Dieta Agnieszki Cegielskiej
ONS

Jak Agnielszka Cegielska dba o figurę?

Dieta Agnieszki Cegielskiej
ONS

Agnieszka Cegielska jest jedną z najpiękniejszych telewizyjnych pogodynek. Na wizji zawsze ma sporo energii, a kamera kocha jej perfekcyjną figurę. Aż trudno uwierzyć, że ta dość drobna blondynka jest mamą 4-letniego syna. Zobacz: Idealnie płaski brzuch Cegielskiej na okładce "Woman's Health"

Gwiazda TVN'u w rozmowie z pismem "Women's Health" zdradziła kilka tajników swojego znakomitego wyglądu. Okazuje się, że Agnieszka w swojej diecie nacisk kładzie przede wszystkim na zdrowe, pożywne śniadania.

- Nigdy się nie odchudzałam, ale bardzo pilnuję tego, co jem. I nie chodzi tu o liczenie kalorii, ale jakość jedzenia. Owsiankę, od której zaczynam każdy dzień przyrządzam na kozim mleku, ale nie z owsa, lecz z płatków orkiszowych. Jestem fanką orkiszu, lubię też smak chleba z tej mąki. To też świadomy wybór - wiem, że orkisz jest zbożem, które nie jest modyfikowane genetycznie - powiedziała pogodynka.


Agnieszka jest również wielką miłośniczką sportu i aktywności fizycznej:

- Sport był zawsze. Tak jak tata byłam kiedyś siatkarką, dziś chodzę na jogę i często jeżdżę na rowerze, a w zimę na nartach. Tenis uprawiamy rodzinnie w weekendy.


Jak widać zdrowa dieta i sporo ruchu procentują. Agnieszka Cegielska ma świetną figurę i jest przy tym sexy mamą ;)

Sprawdź diety innych gwiazd:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01