Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Ewa Farna maluje pisanki
ONS
Newsy

Czuły wpis Ewy Farnej na FB: „Bez Ciebie nie byłoby takiej Ewy”. Do kogo skierowane są te słowa?

Bardzo intymny wpis gwiazdy

Ewa Farna z okazji wczorajszego Dnia Ojca zamieściła na swoim fanpage'u zdjęcie z ukochanym tatą i dodała do tego bardzo wzruszający wpis. Artystka podziękowała mu za wszystko i wyznała, że bardzo go kocha:

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, wszystkim tatom świata, bo tak rzadko się o nich mówi... Mamy mamy mamy, nasze kochane mamusie, a jednak o ojcach tak mało. Są tak samo ważni!! Mój drogi tatusiu, kocham najbardziej w świecie, szanuje i jestem wdzięczna za więcej niż mam na myśli. Och niechaj moi fani o tym wiedza, że bez Ciebie takiej Ewy by nie było♥.

Pozazdrościć wspaniałemu tacie równie wspaniałej córki :)


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ojciec Ewy Chodakowskiej chory
Newsy
Ojciec Ewy Chodakowskiej poważnie chory! "Jego stan nie pozwala mu spędzić jednego dnia bez bólu"
Ojciec Ewy Chodakowskiej poważnie chory! "Jego stan nie pozwala mu spędzić jednego dnia bez bólu"

Ewa Chodakowska pokazała na Facebooku wzruszające zdjęcia z ojcem i przyznała, że jej tata jest bardzo chory! W poniedziałek musiała zawieść go do szpitala. Mimo to, mężczyzna nie traci poczucia humoru, czym bardzo imponuje trenerce!   Ojciec Ewy Chodakowskiej chory Ewa Chodakowska z okazji Dnia Ojca złożyła bardzo długie życzenia swojemu tacie. Przy okazji przyznała, że choruje! Nie zdradziła dokładnie, co mu dolega, jednak przyznała, że nie ma dnia bez bólu: W poniedziałek zawiozłam do szpitala mojego Tatę .. Stan jego zdrowia, nie pozwala mu spędzić jednego dnia bez bólu .. Kobieta w rejestracji uśmiechnęła sie i powiedziała, ze juz dawno nie przyjmowała na oddział tak serdecznego pacjenta ... Dzis przy wypisie usłyszałam od Pani Doktor - Jak na taką listę dolegliwości, pani Tato jest wyjątkowo uśmiechniętym człowiekiem w rewelacyjnej kondycji psychicznej ... - pisze Ewa. Trzymamy kciuki za ojca Ewy Chodakowskiej!   Zobacz: Jesteś w stanie coś takiego powtórzyć? Ewa Chodakowska i jej mąż przeszli samych siebie!   Ewa Chodakowska z tatą.     Ewa Chodakowska dba o tatę.

Instagram
Newsy
Tak Robert Lewandowski świętuje dzień ojca! Ania Lewandowska podzieliła się uroczym zdjęciem z pięknej chwili!
Tak Robert Lewandowski świętuje dzień ojca! Ania Lewandowska podzieliła się uroczym zdjęciem z pięknej chwili!

W tym roku, dokładnie 6. maja, Robert Lewandowski po raz drugi został tatą! Dziś, 23 czerwca po raz pierwszy świętuje dzień ojca już nie tylko z Klarą, ale także z Laurą! Z tej okazji na Instagramie Ani Lewandowskiej pojawiło się przepiękne zdjęcie, na którym możemy zobaczyć dziewczynki wtulone w tatusia. Ta fotografia z pewnością Was rozczuli. Zobaczcie! Zobacz także:  Z okazji 7. rocznicy ślubu Ania i Robert Lewandowscy pokazali niepublikowane zdjęcia z wesela! Robert Lewandowski świętuje pierwszy dzień ojca razem z Klarą i Laurą! W tym roku polski show biznes przeżywa prawdziwy baby boom! Szczęśliwymi tatusiami w pierwszej połowie 2020 roku zostali między innymi Radosław Majdan , Jaś Dąbrowski i Robert Lewandowski! Polski piłkarz powitał na świecie swoją drugą córeczkę, Laurę! Chociaż Robert Lewandowski jest bardzo zapracowany, to zawsze stara się spędzać tak ważne dni razem z całą swoją rodziną. Tak było już w przypadku dnia dziecka - teraz piłkarz świętuje dzień taty! Z tej okazji na Instagramie Ani Lewandowskiej pojawiło się urocze zdjęcie, na którym Robert tuli do siebie malutką Laurę, a Klara daje swojemu tacie czułego buziaka! Ta fotografia bardzo rozczuliła internautów! Wielbiciele polskiego napastnika są również pod wrażeniem, że pomimo iż Robert jest wielką gwiazdą, to nie zmienił się i dalej wspaniałym, dobrym człowiekiem!  - Najpiękniejsze jest to, że można być wielka gwiazdą, zarabiać miliony i jednocześnie być pięknym człowiekiem ❤️ Niech się Wam nadal dobrze wiedzie i miłość nie opuszcza - Wszystkiego dobrego ❤️ piękne zdjęcie ❤️ - Super tata 😘 - Najpiękniejsze zdjęcie dnia❤️ - Bezwarunkowa miłość ❤❤❤ - piszą fani.  My również nie mamy wątpliwości - Robert Lewandowski jest...

Mała księżna Kate Middleton z ojcem, Michaelem Middleton oraz książę Karol z synem, księciem Williamem
Instagram/kensingtonroyal
Newsy
Mała Kate i przystojniak tata, a do tego Karol wtulony w Williama... Przepiękne książęce zdjęcia na dzień ojca 
Mała Kate i przystojniak tata, a do tego Karol wtulony w Williama... Przepiękne książęce zdjęcia na dzień ojca 

Księżna Kate i książę William pochwalili się pięknymi zdjęciami z okazji dnia ojca! Możemy na nich zobaczyć jedno z najbardziej aktualnych zdjęć księcia Williama razem z jego tatą, księciem Karolem, a także malutką Kate ze swoim ojcem. Fotografie z pewnością wywołają uśmiech. Tylko spójrzcie jak uroczo wygląda na tym zdjęciu mała księżna!  Zobacz także:   Po aferach między Meghan i Kate pałac wydał oficjalne oświadczenie. Nie uwierzycie po czyjej stronie stanął! Księżna Kate i książę William na przepięknych zdjęciach ze swoimi ojcami!  Podczas takich świąt jak dzień mamy czy dzień ojca, gwiazdy chętnie dzielą się zdjęciami pokazującego rodziców! Nie brakuje również fotografii, na których możemy zobaczyć je same, z czasów dzieciństwa. Właśnie takimi pięknymi zdjęciami z okazji dnia taty podzielili się Księżna Kate i książę William. Książęca para za pośrednictwem Instagrama opublikowała dwie fotografie.  Na pierwszej znajduje się książę William ze swoim tatą, księciem Karolem. Na drugiej zaś możemy zobaczyć słodką księżną Kate z czasów dzieciństwa, która siedzi na kolanach swojego ojca, Michaela Middleton.  Szczęśliwego dnia ojca! 1. Książę Cambridge z księciem Walii w Sandringham w grudniu 2019 r 2. Michael Middleton z córką Cathrine. Pierwsze zdjęcie wykonane przez księżną Cambridge - brzmi podpis pod zdjęciami.  Fanów bardzo wzruszyły zdjęcia zamieszczone przez książęcą parę, a także są pod wrażeniem umiejętności fotograficznych księżnej Kate! - Co za wspaniałe zdjęcie Jego Wysokości Księcia Walii i Księcia Cambridge. - Takie urocze 😭😭😍😍😍😍 - Uwielbiam to zdjęcie, takie słodkie 💙 - Piękne zdjęcia dumnych ojców - piszą fani...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner