Ida Nowakowska i Ania Mucha w Dance Dance Dance
Waldemar Kompała/TVP

Ida Nowakowska i Anna Mucha mają konflikt? Tylko nam zdradziły, co tak naprawdę o sobie myślą

Ida Nowakowska i Ania Mucha w Dance Dance Dance
Waldemar Kompała/TVP

Obie zasiadają w jury "Dance, Dance, Dance". Na antenie Ida Nowakowska i Anna Mucha nie zawsze się ze sobą zgadzają, ale są dla siebie miłe. Mimo to niektórzy twierdzą, że gwiazdy wcale za sobą nie przepadają, a Ida rywalizuje z Anią o popularność. Ile w tym prawdy?

Jak ustalił "Flesz", wcześniej obie panie znały się z widzenia, ale dobrze poznały się dopiero w trakcie nagrań do tanecznego programu TVP2. Za kulisami Nowakowska i Mucha miały okazję nie tylko ze sobą porozmawiać. Ida poznała też dzieci Ani: Stefanię i Teodora, które czasem towarzyszyły mamie w studiu. Jak dziś wyglądają ich prawdziwe relacje? Czy naprawdę mają konflikt?

Czy Ida Nowakowska i Anna Mucha rzeczywiście mają konflikt?

Nie jest tajemnicą, że Ida Nowakowska, choć wydaje się być bezpośrednia i towarzyska, to wcale łatwo się nie zaprzyjaźnia. Na planie zawsze jest skupiona i perfekcyjnie przygotowana. W przerwach nagrań często znika z telefonem, bo stara się być w stałym kontakcie z mężem, przez co może wydawać się nieprzystępna. A jak jest odbierana w środowisku?

Ida ujmuje pogodą ducha. Przyjaźnimy się od roku, a zaskakuje mnie codziennie swoją spontanicznością i energią. Mam wrażenie, że ma jej tyle, że mogłaby w ogóle nie spać – mówi o Nowakowskiej Aleksander Sikora z "Pytania na Śniadanie".

Okazuje się, że Ida przyciąga spojrzenia nie tylko na ekranie!

Ida ma ogromne powodzenie u mężczyzn, ale żaden inny niż Jack nie ma u niej szans. Jej nieprawdopodobne oczy i uśmiech zwalają z nóg – dodaje w rozmowie z "Fleszem" Sikora.

Na planie "Dance, Dance, Dance" Nowakowska zaprzyjaźniła się też z Robertem Kupiszem. Do gustu nie przypadła jej rzekomo Anna Mucha. Czy między gwiazdami rzeczywiście niebezpiecznie iskrzy?

To jakieś bzdury! Nie wiem, jak Ania, ale ja ją bardzo polubiłam. Poznałam też jej cudowne dzieci i wiem, że jest wspaniałą mamą. Jej konstruktywne oceny są czasami odbierane jako hejt, ale ma tysiące fanów, w tym mnie, którzy uwielbiają jej inteligentny dowcip. Ania jest barwną osobą, z którą nie można się nudzić – chwali koleżankę z jury Ida Nowakowska.

Czy Anna Mucha odwzajemnia tę sympatię?

Ida jest superdziewczyną! Ciepła, pełna wdzięku, okazuje mi wsparcie. Możemy się ze sobą nie zgadzać, ale zawsze szanujemy swoje zdanie – mówi "Fleszowi" Anna Mucha.

Więcej o Idzie Nowakowskiej i Annie Musze przeczytasz w nowym "Fleszu"

Anna Lewandowska na okładce magazynu "Flesz"
Party.pl

Ida Nowakowska zdradziła, czy naprawdę ma konflikt z Anną Muchą

Ida Nowakowska w Dance Dance Dance
Waldemar Kompała / TVP

 

Więcej na temat Anna Mucha Ida Nowakowska
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56