Uroda Życia

Dobra wiadomość przed świętami! Nasza rodzina się powiększa

Uroda Życia

W tych niezbyt wesołych czasach wszyscy potrzebujemy dobrych wiadomości. Dlatego tak bardzo ucieszyła nasz informacja o powstaniu portalu Urodazycia.pl. To nowy serwis w portfolio Edipresse Polska, który wydaje również Party.pl, Urodazycia.pl traktujemy więc jak naszą siostrę.

Serwis jest online’ową emanacją dobrze znanego miesięcznika „Uroda Życia”. Magazyn od lat przyzwyczaił swoje czytelniczki, że niezależnie od wieku inspiracje, jakościowe treści i rzetelną wiedzę psychologicznej.

– Od początku istnienia „Uroda Życia” skupiała wokół siebie silną społeczność inteligentnych czytelniczek, które cenią nas za pogłębione teksty, wyjątkowy dobór bohaterów i tematy społeczne, nieobecne w innych mediach kobiecych – mówi Sylwia Niemczyk, redaktorka naczelna miesięcznika i serwisu. – Cieszę się, że od teraz możemy być jeszcze bliżej naszych użytkowniczek: mogą czytać, słuchać i oglądać nas wszędzie tam, gdzie jest im wygodnie, w swoim telefonie albo laptopie.

Na start akcja #DZIĘKUJĘ

Serwis rusza "z przytupem" i prezentuje kampanię społeczną #DZIĘKUJĘ #urodażycia. Wspierają ją m.in. bohaterka majowego wydania „Urody Życia”, Martyna Wojciechowska, a także Tomasz i Anna Sekielscy, Magda Gessler, Sylwia Chutnik czy Jerzy Stuhr. Wszyscy zachęcają czytelniczki, by pielęgnowały w sobie uczucie wdzięczności i doceniały wsparcie, jakie otrzymują od innych ludzi.

– W dobie pandemii koronawirusa, jeszcze wyraźniej widzimy, jak bardzo zależymy jedni od drugich i jak ważna jest umiejętność doceniania tego, co od siebie nawzajem dostajemy  – mówi Niemczyk.– Chcemy realnie zmieniać świat wokół nas i wierzymy, że możemy to zrobić, dlatego zachęcamy użytkowniczki Urodazycia.pl, aby dołączały do naszych akcji i działały razem z nami.

W serwisie Urodazycia.pl znajdziemy też podcasty:  „Słuchaj dla przyjemności”.

- Podcasty to nowe medium towarzyszące. Chcemy aby nasze użytkowniczki miały szansę być z nami, w różnych momentach swojego życia, w drodze do pracy, na zakupach, czy podczas biegania. Chcemy dać im chwilę wytchnienia w dowolnym momencie dnia, dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebują - podkreśla redaktorka naczelna.

Gorąco polecamy!

Redaktor naczelna "Urody życia" Sylwia Niemczyk:

Sylwia Niemczyk, redaktor naczelna magazynu "Uroda Życia" i urodazycia.pl

Więcej na temat Uroda Życia
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48