Dagmara Kaźmierska o swoim nowym partnerze
Instagram

Dagmara z "Królowych życia" pokazała zdjęcie z prawdziwym przystojniakiem! Czy to przyszły mąż?

Dagmara Kaźmierska o swoim nowym partnerze
Instagram

Dagmara Kaźmierska to niekwestionowana gwiazda programu "Królowe życia". Bohaterka hitu TTV od kilku sezonów bawi widzów do łez swoimi nietuzinkowymi tekstami! Gwiazda zyskała grono fanów, którzy stale obserwują jej życie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Niedawno media obiegła informacja o domniemanym ślubie Dagmary. Teraz na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z prawdziwym przystojniakiem! Czy to jest właśnie jej życiowy partner?

Zobacz także: "Królowe życia" prawdziwym hitem jesiennej ramówki TTV!

Dagmara Kaźmierska i zdjęcie z przystojnakiem

Dagmara Kaźmierska jest absolutną gwiazdą programu "Królowe życia". Widzowie uwielbiają śledzić jej perypetie, pełne śmiechu i pozytywnej energii. Bohaterka hitu TTV jestjej prawdziwym wulkanem, a swoim optymizmem zaraża widzów! Nawet pomimo koszmarnego wypadku samochodowego, w którym gwiazda poważnie złamała obydwie nogi, Dagmara nie poddała się i z uśmiechem walczy o powrót do pełnej sprawności! Nic więc dziwnego, że fani śledzą jej poczynania nie tylko w programie, ale także na Instagramie. "Królowa życia" zgromadziła na nim prawie 760 tysięcy obserwatorów!

Niedawno fanów gwiazdy rozgrzał wpis, w którym Dagmara Kaźmierska wyraźnie zasugerowała, że... wychodzi za mąż!

😱Niestety Mój przyszły małżonek KUMA WSZYSTKO 😜😘😘😘Aż za bardzo ⚖️🖤Więc nic tu w kulki nie przylecę 😜😜😜🙈😎Ale cóż...🤷‍♀️KOFFFAAAAMMMM😍😍😍Miejcie fajny wieczór Kochani ❤️ - czytamy we wpisie "Królowej życia"

Oczywiście wieść o ślubie bardzo ucieszyła fanów uczestniczki programu "Królowe życia", jednak szybko zaczęły pojawiać się pytania, kim jest wybranek pięknej Dagmary. Najnowsze zdjęcie gwiazdy znowu wywołało lawinę komentarzy! "Królowa życia" opublikowała fotografię z prawdziwym przystojniakiem!

❤️Czasem los przyciągnie do siebie całkowicie obcych sobie ludzi , którzy po godzinie czują jakby byli rodzeństwem ❤️ Nasze przypadkowe spotkanie nieco zmieniło Nam życie 😜😱😘Ale jak to mówią 😜NIE MA PRZYPADKOWYCH SPOTKAŃ ...👻 - podpisała zdjęcie Dagmara Kaźmierska. 

Jednak jak się okazało, to nie jest życiowy partner Dagmary, a jej przyjaciel Piotr! Co więcej "Królowa życia" bardzo przyjaźni się również z jego żoną i nie ma mowy o żadnym romansie!

Zaraz będzie gadanie co nie czytają i nie patrzą uważnie ze nowa miłość pani Dagmary albo patrząc na zdjęcia pana profilu będzie ze pani Dagmara rodzine rozbija 😂😂😂 pan z góry to przyjaciel pani Dagmarki. Przyjaźni się tez z żona pana Piotra :) - czytamy w jednym z komentarzy.

Na razie Dagmara chyba nie chce ujawniać tożsamości swojego ukochanego i nie wiadomo czy kiedyś się to zmieni. Niejmniej jednak życzymy tak jej, jak i jemu wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia!

Dagmara Kaźmierska to prawdziwa gwiazda hitu TTV, "Królowe życia"! Fani uwielbiają oglądać ją w programie, jak również śledzą jej losy w mediach społecznościowych. Teraz wszyscy czekają na dalsze informacje dotyczące ślubu gwiazdy!

 

 

 

Więcej na temat TTV
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11