Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Czytelnicy Party wspierają WOŚP. Prześlij nam swoje zdjęcie!
Newsy

Prześlij nam swoje zdjęcie, jak wspierać WOŚP! Opublikujemy je w magazynie "Party"!

Prześlij nam swoje zdjęcie, jak wspierać WOŚP! Opublikujemy je w magazynie "Party"!

Już w niedzielę 31 stycznia 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Party jak zawsze wspiera tę wspaniałą inicjatywę. W tym roku chcemy pokazać na łamach naszego magazynu również Waszą aktywność na rzecz WOŚP. O co dokładnie chodzi?

Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie "Czytelnicy Party wspierają WOŚP". Prześlij nam za pomocą poniższego formularza zdjęcie z tego, jak wspomagasz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wybierzemy 10 zdjęć, które opublikujemy w kolejnym wydaniu magazynu Party (które ukaże się na rynku 15 lutego). To co? Dołączysz?

Zgłoszenia przyjmujemy od 29 stycznia do 7 lutego.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Zakończyła się aukcja Anji Rubik dla WOŚP
ONS/Facebook
Newsy
Rekordowa aukcja Anji Rubik dla WOŚP! Nie uwierzycie, ile ktoś zapłacił za zaproszenie na pokaz w Paryżu
Rekordowa aukcja Anji Rubik dla WOŚP! Nie uwierzycie, ile ktoś zapłacił za zaproszenie na pokaz w Paryżu

Zakończyła się aukcja Anji Rubik dla WOŚP. Okazuje się, że licytacja zakończyła się rekordowym wynikiem 55 500,00 złotych! To więcej niż rok temu, kiedy dzięki aukcji top modelki, do fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  wpłynęło 53 300,00 złotych! Licytacja zaproszenia na pokaz mody cieszyła się ogromną popularnością. Tak wielką, że... jak dotąd przebiła aukcję Roberta Lewandowskiego! Za spotkanie z piłkarzem fani oferują o ponad 5 tysięcy złotych mniej niż ostatecznie zapłacił zwycięzca aukcji Anji Rubik! Czy Anja ostatecznie pobije Roberta Lewandowskiego okaże się 27 stycznia, kiedy zakończy się aukcja WOŚP.    Anja Rubik wspiera WOŚP Anja Rubik na 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazała podwójne zaproszenie na pokaz Yves Saint Laurent, który odbędzie się 28 lutego w Paryżu. Z opisu aukcji wynika, że zwycięzca licytacji i jego osoba towarzysząca będą mogli osobiście poznać projektanta YSL. Anja zaprosiła również na backstage swojej sesji zdjęciowej dla prestiżowego magazynu. Szczęściarz, który wylicytował spotkanie z Anją Rubik będzie mógł zrobić sobie wspólne zdjęcie z modelką.   Anja Rubik nie przebiła jednak aukcji Agaty Dudy, która przekazała na WOŚP swoje zdjęcie wykonane podczas Światowych Dni Młodzieży. Zdjęcie pierwszej damy wylicytowano bowiem za... 200 tysięcy złotych!    Zobacz także:  Anja Rubik i Sasha Knezevic są już po rozwodzie? Mamy komentarz!   Zaproszenie na pokaz zostało wylicytowane za ponad 55 tysięcy złotych! Zakończyła się aukcja modelki dla WOŚP. Dzień przed zakończeniem aukcji Roberta Lewandowskiego, fani oferują ponad 50 tysięcy za spotkanie z piłkarzem.

Anna Przybylska - czy córka pójdzie w jej ślady?
Newsy
Jarosław Bieniuk przekazał na aukcję WOŚP wyjątkową pamiątkę po Ani Przybylskiej
Rodzina Ani Przybylskiej wspiera WOŚP

  Już w niedzielę, 13 stycznia, odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tysiące wolontariuszy będzie chodziło po ulicach, żeby zebrać pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. WOŚP można wesprzeć nie tylko wrzucając pieniądze do puszki, ale również biorąc udział w licznych aukcjach. W tym roku polskie gwiazdy na zawiodły i przekazały na WOŚP wiele cennych przedmiotów, ale nie tylko! Robert Lewandowski zaoferował spotkanie ze sobą , Kasia Tusk przekazała suknię ślubną, a Martyna Wojciechowska walizkę, z którą przejechała cały świat. Na aukcji pojawiła się też niezwykła pamiątka po Annie Przybylskiej!   Zdjęcie Ani Przybylskiej na aukcji WOŚP WOŚP wspiera również Jarosław Bieniuk, który wraz ze swoimi dziećmi postanowił przekazać w tym roku niezwykłą pamiątkę po Annie Przybylskiej , która zmarła na raka w 2014 roku. Były piłkarz przekazał na aukcję zdjęcie Ani z dziećmi Oliwią, Szymonem i Jasiem, które zostało wykonane podczas sesji dla "Vivy!".  Oliwia, Szymon, Jaś i Jarek zdecydowali się przekazać na aukcję WOŚP wyjątkową pamiątkę. Jest to zdjęcie Ani Przybylskiej z dziećmi. Fotografia z dedykacją, z pamiętnej sesji dla magazynu Viva zostanie przekazana w ręce wygranego na specjalnym spotkaniu z całą rodziną. Tego nie można przegapić! - czytamy na stronie aukcji. Aukcja ze zdjęciem aktorki cieszy się sporym zainteresowaniem - już teraz trzeba za nie zapłacić ponad 2 tysiące złotych. Aukcję znajdziecie pod TYM linkiem. Czy w tym roku wesprzecie WOŚP?   Zobacz:  Bieniuk pokazał NIEPUBLIKOWANE wcześniej zdjęcia Oliwki z Anią Przybylską!   Zdjęcie Ani na aukcji WOŚP W niedzielę, 13 stycznia, odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jerzy Owsiak w czarnej koszulce z napisem
East News
Newsy
Padł rekord na "WOŚP"! Znamy już konkretną kwotę!
W niedzielę, 8. marca ogłoszono oficjalny wynik 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Padł kolejny rekord!

Wspaniała wiadomość pojawiła się w niedzielę 8. marca!  Jerzy Owsiak podał oficjalny wynik 28. Finału WOŚP i okazało się, że... padł kolejny rekord! Ta kwota robi ogromne wrażenie!  Zobacz także:  "Nie przegrywam, tylko już przegrałem - najsłynniejszy wolontariusz WOŚP poruszająco o swojej chorobie Jerzy Owsiak podał oficjalny wynik 28. Finału WOŚP! 8. marca została podana oficjalna kwota, jaką udało się zebrać podczas 28. finału WOŚP! 1760 sztabów i prawie 120 tysięcy wolontariuszy zbierało fundusze w szczytnym celu. W tym roku kwota uzbierana przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, zostanie przekazana na dziecięcą medycynę zabiegową.  Podczas samego finału WOŚP zebrano 115 362 894 złotych! Jaka jest ostateczna suma po podliczeniu wszystkich licytacji, przelewów bankowych i zbiórek?  Ta kwota robi ogromne wrażenie, bowiem padł KOLEJNY REKORD! Oficjalny wynik 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to...  186 133 610 złotych ! Rekord padł także w licytacjach Allegro, bowiem w aukcjach brało udział blisko 210 tys. osób. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie zagrała na całym świecie i odnotowała spektakularny rekord. Gratulujemy i bardzo, bardzo się cieszymy na tę wspaniałą wiadomość! Grajcie do końca świata i jeden dzień dłużej! Poniżej możecie obejrzeć nagranie z oficjalnego ogłoszenia wyniku 28. Finału WOŚP!  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner