Dieta Anji Rubik. Anja Rubik w Small Talk Goi Boy

Na jakiej diecie jest Anja Rubik?

Dieta Anji Rubik. Anja Rubik w Small Talk Goi Boy

Świat mody rządzi się swoimi prawami. W nim liczy się oryginalna uroda i piękna, smukła sylwetka. Największe gwiazdy wybiegów cały czas muszą dbać o swoje ciało poprzez kilkugodzinne ćwiczenia każdego dnia czy rygorystyczne diety. W internetowym talk show "Small Talk", którego gospodynią jest blogerka Gosia Boy, Anja Rubik zdradziła swoje sposoby na zachowanie odpowiedniej wagi.

- Ja stosuję dietę, że "wszystko w umiarze".  Ja mam dosyć ułatwioną sytuację, bo ja genetycznie jestem szczupła. Moja mama jest szczupła. Mam szybki metabolizm. Bardzo dużo ćwiczę  - wyznała Rubik.


Top modelka w rozmowie wyjawiła również, że jest łakomczuchem i bardzo lubi słodycze:

- Nie odmawiam sobie czekoladek czy różnych słodkości. Ale to nie jest tak, że ja siedzę i jem je kilogramami. Jest balans.


Patrząc na zdjęcia Rubik jakoś nie chce się nam wierzyć, że Anja może tak bezkarnie objadać się pustymi kaloriami, jakie znajdują się w batonikach czy tabliczkach czekolady. Jeśli modelka mówi prawdę, to możemy jej tylko pozazdrościć genów. Jednak czy taka chudość jest atrakcyjna?Anja.JPG

W rozmowie z Gosią Boy, Rubik pochwaliła się też, że coraz bardziej kocha swojego męża. Zobaczcie ich romantyczny spacer:

Więcej na temat Anja Rubik diety gwiazd
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22