Sanatorium miłości
East News
Newsy

Czy Wojtkowi z "Sanatorium miłości" udało się odnaleźć córkę? Uczestnik hitu TVP zdobył się na wyznanie

Wojciech z Sanatorium miłości odnalazł córkę? Wywiad z uczestnikiem show TVP!

Wojciech Stankiewicz był uczestnikiem 2. edycji programu "Sanatorium miłości". Wtedy też jego dramatyczne wyznanie wstrząsnęło widzami hitu TVP. Okazało się, że mężczyźnie nie zależało tak bardzo na znalezieniu drugiej połówki. Poprzez udział w programie chciał jednak odnaleźć najstarszą córkę, z którą od lat nie miał kontaktu. Czy po kilku miesiącach udało mu się zrealizować to marzenie? Wojtek w rozmowie z Interią, zdobył się na krótkie wyznanie w tym temacie. 

Zobacz także: Iwona z "Sanatorium miłości" pokazała swoje zdjęcie sprzed lat! "Pięknie" komentują internauci

Iwona z "Sanatorium Miłości" chce wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami"! Uda się?

Czy Wojtkowi z "Sanatorium miłości" udało się odnaleźć córkę? 

Wojtek Stankiewicz w programie "Sanatorium miłości" dał się poznać jako niezwykle sympatyczny i otwarty mężczyzna. Pokazał również, że jest bardzo wrażliwy. Uczestnik show w jednym z odcinków wzruszył wszystkich do łez swoim wstrząsającym wyznaniem. 74-latek przyznał, że przyjechał do show przede wszystkim po to, aby odzyskać córkę, Kasię, która jest dziś dorosłą osobą. Ich kontakt niestety urwał się kilka lat temu. 

Kasiu, ja cię kocham. Odszukaj mnie. Ja chcę Cię jeszcze zobaczyć. Od iluś lat nie mamy kontaktu. Ja tego nie mogę zrozumieć dlaczego, bo jak się rozwodziliśmy, to Kasia miała 15 lat, ona nie chciała godzić się na rozwód, nawet chciała wpłynąć na mamę,  żeby do tego rozwodu nie doszło. [...] Później moje wszystkie wydarzenia, następny związek, drugie małżeństwo, z którego mam dwójkę dzieci. Ona była w pewnym momencie zazdrosna, mając nawet dwadzieścia parę lat, o to, że moja miłość jest bardziej przelana na te małe dzieci. Co mogłem, to jej wszystko dałem, co mogłem materialnie pomagałem. Skończyła studia, ma fantastyczną pracę. - mówił Wojtek. 

Wyznanie Wojtka w Sanatorium miłości

To wyznanie wstrząsnęło również prowadzącą program Martą Manowską, która nie mogła powstrzymać łez. Wojtek przyjechał do programu ze swoją misją, którą bardzo chciał spełnić. Czy po kilku miesiącach od zakończenia show TVP, udało mu się skontaktować z córką? O to między innymi zapytała dziennikarka  AKPY w rozmowie dla Interii z Wojciechem Stankiewiczem. Mężczyzna nie udzielił jej jednak jednoznacznej odpowiedzi. 

Czasami lepiej się zatrzymać, nie gonić za iluzją i mieć w pamięci piękne wspomnienia. Chcę pamiętać moją najstarszą córkę taką, jaką noszę w sercu - powiedział Wojtek. 

Wojtek w rozmowie z dziennikarką Interii podkreślił również, że w dalszym ciągu ma marzenia. I chociaż w programie nie znalazł miłości, cały czas ma nadzieję, że w jego życiu pojawi się jeszcze jakaś kobieta. 

Cały czas mam marzenia. W tym roku mieliśmy wyjechać z synem i córką w podróż samochodem po Europie: Austria, Słowacja, Czechy, Niemcy. Spontanicznie, bez planu. Tak właśnie pojechaliśmy z synem do Londynu. Od rana do wieczora zwiedziliśmy. Ja miałem okazję być tam wcześniej, a teraz z nim przeżywałem to wszystko. Jestem pewien, że kiedy wróci tam sam, będzie się czuł jak w domu. Pracujemy też razem na działce. Teraz wygląda pięknie. Ciągle coś wymyślamy. Jest dobrze, a jak kiedyś dołączy do mnie jakaś pani, która podzieli mój świat i moje zainteresowania będę naprawdę szczęśliwy - powiedział Wojtek w wywiadzie dla Interii. 

Trzymamy zatem kciuki, aby Wojciech nigdy nie stracił tego zapału i energii. Miejmy również nadzieję, że jego marzenia o kontakcie z najstarszą córką również się spełnią. 

Wyznanie Wojtka w Sanatorium miłości

Wyznanie Wojtka z 2. edycji "Sanatorium miłości" było pełne emocji i nie dało się przy nim nie uronić łez. Również Marta Manowska bardzo emocjonalnie zareagowała na słowa uczestnika show TVP. 

Wyznanie Wojtka w Sanatorium miłości

Zobacz także
Iwona i Gerard w "Sanatorium miłości"

Iwona i Gerard z "Sanatorium Miłości" zamieszkali razem! I oficjalnie potwierdzili związek

Władysław i Stenia, Sanatorium Miłości

Stenia i Władek z "Sanatorium miłości" już nie są razem! Znamy powód


 

Wyznanie Wojtka w Sanatorium miłości
TV-Show
Wstrząsające wyznanie Wojtka w "Sanatorium miłości"! Przyjechał do programu, żeby odzyskać córkę! 
Wstrząsające wyznanie Wojtka w "Sanatorium miłości"! Przyjechał do programu, żeby odzyskać córkę! 

Wojciech z "Sanatorium miłości" w ostatnim odcinku zdobył się na naprawdę szczere wyznanie. Uczestnik show powiedział, że przyjechał do show, żeby odzyskać córkę, Kasię, która jest dziś dorosłą osobą. Ich kontakt urwał się kilka lat temu. Historia Wojtka wzrusza do łez! Wojciech z "Sanatorium miłości" szuka córki Na samym początku Wojciech wyznał, że jest bardzo wrażliwym facetem, a jego radość i uśmiech to czasami pozory: Ludzie myślą, że jestem twardy, ale ja sobie nie raz siedzę w domu i sobie myślę: "nic o mnie nie wiesz". W samotności mogę sobie popłakać, a wychodzę i mówią: "O jaki wesoły facet". Ale to jest taka trochę moja gra.  Wojciech powiedział, że w programie nie znalazł bratniej duszy. Ale jego cel był inny - przyznał, że do programu przyszedł, by odnaleźć córkę: Kasiu, ja cię kocham. Odszukaj mnie. Ja chcę Cię jeszcze zobaczyć. Od iluś lat nie mamy kontaktu. Ja tego nie mogę zrozumieć dlaczego, bo jak się rozwodziliśmy, to Kasia miała 15 lat, ona nie chciała godzić się na rozwód, nawet chciała wpłynąć na mamę,  żeby do tego rozwodu nie doszło. Nawet chciała zostać ze mną, ja jej mówiłem, że  "to niemożliwe, musisz być z mamą, mama będzie bardziej opiekuńcza". Później moje wszystkie wydarzenia, następny związek, drugie małżeństwo, z którego mam dwójkę dzieci. Ona była w pewnym momencie zazdrosna, mając nawet dwadzieścia parę lat, o to, że moja miłość jest bardziej przelana na te małe dzieci. Co mogłem, to jej wszystko dałem, co mogłem materialnie pomagałem. Skończyła studia, ma fantastyczną pracę. Ja mam nową rodzinę, ja mam nowe małe dzieci, które oczekują ode mnie tego wszystkiego [...]. - mówił Wojciech. Ich kontakt z czasem się urwał:...

Marta Manowska z uczestnikami 2. edycji "Sanatorium miłości"
Instagram
Newsy
Dramat Gerarda z "Sanatorium miłości"! "Pojawiła się wysoka gorączka  i trudności z oddychaniem"
Dramat Gerarda z "Sanatorium miłości"! "Pojawiła się wysoka gorączka  i trudności z oddychaniem"

Jeden z portali internetowych przekazał dramatyczne informacje dotyczące Gerarda z "Sanatorium miłości"! Okazuje się, że były uczestnik hitowego programu TVP walczy o zdrowie i życie! W sieci pojawiło się zdjęcie chorego mężczyzny, a jego partnerka opowiedziała co się stało. Czy Gerard ma koronawirusa? Jest komentarz Iwony! Co się dzieje z Gerardem z "Sanatorium miłości"? Iwona i Gerard wzięli udział w ostatniej edycji programu "Sanatorium miłości". Para poznała się na planie show i do dziś tworzy szczęśliwy związek. Niestety, teraz okazuje się, że Iwona i Gerard od jakiegoś czasu przeżywaja prawdziwy koszmar. Była uczestnicka "Sanatorium miłości" w rozmowie z portalem pomponik.pl przyznała, że jej partner zachorował i jest w naprawdę złym stanie! Portal opublikował zdjęcia, na których widać chorego Gerarda. Pojawiła się wysoka gorączka 39,8, 40 stopni i trudności z oddychaniem, pot lejący się strumieniami tak, że trzeba było co pół godziny zmieniać koszulkę. Ja też miałam w tym czasie gorączkę, ale mniejszą i chorowałam tylko dwa dni, a on zupełnie opadł z sił. Pierwsza myśl - koronawirus, ale nawet nie mieliśmy czasu na testy, trzeba było działać - Iwona wyznała w rozmowie z portalem.  Iwona opowiedziała, że lekarz zbadał Gerarda i stwierdził u niego poważne zmiany w płucach. Teraz była uczestniczka cały czas konsultuje się z córką swojego partnera, która pracuje jako chirurg w Szwajcarii.  (...) ona jest przekonana, że koronawirus powoduje stany zapalne w żyłach i utrudnia transport tlenu do płuc. Doradziła tacie heparynę w zastrzykach, która rozrzedza krew i antybiotyk, kiedy zorientowaliśmy się, że temperatura nie spada - portal pomponik.pl cytuje Iwonę z "Sanatorium miłości". Była uczestniczka hitu o poszukujących...

Newsy
Walentyna Kozioł z "Sanatorium Miłości" wygląda jak nastolatka! Zobaczcie ten młodzieżowy styl
Walentyna Kozioł z "Sanatorium Miłości" wygląda jak nastolatka! Zobaczcie ten młodzieżowy styl

Walentyna Kozioł to "Królowa turnusu" z pierwszej edycji " Sanatorium Miłości ". 68-letnia miła seniorka z Mikołowa zaskoczyła wszystkich odważną metamorfozą. Uczestniczka show TVP wzięła udział w szalonej sesji zdjęciowej, a jej efekty są spektakularne. Seniorka pozowała w modnych stylizacjach oraz make upie, który zdecydowanie odjął jej lat! Musicie to zobaczyć, bo Walentyna jest nie do poznania! Zobacz także:  Nina i Wiesia z "Sanatorium miłości" wystąpią w nowym programie TVP Walentyna Kozioł z "Sanatorium Miłości" przeszła metamorfozę. Wygląda jak nastolatka Walentyna Kozioł, bardzo szybko zdobyła sympatię widzów oraz współuczestników "Sanatorium Miłości". W końcu nie bez powodu otrzymała tytuł "Królowej turnusu". Mimo tego, że życie nie szczędziło jej dramatów oraz tragedii, dzięki odważnej decyzji o udziale w programie, odzyskała wiarę w siebie i radość z życia.  Uczestniczka pierwszej edycji "Sanatorium Miłości" od czasu programu przeszła ogromną metamorfozę. Wzięła udział w zmysłowej sesji zdjęciowej. Na zdjęciach nie brakuje również pazura! Seniorka zapozowała w iście szałowych stylizacjach, nie brakowało poszarpanych jeansów, czy obcisłego topu! Kto powiedział, że nie będą jej pasować! W sieci pojawiły się zdjecia autorstwa Bożeny Nitki. Okazuje się, że fotografka wypatrzyła ją w jej własnej wypożyczalni strojów, którą prowadzi. Nie mogła przejść obok niej obojętnie, a przy okazji wymarzyć sobie lepszej modelki! - Jestem pod ogromnym wrażeniem... po prostu pięknie❤️❤️❤️😘😘😘 - Fenomenalnie 😍 - Piękna kobieta❤️ - komentowali internauci  Koniecznie zobaczcie te zdjęcia.  Zobacz także:  Czy Wojtkowi z...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik