Kogel Mogel kadr z filmu - docent Marian Wolański i Kasia Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel" Zdjęcia z filmu "Kogel-mogel" Zdjęcia z filmu "Kogel-mogel"
Kogel Mogel kadr z filmu - docent Marian Wolański i Kasia
Screen z filmu Kogel Mogel
Zobacz FOTO!
1/4
Kogel Mogel kadr z filmu - docent Marian Wolański i Kasia
Screen z filmu Kogel Mogel

 

Jak po latach wygląda docent Marian Wolański? W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z planu trzeciej części kultowego filmu "Kogel Mogel" na którym nie zabrakło Zdzisława Wardejna, czyli docenta Wolańskiego. Od kilku tygodni trwają prace do "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" w którym pojawi się całkiem sporo gwiazd z  poprzednich dwóch częsci filmu. Wiadomo już, że w produkcji wystąpią m.in. Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Wiktor Zborowski, Ewa Kasprzyk i właśnie Zdzisław Wardejn. W trzeciej serii dołączą do nich .in.  Nikodem Rozbicki, Ola Hamkało, Anna Mucha i Katarzyna Skrzynecka. 

 

Zobaczcie NOWE zdjęcie z planu filmu "Kogel Mogel 3"! Poznajecie docenta Wolańskiego? 

 

Zobacz także: Czy Piotrusia zagrał Misiek Koterski? Co stało się z aktorem, który wcielił się w Pawła? Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o filmie "Kogel Mogel"!

2/4
Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel"
Facebook

Według medialnych doniesień premiera trzeciej części filmu "Kogel Mogel" odbędzie się najwcześniej wiosną 2019 roku. Zanim jednak produkcja pojawi się w kinach zobaczcie ZDJĘCIE z planu! Spójrzcie, jak zmienił się docent Marian Wolański! 

Zdjęcie z planu "Kogel Mogel 3".

 

3/4
Zdjęcia z filmu "Kogel-mogel"
East News

W trzeciej odsłonie filmu nie może również zabraknąć uwielbianej przez widzów Ewy Kasprzyk, która gra Barbarę Wolańską. Jak zmieniła się żona docenta Mariana Wolańskiego?

 

Zobacz także: Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 od kulis. Czy właśnie tak narodzi się romans głównych bohaterów?

 

Ewa Kasprzyk w Kogel Mogel 3

4/4
Zdjęcia z filmu "Kogel-mogel"
East News

Wy również nie możecie doczekać się premiery filmu? Myślicie, że "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" powtórzy sukces poprzednich części? 

 

Zobacz także: Ilona Łepkowska zdradza szczegóły trzeciej części Kogla Mogla!

Więcej na temat film Kogel Mogel