Klaudia Halejcio zdradza wstydliwy sekret Tomasza Barańskiego

TYLKO U NAS: Klaudia Halejcio pierwszy raz powiedziała o przyczynach rozstania z Tomkiem Barańskim

Klaudia Halejcio zdradza wstydliwy sekret Tomasza Barańskiego

Klaudia Halejcio, jak dotąd, z nikim nie chciała rozmawiać o powodach rozstania z Tomkiem Barańskim. Dla "Flesza” zrobiła jednak wyjątek.

Doszliśmy do wniosku, że nasz związek przestał mieć rację bytu. Oboje byliśmy w ciągłych rozjazdach, a to nie pomaga budować relacji. Dziś jednak chcę pamiętać tylko te dobre chwile, które były między nami, i nie analizować ciągle, co poszło nie tak" - mówi aktorka magazynowi "Flesz".
Klaudia Halejcio mieszka teraz sama, pod Warszawą. To dla niej bardzo trudny czas, nowy etap w życiu. Na szczęście ma przy sobie bliskich, którzy dbają, żeby nie czuła się samotna. Przyjaciele wpadają wieczorami
z jej ulubionymi eskalopkami z restauracji Mateusza Gesslera, często dzwoni siostra, w której Klaudia ma największe wsparcie.
Kłopot w tym, że ja nie do końca potrafię się cieszyć z bycia singielką. Mam taką naturę, że kocham czuć się potrzebna. Troska o bliskie osoby sprawia mi przyjemność. Tak zostałam wychowana" - opowiada
Klaudia.
Rozstanie z Tomkiem Barańskim było dla niej przez to jeszcze trudniejsze.
Nie jestem typem samotnika. Kocham mieć przy sobie kogoś bliskiego. A gdy go nie ma? Skupiam się na sobie. Od czasu do czasu urządzam sobie wieczór dla siebie, z czytaniem książki lub scenariusza, relaksującą kąpielą z kieliszkiem wina. Ale to jest jeden wieczór, nie więcej – dodaje.
W tym roku zaprosiła na święta 13-osobową rodzinę. Przyjechała m.in. siostra z Norwegii z dwoma córeczkami. Więcej na ten temat przeczytacie w magazynie  "Flesz".
Klaudia Halejcio na pokazie SI-MI
ONS
 
Klaudia jest piękną kobietą, nie lubi samotności...
Klaudia Halejcio
ONS

Więcej na temat Klaudia Halejcio
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22