Doda bawiła się na imprezie z Cristiano Ronaldo
instagram
1/5
Doda bawiła się na imprezie z Cristiano Ronaldo
EastNews/instagram

 

Cristiano Ronaldo został wybrany najlepszym piłkarzem 2018 roku. Sportowiec zwyciężył w plebiscycie Globe Soccer Awards. Choć wielka impreza odbywała się w Dubaju, piłkarz zdecydował się osobiście odebrać złotą statuetkę. Co ciekawe, wśród zebranych gości na miejscu pojawiła się... Doda! Jak gwiazda zareagowała na przybycie znanego Portugalczyka? 

Zobacz też: Cristiano Ronaldo oskarżony o gwałt! "Ona się nie skarżyła, że byłem brutalny!"

2/5
Cristiano Ronaldo piłkarzem roku
eastnews

 

Sportowcowi na imprezie towarzyszyła ukochana Georgina Rodriguez i najstarszy syn Cristiano Ronaldo Junior. Ronaldo na scenie zdradził plany na przyszły rok. 33-latek chce skupić się oczywiście na strzelaniu goli. 

Mamy nowy rok. Marzę o zdobyciu wielu trofeów z moim nowym klubem, którym jest Juventus. Cieszę się z tego, co było w 2018 roku, ale to już zakończone. Lubię wyzwania. Moje nowe życie jest w Juventusie. Chcę wygrywać tyle, ile mogę - powiedział portugalski piłkarz - powiedział Cristiano. 

3/5
Doda bawiła się na imprezie z Cristiano Ronaldo
instagram

 

Na wielkim wydarzeniu w Dubaju pojawiła się Dorota Rabczewska. Artystka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich udała się razem z mężem. Gwiazda właśnie tam postanowiła przywitać Nowy Rok. Doda na ściance pozowała w białej sukience. 34-latka zakryła ramiona, jednak zdecydowała się pokazać zgrabne  i długie nogi. Kreacja podkreśliła jej świetną figurę.

Globe Soccer Awards. Męski wieczór z mężem. Czekamy na Cristiano Ronaldo - podpisała zdjęcie artystka.

Fani zachwycili się stylizacją, ale nie uszło im na uwadze, że gwiazda nie cieszy się ze spotkania ze sportowcem.

No nie wierzę, że się nie cieszysz ze spotkania z Krostianoooo - napisała fanka.

Na co Dorota jej odpowiedziała:

Wolę Britney Spears! 

4/5
Doda bawiła się na imprezie z Cristiano Ronaldo
instagram

 

Dorota po namowie męża zapozowała do zdjęcia z Gianni Infantino, szefem FIFY. Internauci stwierdzili, że Dubaj służy artystce.

Emil mówi, że to najważniejsza osoba w piłce nożnej. No to niech już cyknie fotkę - podpisała zdjęcie w swoim stylu Rabczewska.

 

5/5
GEORGINA RODRIGUEZ
eastnews

 

W przeciwieństwie do Dody, Georgina Rodriguez nie zdecydowała się na pokazanie ciała. Partnerka Cristiano Ronaldo nakryła włosy hidżabem. Miała kremową kreację, ozdobioną złotymi wzorami. Georgina wyglądała bardzo poważnie. Trudno było na jej twarzy szukać uśmiechu. 

Więcej na temat Cristiano Ronaldo Doda