Roksana Węgiel w oryginalnej sukience
East News

Roksana Węgiel to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 ma dopiero 14 lat i już może pochwalić się mnóstwem fanów i pełnym grafikiem koncertowym! Ostatnio wydała swoją pierwszą płytę, która z pewnością za chwilę okaże się numerem jeden na listach przebojów. Kto Roksanie pomaga zarządzać jej karierą? Okazuje się, że gwiazda swojego menadżera wcale nie szukała daleko! 

Roksana Węgiel o rodzicach

Nastolatka z trudem znajduje czas na edukację w szkole, jej kalendarz wypełniony jest po same brzegi! Młodziutka gwiazda od najmłodszych lat wiedziała, że pragnie śpiewać. Na sukces nie musiała długo czekać, bo ten przyszedł wraz z emisją odcinków "The Voice Kids". 

(Rodzice - red.) od początku bardzo mnie wspierali i mówili, że wszystko może się zdarzyć. Ja jeszcze przed tamtym programem uczestniczyłam w wielu mniejszych (konkursach - red). i też nie zawsze wygrywałam. Nie nastawiałam się więc na zwycięstwo. Od początku wiedziałam, że nie mogę zaniedbać szkoły -  powiedziała Roxie w rozmowie z Onetem. 

Zobacz także: Roksana Węgiel znów skrytykowana za swój ubiór! Co tym razem zarzucają jej fani?

Po wygranej w "The Voice Kids" i zwycięstwie w "Eurowizji Junior" było pewne, że kariera Roksany z dnia na dzień nabierze coraz większego rozpędu. Okazuje się, że rodzice byli tego świadomi, a jej mama poświęciła się dla ukochanej córki! 

- Mój tata jest przedstawicielem handlowym, a mama kosmetyczką. Musiała niestety zostawić swoją pracę, by ze mną jeździć, bo któryś z rodziców jednak musi przy mnie być. Bez niej nie wiem, jak bym sobie poradziła w tym show-biznesie - wyznała gwiazda.

Roksana dodała, że nie ma taryfy ulgowej w szkole i nauczyciele wymagają od niej tyle samo, co od innych uczniów. Gwiazda skończyła obecnie podstawówkę i wybrała dla siebie liceum w Jaśle. Węgiel zdecydowała się na indywidualny tok nauczania. Z pewnością w trasach mama pomaga jej przygotować się do egzaminów! 

Roksana może liczyć na wsparcie swojej mamy 

Roksana Węgiel oceniona przez Joannę Horodyńską

Gwiazda jesienią rusza w trasę koncertową 

Roksana Węgiel - teledysk Dobrze jest, jak jest
Borys Synak

Roksana Węgiel z rodzicami!

Rodzice Roksany Węgiel

 

Więcej na temat Roksana Węgiel