Michał Baryza na siłowni
Instagram

Michał Baryza w 2014 roku zadebiutował w polskim show-biznesie. Przystojny model wziął wówczas udział w czwartej edycji programu "Top Model". Michał Baryza znalazł się w finałowej trójce, ale ostatecznie show TVN wygrała Osi Ugonoh. Michał stał się gwiazdą i dziś na Instagramie obserwuje go blisko 200 tysięcy internautów. Niestety, fani modela są ostatnio mocno zaniepokojeni jego zachowaniem. Okazuje się bowiem, że Michał Baryza zamieścił w sieci niepokojące wpisy i przestał odpisywać na komentarze. 

Co się dzieje z Michałem Baryzą?

Michał Baryza do tej pory był aktywny na Instagramie. Chętnie publikował swoje zdjęcia i komunikował się z fanami. Niestety, ostatnio na swoim InstaStories napisał coś, co mocno zaniepokoiło jego fanów.

Próbuję myśleć inaczej. Nie potrafię. Próbuję wierzyć, jest mi trudno. Życie moje dopiero się zaczynało, a już musi się kończyć. Przepraszam, że mnie tutaj nie ma.

Pod ostatnim zdjęciem Michała internauci zaczęli dopytywać, co się stało. Model konsekwentnie milczy i nie odpisuje swoim fanom.

- co się stało ??? o co chodzi z tym wpisem?
- Michał, co się dzieje? Wszystko u Cb okej?
- Co jest ???- próbują dowiedzieć się internauci. 

Co ciekawe, następnego dnia po opublikowaniu wpisu na InstaStories Michał Baryza pojawił się w DDTVN, gdzie ćwiczył na siłowni razem z Qczajem. Zapytaliśmy trenera, czy  rozmawiał z Michałem na temat jego tajemniczych wpisów.

Nie było rozmowy na ten temat - odpowiedział nam menedżer Qczaja.

Mamy nadzieję, że z Michałem jest wszystko dobrze i wkrótce odezwie się do swoich fanów. 

Michał Baryza opublikował w sieci niepokojące wpisy

Michał Baryza umieścił na Instagramie niepokojące wpisy
Instagram

Co się dzieje?!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wiem, że jest późno. Wiem, że większość z Was już śpi, bo lecimy jutro do pracy. Niestety tylko wieczorami mam czas i wenę, żeby cokolwiek napisać. Moja i Twoja historia, nigdy nie będzie taka sama. Moje i Twoje życie, nigdy nie będzie podobne. Mój i Twój charakter, zawsze będzie się różnił. Jedyne co mamy wspólne to życie i świat. Możesz przyczynić się do tego, żeby ten świat był kolorowy i radosny. Tak wiele Nas różni, a jeszcze więcej zbliża. Bez podtekstów, bez zbędnego gadania. Po prostu bądź 🙏 Nie dziel, a rozmnażaj. Nie krytykuj, a pocieszaj. Nie dołuj, a buduj. To ludziom pomaga❤️ To mi pomaga 😘 #pieceofme #topmodel #man #baryza #beauty #style @wyspamb @nail_truck_mb #warsaw

Post udostępniony przez Michał Baryza (@michalbaryza)

Więcej na temat Top Model Michał Baryza