angażuje do programu małoletnie dziecko - opowiada Wanda Rabczewska.   Wyobraź sobie, że teraz ja pójdę do telewizji i będą opowiadać o twoim małżeństwie, przez cztery miesiące, co weekend, obrażając cię i naginając fakty. Słowem można...

ONS
Newsy
Doda reaktywuje Virgin!
Po 10-u latach zespół znów wyda płytę?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Dody i zespołu Virgin, w którym gwiazda zaczynała swoją karierę. Okazuje się, że piosenkarka chce reaktywować nieistniejącą już grupę i na nowo podbić polską scenę muzyczną! Według informacji magazynu "Party" Dorota Rabczewska ma nadzieję, że założyciel Virgin, Tomasz Lubert poprze jej pomysł. - Ostatnio nie układa się jej najlepiej, dlatego liczy na to, że ten pomysł odwróci złą passę . Decyzja o wielkim powrocie Dody i zespołu Virgin ma zapaść w najbliższych miesiącach. Niestety, w intencje piosenkarki nie do końca wierzy sam Lubert, ale nie wyklucza on ponownej współpracy. - Tylko on może decydować o reaktywacji Virgin. Jego obecny zespół Volver odnosi wiele sukcesów, dlatego Tomek jeszcze się waha. Poza tym nie jest pewny, czy Doda robi to z miłości do muzyki, czy dlatego, że nie ma innego wyjścia . Jeżeli dojdzie do reaktywacji Virgin może być znów gorąco na polskiej scenie muzycznej. Tomek i Doda cały czas przyjaźnią się, wspólnie komponują piosenki na solowe płyty Dody, a to może tylko dobrze wróżyć.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner