Agnieszka Szulim, Edward Miszczak
ONS

Agnieszka Szulim planuje rzucić telewizję?! Edward Miszczak zdradził prawdę!

Agnieszka Szulim, Edward Miszczak
ONS

Czyżby Agnieszka Szulim planowała odejść z telewizji? Dziennikarka jest jedną z najbardziej znanych i lubianych osobowości telewizyjnych, więc informacje o jej rzekomych planach zmiany pracy wydają się być nieco zaskakujące. Szulim prowadzi w stacji TVN program "Na językach", w którym komentowane są bieżące wydarzenia z show-biznesu. Pojawiły się nawet plotki, jakoby Agnieszka chciała zająć się dziennikarstwem politycznym. Czy praca w show-biznesie już jej nie odpowiada? Odpowiedzi na to pytanie udzielił sam dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak:

Nie wydaje mi się, żeby Agnieszka odeszła z telewizji. Za bardzo kocha telewizję. Takie może ma stany. Wszyscy chcą robić coś innego, niż to, co robią. Ale czy naprawdę polityka jest taka ciekawa? - powiedział Miszczak w wywiadzie dla "Super Expressu".

Wszystko wskazuje na to, że doniesienia o odejściu Agnieszki z telewizji są mocno przesadzone. Natomiast ciekawi nas Wasze zdanie, sądzicie, że Szulim sprawdziłaby się jako dziennikarka polityczna?

 

Zobacz też: Ewa Kasprzyk chce zagrać w nowym filmie Piotra Woźniaka-Staraka. Poprosi o pomoc Agnieszkę Szulim?

 

Agnieszka Szulim na prezentacji Balmian

 

Agnieszka Szulim w czarnym płaszczu, białym T-shircie i szarych spodniach
ONS

 

Edward Miszczak na balu Fundacji TVN

 

Edward Miszczak na balu Fundacji TVN

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48