Dawid Woliński i jego dieta
ONS

Woliński zdradził sekret doskonałej sylwetki. Jaką dietę stosuje?

Dawid Woliński i jego dieta
ONS

Dawid Woliński to nie tylko jeden z najpopularniejszych polskich projektantów, ale też chyba najlepiej wyrzeźbione ciało naszego show-biznesu. Dawid chętnie chwali się efektami swojej pracy na siłowni na Instagramie. Przypomnijmy: Ale on ma ciało! Woliński wrzucił NAGIE zdjęcia

Nie jest oczywiście sekretem, że tak świetnią formę Woliński zawdzięcza częstym wizytom na siłowni. Wiadomo jednak, że równie ważna co ćwiczenia jest też odpowiednio zbilansowana dieta. W rozmowie z AfterParty.pl Dawid zdradza swój sekret na doskonałą sylwetkę:


Mam taki tryb życia, że musiałem ukraść sobie dwie godziny dziennie i ten czas spędzam na siłowni, ale łącze to też z rozsądną i zdrową dietą. Jem makaron, dużo białego miesą, ale unikam cukru, tłuszczu i gotowanych warzyw. Reszta to jest ciężka praca - duże ciężary, dużo biegania i aktywności ruchowej. Nawet jeśli jesteśmy w pracy to warto zdecydować się na jakąś krótką serię ćwiczeń, choćby brzuszki, bo to naprawdę zajmuje tylko chwilę - powiedział projektant w rozmowie z nami.


Wielu zarzuca też Wolińskiemu, że umieszczanie roznegliżowanych zdjęć na portalach społecznościowych nie jest w najlepszym tonie, a czasami gwiazdor pokazuje na nich aż za dużo nagiego ciała. Dawid nie widzi jednak problemu.
 

Ja jestem bardzo zadowolony z efektów i zaskoczony, bo ja siebie tak nie widzę w lustrze, tylko dopiero na zdjęciach. I jest mi bardzo miło jak czytam pozytywne komentarze. Każdy pokazuje tyle, ile uważa - jak będę chciał to pokażę jeszcze więcej (śmiech) - wyznał w rozmowie z AfterParty.pl


My również nie mamy nic przeciwko, aby Dawid Woliński kontynuował publikowanie zdjęć prosto z siłowni! ;) Zazdrościcie mu ciała?

 

Zobacz też galerię spoconego i seksownego Dawida Wolińskiego na siłowni:

Więcej na temat Dawid Woliński
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11