Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Paulina Krupińska i Damian Michałowski w Dzień Dobry TVN
East News
TYLKO U NAS

Jak Paulina Krupińska i Damian Michałowski wychowują swoje dzieci? Zdradzili tylko nam! 

Jak Paulina Krupińska i Damian Michałowski wychowują swoje dzieci? Zdradzili tylko nam! 

Po udanym debiucie w "Dzień Dobry TVN" Paulina Krupińska-Karpiel oraz Damian Michałowski opowiedzieli nam juz o swoich rodzinach. W ich życiu szykują się rewolucje. Do tej pory byli bardzo aktywnymi rodzicami. Paulina w zasadzie nie korzystała z pomocy opiekunek. Sama z mężem zajmowała się dziećmi. Teraz wyznała nam, że będzie korzystać z pomocy swoich rodziców, kiedy Sebastian wyjedzie w trasę koncertową, a ona o godzinie szóstej rano będzie musiała jechać na plan "DD TVN". Natomiast w rodzinie Damiana było tak, że to on odprowadzał starszego synka do przedszkola, bo pracował w radio dopiero po południu. Teraz sytuacja się zmieni. Wszystkim będzie musiała zająć je jego żona.

Na pytanie, co jest dla nich najważniejsze w wychowaniu dzieci, odpowiedzieli:

"Dla mnie dzieci to nauka cierpliwości! Nie ma lepszych nauczycieli, jeśli o to chodzi. Ale jeśli pytasz mnie – jako rodzica – jak staram się wychować Henia i Helenkę, to powiem ci, że chcę, by szanowali innych", powiedział "Party" Damian.

"To, co dzieciom możemy dać najpiękniejszego, to miłość – zarówno rodziców do dzieci, jak i rodziców do siebie nawzajem. Uważam, że proste emocje są najpiękniejsze – nauczenie słów „kocham cię”, empatii. Oczywiście mogę nauczyć dzieci najwspanialszych piosenek i tańców, ale najbardziej będę dumna z tego, że będą wrażliwymi, opiekuńczymi ludźmi", powiedziała nam Paulina.

A macie własny sposób na udane małżeństwo? Czy on w ogóle istnieje?

Zakładam, że nie. Jeśli ktoś wymyśliłby prosty przepis na miłość, zostałby milionerem. W małżeństwie staram się słuchać. To naprawdę ważne – słyszeć, co mówi druga osoba", zdradza Damian.

Zgadzam się z Damianem. Dodałabym jeszcze, że należy znaleźć właściwą osobę i samemu być tą właściwą", mówi Paulina.
 

Więcej - w nowym "Party"!

Paweł Królikowski na okładce Party - do środka

Paulina Krupińska i Damian Michałowski uratują oglądalność Dzień Dobry TVN?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Paulina Krupińska i Damian Michałowski o posadzie w "Dzień Dobry TVN". "Nikogo o to nie prosiliśmy"
Paulina Krupińska i Damian Michałowski o posadzie w "Dzień Dobry TVN". "Nikogo o to nie prosiliśmy"

We wtorek 25 lutego, podczas prezentacji wiosennej ramówki stacji TVN została podana informacja, iż nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" zostali Paulina Krupińska i Damian Michałowski! Nowy duet prezenterów pojawi się na antenie już na początku marca. Czy ta para przypadnie do gustu widzom? Przekonamy się już niebawem.  Zobacz także:  Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"! Po zakończeniu prezentacji ramówki TVN udało nam się porozmawiać z Pauliną i Damianem. Zarówno piękna Miss  Polonia jak i dziennikarz już nie mogą się doczekać, kiedy w końcu będą mogli pojawić się w programie śniadaniowym w roli prowadzących. Widać, że ten duet został świetnie dobrany, a od tej sympatycznej dwójki płynie ogrom pozytywnej energii! W rozmowie z reporterką Party.pl, Paulina i Damian zdradzili jak udało im się dołączyć do grona prezenterów "Dzień Dobry TVN" ! Zobaczcie co wyjawili nam nowi gospodarze śniadaniówki TVN! 

Paulina Krupińska na imprezie Neo Make Up
East News
Newsy
Wyprowadzka do Zakopanego to nie wszystko! Paulina Krupińska-Karpiel planuje... trzecie dziecko!
Paulina Krupińska-Karpiel zostanie mamą po raz trzeci? Była miss szczerze o swoich planach macierzyńskich.

Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka zostaną rodzicami po raz trzeci? Była Miss Polonia udzieliła wywiadu magazynowi „Flesz”. Zdradziła w nim, m.in. że nie zamierza wiązać swojej przyszłości z show-biznesem. Powód? Jej priorytetem jest rodzina! Wspólnie z mężem i dziećmi, 2-letnim Jędrkiem i 4-letnią Antoniną, myślą o przeprowadzce na stałe do Zakopanego. Czy tam ich rodzina się powiększy? Paulina Krupińska-Karpiel znów zostanie mamą? Paulina Krupińska-Karpiel podkreśla, że show-biznes i popularność są dla niej tylko miłym dodatkiem do życia. Jej najważniejszą życiową rolą jest macierzyństwo. Para wychowuje dwoje dzieci: Antoninę i Jędrka. Karpielowie bardzo poważnie podchodzą do rodzicielstwa. Jakie wartości chcą wpoić swoim dzieciom? Przede wszystkim trzeba dać im bezwarunkową miłość i poświęcić im dużo czasu. Dzieci nie należą do niani, babci ani sąsiadki. Są nasze. Trzeba kochać je za nic, a nie dlatego, że ładnie posprzątają pokój czy przyniosą piątki na świadectwie. Rolą rodziców jest zagwarantowanie poczucia bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Zapewnianie dzieci, że są kochane, ważne, mądre, nawet gdy pewne rzeczy przychodzą im z trudnością. Staram się przytulać i okazywać czułość moim dzieciom tak często, jak się da – mówi „Fleszowi” Paulina. Paulina i Sebastian od kilku lat dzielą swoje życie między Warszawę a Zakopane, gdzie na stałe mieszka mama muzyka. W ciągu kilku najbliższych lat chcieliby się przenieść na stałe na Podhale. Ale Karpielowie i ich dzieci nie zamierzają zamieszkać z babcią. Na działce obok planują wybudować nowy dom dla swojej rodziny! Chcemy to zrobić dla dzieci. Tam mają przestrzeń i kontakt z naturą. W ciągu najbliższych lat chcielibyśmy zbudować dom, też według projektu Sebastiana. Większy niż...

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Instagram
Newsy
Sebastian Karpiel-Bułecka jest zły na Paulinę Krupińską, że przyjęła pracę w "Dzień Dobry TVN"?!
Jak Sebastian Karpiel-Bułecka zareagował na to, że Paulina Krupińska będzie pracowała w "Dzień Dobry TVN"?

To było największe zaskoczenie podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN i Discovery. Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji, przedstawił nową parę prowadzących „Dzień dobry TVN”: Paulinę Krupińską-Karpiel oraz dziennikarza radiowego Damiana Michałowskiego. Oni mają w sobie to coś. Są fantastyczną parą, pełną energii, pełną błyskotliwości  - mówił Edward Miszczak i dodał, że nowy duet to „naprawianie »Dzień dobry TVN«” i pomysł na poprawienie oglądalności programu. Paulina Krupińska o pracy w "Dzień Dobry TVN" Paulina Krupińska nie ukrywa, że propozycja ją zaskoczyła. Wzięłam udział w wieloetapowym castingu, ale nie miałam pojęcia, że chodzi o prowadzenie „Dzień dobry TVN” - opowiada. Do nowego wyzwania podchodzi z entuzjazmem. Nie ma dużej tremy (w 2013 roku miała swój cykl w „Pytaniu na śniadanie”, prowadziła też programy w TVN Style). Liczy się jednak z tym, że życie mamy 4,5-letniej Antosi oraz 2,5-rocznego Jędrka bardzo teraz przyśpieszy. Co na to jej mąż,  Sebastian Karpiel-Bułecka ? Ponoć bardzo się ucieszył, a potem spytał… kto zajmie się odprowadzeniem dzieci do przedszkola. Muszę przyznać, że to mój mąż, kiedy tylko jest w domu, odprowadza dzieci do przedszkola. Ale teraz postanowiliśmy, że jeśli zdarzy się taka sytuacja, że Sebastian wyjedzie na koncerty, a ja będę w tym czasie miała wydania, to poproszę o pomoc moich rodziców - mówi Paulina. Czy gwiazda planuje z czasem zatrudnić opiekunkę? W żadnym wypadku! Poza jednym epizodem, nigdy z takiej opcji do tej pory nie korzystaliśmy. Uważam, że najlepszą „instytucją” są jednak dziadkowie - tłumaczy. Paulina ma szczęście, ponieważ jej rodzice mieszkają po sąsiedzku, więc zajmowanie się wnukami...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner