doda2.jpg
ONS
Newsy

Doda

Prawdziwe imię i nazwisko: Dorota Rabczewska

Data urodzenia:
15 lutego 1984r.
Znak zodiaku: Wodnik
Zawód: piosenkarka

Doda od najmłodszych lat kochała śpiewać. W rodzinnym Ciechanowie wygrała Konkurs Piosenki Dziecięcej mając zaledwie 10 lat. Śpiewu uczyła się w Studium Wokalnym Elżbiety Zapendowskiej w Warszawie. W 1998 roku dostała się do Teatru Buffo, gdzie wystąpiła w głośnym musicalu "Metro".

W latach 200-2007 była wokalistką zespołu 'Virgin". W 2007 roku ukazał się debiutancki solowy album Dody "Diamond Bitch", który szybko uzyskał status platynowej płyty.

Obecnie Doda związana jest z Negalem (Adamem Darskim), liderem metalowej grupy Behemoth.
efron.jpg
ONS
Newsy
Zac Efron

Prawdziwe imię i nazwisko: Zachary David Alexander Efron Data urodzenia: 18 października 1987 r. Znak zodiaku: Waga Zawód: aktor Zac Efron zasłynął rolą Troya Boltona w filmie High School Musical. W wieku 11 lat Efron zaczął występować w szkolnych przedstawieniach. W 2002 Zac dostawał już epizodyczne role w serialach, a w 2003 roku zagrał w filmie telewizyjnym. W 2006 roku Efron zagrał główną rolę w disneyowskim filmie "High School Musical" i z miejsca stał się idolem nastolatek. Ponownie w rolę Troya Boltona wcielał się jeszcze dwukrotnie w kontynuacjach filmu w 2007 i 2008 roku. Zac wystąpił również w filmowej adaptacji musicalu "Hairspray" (2007) i w filmie "17 Again" (2009).

AKPA
Newsy
Wyciekła stara piosenka Dody
Byłaby hitem?

Wszyscy pamiętamy reklamę lodów Koral, w której występowała Doda . Ujęcia kamer na seksowne, długie nogi i ten charakterystyczny dźwięk. Za granicą piosenka przewodnia miała tytuł "Magic Flavour", w Polsce "Poczuj magię". Niestety nigdy nie moglismy posłuchać utworu w całości, aż do dzisiaj. Właśnie do internetu wyciekła pełna, oficjalna polska wersja utworu. Według zapewnień Dody, "Poczuj magię" miało trafić na płytę "Diamond Bitch", która ukazała się w 2007 roku i pokryła podwójną platyną. Ostatecznie utwór trafił do spotu reklamowego. Po pięciu latach piosenkę możecie posłuchać w całości. Myślicie, że mogłaby namieszać na listach tak jak "Katharsis" czy "Dziękuję"? UPDATE: Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl w rozmowie z Dodą - angielska wersja piosenki nigdy nie została nagrana w całości, tylko fragment na potrzeby zagranicznej wersji reklamy. chimera

Zespół Tomka Luberta kończy działalność
ONS
Newsy
Koniec zespołu Luberta! Będzie reaktywacja Virgin?
Kiedy dadzą ostatni występ?

Doda i Tomek Lubert poznali się już ponad 10 lat temu, gdy Rabczewska zgłosiła się jako kandydatka na wokalistkę nowego zespołu "Virgin". Początki nie były łatwe, bo młoda wokalistka nie wzbudzała entuzjazmu wśród wysoko postawionych osób w branży. Przypomnijmy: Doda wyjawiła na koncercie sekret z przeszłości. Miała wtedy 16 lat Zespół "Virgin" rozpadł się na początku 2007 roku, a Doda poświęciła się swojej solowej karierze. Lubert zaś zaangażował się w działalność kolejnych zespołów, w których grał i komponował. Jego ostatnim projektem jest "Volver", ale teraz jego działalność stoi pod znakiem zapytania. Z zespołu odchodzi bowiem wokalista Mariusz Totoszko . Ich ostatnim telewizyjnym występem będzie sylwestrowy koncert Polsatu, latem zaś uda się w pożegnalną trasę. Czy to oznacza, że szanse na reaktywację "Virgin" wzrastają? Kto wie, bo Doda i Lubert utrzymują doskonałe stosunki. Tomek wystąpił na ostatnim koncercie Rabczewskiej we Wrocławiu, który był nagrywany na potrzeby DVD, a kilka tygodni wcześniej dali wyjątkowy mini-koncert podopiecznym jednej z fundacji. Zobacz: Doda reaktywowała Virgin! Wszystko w szczytnym celu Chcielibyście, żeby "Virgin" wróciło? Macie swoje ulubione przeboje tego zespołu? Zobacz: Maryla Rodowicz wysyła Dodę na Eurowizję Wspólny występ Dody i Tomka Luberta w Instytucie Matki i Dziecka:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner