Anna Kalczyńska ma dzieci w szpitalu
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy

Co dalej z dziećmi Anny Kalczyńskiej? Przed świętami miały wrócić do szpitala

Dzieci Anny Kalczyńskiej na początku grudnia trafiły do szpitala. Prezenterka "Dzień dobry TVN" była przekonana, że jej pociechy wrócą do domu przed Wigilią. Co z Jasiem i Krysią?

Choć grudzień to miły czas dla wielu rodzin, które czekają na święta, Anna Kalczyńska za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradziła, że ten miesiąc jest dla niej wyjątkowo trudny. Dziennikarka znana z "Dzień dobry TVN" ujawniła, że jej dzieci musiały trafić do szpitala. Jaś i Krysia spędzili Mikołajki w warszawskim ośrodku medycznym. Okazało się, że muszą tam zostać na dłużej. W dodatku nie mogli liczyć na odwiedziny mamy.

Co jakiś czas Anna Kalczyńska informowała fanów, co dzieje się z jej dziećmi. Za każdym razem podkreślała, że tęskni za córeczką i synkiem. Wcześniej zapowiedziała, że Jaś i Krysia wrócą do domu przed Wigilią. Co się dzieje z maluchami?

Anna Wendzikowska o wpadce kolegów z DDTVN! Jak ocenia zachowanie Anny Kalczyńskiej?

Anna Kalczyńska nie mogła odwiedzać dzieci w szpitalu

Na początku grudnia Anna Kalczyńska opublikowała na Instagramie poruszający post, w którym potwierdziła, że jej dzieci spędzają mikołajki w szpitalu. Prezenterka "Dzień dobry TVN" zdradziła, że koniec roku to trudny czas dla jej rodziny. Dziennikarka nie ukrywała, że zarówno ona, jak i jej dzieci źle znoszą rozstanie. Podczas gdy większość maluchów cieszyła się nadchodzącymi świętami w gronie najbliższych, Jaś i Krysia przebywali w warszawskim ośrodku medycznym, tęskniąc za domem.

Zobacz także: Anna Kalczyńska widziała się z córką. Z niecierpliwością czeka na powrót dzieci ze szpitala! 

Później Anna Kalczyńska przekazała kolejne smutne wieści. Jak się okazało, prezenterka telewizyjna nie mogła odwiedzać swoich dzieci. W związku z obostrzeniami sanitarnymi, wprowadzonymi w dobie pandemii koronawirusa dziennikarka nie miała okazji nawet przytulić Jasia i Krysi. Pozostało jej jedynie przekazywanie paczek ze słodyczami. W wypiekaniu ciasteczek pomagała jej córeczka Krysia, która dbała o to, by jej rodzeństwu niczego nie zabrakło.

Anna Kalczyńska o zdrowiu dzieci
@annakalczynskam

Nasz grudniowy czas jest niełatwy w tym roku. Jaś i Krysia tęsknotę za domem odliczają numerkami wydłubywanych czekoladek - napisała na Instagramie.

Podczas jednej z wizyt Anna Kalczyńska zobaczyła Krysię. Mogła jej niestety jedynie pomachać, zachowując bezpieczny dystans. Prezenterka "Dzień dobry TVN" odpowiadając na pytania fanów, podkreśliła, że jej dzieci na szczęście nie chorują na COVID-19. Ujawniła, że rodzeństwo było w trakcie "zamkniętego, intensywnego procesu rehabilitacyjnego z powodu wad postawy".

Anna Kalczyńska tęskni za dziećmi
@annakalczynskam

Anna Kalczyńska odebrała Krysię ze szpitala

Tuż przed wigilią Anna Kalczyńska przekazała fanom kolejne wieści. Tym razem była to bardzo dobra nowina. Okazało się, że Krysia wróciła już do domu. W ostatnim czasie dziennikarka podkreśliła, że odlicza już dni, czekając, aż rodzina zbierze się w komplecie. Prezenterka telewizyjna opublikowała na Instagramie zdjęcia córeczki, która zapozowała przy świątecznej choince.

Krystyna wraca do domu! - napisała Anna Kalczyńska.

Całe szczęście dziewczynka będzie mogła obchodzić Boże Narodzenie wśród najbliższych. Anna Kalczyńska z pewnością przygotowała już prezenty swoim dzieciom. Dziennikarka wielokrotnie podkreślała, że bycie matką odgrywa bardzo ważną rolę w jej życiu. Gdy jej pociechy trafiły do szpitala, zapewniła jednak, że sytuacja ta nie wpłynie na jej pracę i widzowie mogli ją oglądać w ostatnich wydaniach "Dzień dobry TVN".

Anna Kalczyńska z Krysią
@annakalczynskam

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan chce pomóc Straży Granicznej! "Zamierzam zorganizować akcję..."

Nie wiemy jeszcze, co się dzieje z Jasiem. Możemy jedynie podejrzewać, że chłopiec albo dołączył do rodziny trochę wcześniej, albo opuści szpital w ciągu kolejnych godzin. Jedno jest pewne - rodzina Kalczyńskich 24 grudnia będzie w komplecie.

Trzymamy kciuki za rodzeństwo, by jak najrzadziej musiało tęsknić za rodzicami oraz siostrą Hanią.

Anna Kalczyńska z córką

Anna Kalczynśka tęskni za dziećmi
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Dzieci Anny Kalczyńskiej wciąż nie wróciły do domu ze szpitala! "Smuteczki, tęsknotki..."
Anna Kalczyńska powoli szykuje się do świąt. Niestety dzieci dziennikarki nie wróciły jeszcze do domu. Na początku grudnia prezenterka "Dzień dobry TVN" poinformowała, że jej pociechy trafiły do szpitala. Coraz bardziej tęskni za Jasiem i Krysią.

Święta zbliżają się już wielkimi krokami, ale Anna Kalczyńska przede wszystkim czeka na powrót swoich dzieci. Dziennikarka przekazała za pośrednictwem Instagrama, że jej pociechy trafiły do szpitala. Niestety Jaś i Krysia musieli zostać w warszawskim ośrodku medycznym na dłużej. W dodatku mama nie może ich odwiedzać ze względu na COVID-19. Chociaż na szczęście wszystko wskazuje na to, że dzieci Anny Kalczyńskiej znajdują się pod bardzo dobrą opieką i nie grozi im nic poważnego, to zarówno Krysia i Jaś, jak ich mama tęsknią coraz bardziej. Niedawno dziennikarka znana z "Dzień dobry TVN" opublikowała wpis o swoich maluchach. Anna Kalczyńska nie ma możliwości odwiedzania dzieci W niedzielny wieczór (5 grudnia) na Instagramie Anny Kalczyńskiej pojawił się smutny wpis, w którym dziennikarka powiadomiła o nieobecności dzieci. Prezenterka "Dzień dobry TVN" przyznała, że grudzień to niełatwy czas dla jej rodziny. Jak się okazało, Jaś i Krysia trafili do jednego z warszawskich szpitali. Maluchy musiały spędzić mikołajki poza domem . W dodatku nie mogły zobaczyć się z mamą i tatą. Zobacz także:   "House of Gucci": Plejada gwiazd na polskiej premierze! Socha, El Dursi, Janachowska... ZDJĘCIA Anna Kalczyńska wyjaśniła, że nie może odwiedzać swoich pociech ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Podkreśliła jednak, że jej dzieci nie chorują na COVID-19. Dziennikarka na szczęście mogła przekazać Jasiowi i Krysi słodkie prezenty, by nieco umilić im pobyt w ośrodku medycznym. Rodzeństwo musiało uzbroić się w cierpliwość na kilka tygodni. Nasz grudniowy czas jest niełatwy w tym roku. Jaś i Krysia tęsknotę za domem odliczają numerkami wydłubywanych czekoladek - napisała prezenterka telewizyjna. Chociaż wszystko idzie w dobrą stronę i ten czas jest konieczny...

Anna Kalczyńska widziała córkę
TRICOLORS/East News
Newsy
Anna Kalczyńska widziała się z córką. Z niecierpliwością czeka na powrót dzieci ze szpitala! 
Święta już za rogiem, a dzieci Anny Kalczyńskiej nadal nie ma w domu. Dziennikarka jednak miała okazję zobaczyć swoją córkę, o czym natychmiast poinformowała w mediach społecznościowych. Rodzina już odlicza dni do momentu, aż będzie mogła się spotkać. Co przekazała prezenterka "Dzień dobry TVN"?

Podczas gdy większość gwiazd ubiera choinkę i przystraja domy ze swoimi pociechami, rodzina Anny Kalczyńskiej nadal nie jest w komplecie. Dziennikarka wciąż czeka na powrót synka i córeczki. Prezenterka "Dzień dobry TVN" zaczęła już odliczać dni do spotkania. Niestety od początku grudnia nie mogła nawet przytulić Jasia i Krysi. Niedawno na jej Instagramie pojawił się kolejne wzruszające zdjęcie. Anna Kalczyńska od dwóch tygodni może jedynie przekazywać paczki dzieciom, które trafiły do szpitala. W trakcie ostatniej wizyty miała okazję zobaczyć córeczkę, choć musiała zachować bezpieczny dystans. Z relacji dziennikarki wynika na szczęście, że powrót Jasia i Krysi to już tylko kwestia dni. Anna Kalczyńska już czeka, by przytulić dzieci Mało optymistycznymi wieściami Anna Kalczyńska podzieliła się na początku grudnia . Dzień przed mikołajkami dziennikarka opublikowała wpis, w którym przekazała, że jej dzieci niestety nie spędzają tego radosnego dnia w domu. Prezenterka "Dzień dobry TVN" przyznała, że tegoroczny grudzień to trudny czas dla jej rodziny i wyraziła solidarność ze wszystkimi rodzicami, którzy na koniec roku mierzą się z podobnymi problemami. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert nie planowali dziecka? Odpowiedzieli w Dzień Dobry TVN Jak się okazało, pociechy Anny Kalczyńskiej trafiły do szpitala i musiały w nim zostać na blisko trzy tygodnie. Dziennikarka poinformowała, że choć Jaś i Krysia nie chorują na COVID-19, to ze względu na przepisy sanitarne, nie może ich odwiedzać. Mamie pozostało jedynie przekazywanie paczek synkowi i córeczce. W robieniu słodkich wypieków pomaga jej trzecie dziecko, Hania. Dziewczynka pilnuje, by do jej rodzeństwa trafił zapas ciasteczek. Nasz grudniowy czas jest niełatwy w...

Dzieci Anny Kalczyńskiej w szpitalu
Newsy
Dzieci Anny Kalczyńskiej są w szpitalu. Dziennikarka nie może ich odwiedzać! 
Anna Kalczyńska poinfomowała w mediach społecznościowych, że jej dzieci trafiły do szpitala. Jaś i Krysia spędzili mikołajki w ośrodku medycznym. Z powodu COVID-19 dziennikarka nie może ich odwiedzać.

Prowadząca "Dzień dobry TVN" Anna Kalczyńska potwierdziła na swoim Instagramie, że jej synek i córeczka musieli trafić do szpitala. Telewizyjna prezenterka podziękowała wszystkim internautom za słowa wsparcia, które pojawiły się na jej profilu i przekazała, że wraz z rodziną robi wszystko, aby dodać otuchy tęskniącym za domem dzieciom. Odpisując na pytania fanów, Anna Kalczyńska zaapelowała do wszystkich, by się nie martwili. Wszystko wskazuje na to, że Jasiowi i Krysi na szczęście nie zagraża nic poważnego. W wyniku obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 mama jednak nie może odwiedzać pociech w szpitalu. Zobacz także:   "House of Gucci": Plejada gwiazd na polskiej premierze! Socha, El Dursi, Janachowska... ZDJĘCIA Anna Kalczyńska: "Nasz grudniowy czas jest niełatwy w tym roku" W poniedziałek Anna Kalczyńska zamieściła na swoim Instagramie wpis, który zaniepokoił jej fanów. Dziennikarka napisała, że jej rodzina przechodzi niezbyt przyjemny okres. Okazało się, że dzieci prowadzącej "Dzień dobry TVN" zamiast cieszyć się mikołajkowymi prezentami w domu, przebywały w szpitalu. Internauci mogli dowiedzieć się, że Jaś i Krysia bardzo już tęsknią za bliskimi.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Anna Kalczyńska (@annakalczynskam) Nasz grudniowy czas jest niełatwy w tym roku. Jaś i Krysia tęsknotę za domem odliczają numerkami wydłubywanych czekoladek - powiadomiła Anna Kalczyńska. Chociaż wszystko idzie w dobrą stronę i ten czas jest konieczny dla ich zdrowia, żałuję, że nie ma...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik