Agnieszka Chylińska nie weźmie udział w koncercie wymyślonym przez Dodę
Zobacz wpis!
1/4
Doda odpowiada Agnieszce Chylińskiej

 

Doda skomentowała decyzję Agnieszki Chylińskiej, która nie weźmie udziału w koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Po dramatycznych wydarzeniach, do których doszło podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Doda zapoczątkowała piękną akcję, w której zachęca wszystkie gwiazdy do wzięcia udziału w specjalnym koncercie, który ma udowodnić, że Polacy mogą się zjednoczyć i razem zwalczać hejt. Na apel piosenkarki zareagowało wiele gwiazd polskiego show-biznesu, ale wiadomo już, że w koncercie z pewnością nie weźmie udziału Agnieszka Chylińska. Jak komentuje to Doda?

Zobaczcie, co napisała! Szczegóły w naszej galerii. 

 

Zobacz także: Wzruszający pomysł Dody! Chce organizować wielki koncertprzeciwko nienawiści

2/4
Agnieszka Chylińska nie weźmie udział w koncercie wymyślonym przez Dodę

 

Kiedy Doda zaproponowała, żeby zorganizować wielki koncert fani zaczęli dopytywać Agnieszkę Chylińską, czy również przyłączy się do akcji "Artyści przeciw nienawiści". Artystka opublikowałała wówczas mocny wpis na Instagramie:

Zmienianie świata zaczyna się od siebie. Bez przemocy. Być dobrym i uczciwym dla siebie i dla innych. Każdego dnia. Agnieszka Chylińska

Teraz Doda skomentowała decyzję Agnieszki Chylińskiej i... zaapelowała do internautów! O co ich poprosiła? Szczegóły na następnej stronie! 

 

Zobacz także: Dzieci Agnieszki Chylińskiej zawdzięczają życie Jurkowi Owsiakowi!

3/4
Doda
Instagram

 

Doda opublikowała w sieci wpis, w którym apeluje do internautów, żeby nie krytykowali Agnieszki Chylińskiej za to, że nie weźmie udziału w koncercie "Artyści przeciw nienawiści". A jak komentuje decyzję swojej koleżanki z show-biznesu?

Prosze fanów by nie hejtowali Agnieszki Chylińskiej za to iż nie zagra z nami. NIE ESKALUJCIE TEGO CO MA MIEĆ SWÓJ KRES.Akceptuje Jej wybór i nie potępiam.Nie odbieram tego personalnie, w końcu to WSPÓLNY PROJEKT wielu muzyków- napisała na Facebooku. 

 

Zobacz CAŁY wpis Dody.

 

4/4
Doda

Agnieszka Chylińska nie weźmie udziału w koncercie, ale Doda i tak ma powody do radości. Na apel artystki odpowiedziało setki gwiazd! 

Więcej na temat Doda Agnieszka Chylińska