Małgosia Borysewicz w czerwonej bluzce
Instagram
Newsy

Ciężarna Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" narzeka na złe samopoczucie. Każda przyszła mama ją zrozumie 

Ciężarna Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" narzeka na złe samopoczucie. Każda przyszła mama ją zrozumie 

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" już niedługo po raz drugi zostanie mamą. Do tej pory uczestniczka show TVP nie narzekała na żadne dolegliwości i świetnie się czuła, ale niestety teraz przyszedł gorszy moment. Małgosia postanowiła opowiedzieć o swoim obecnym samopoczuciu na swoim InstaStory. Chyba każda przyszła mama ją zrozumie. 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Małgosia zdradza całą prawdę o pracy na gospodarstwie! "Nasza praca, to nie tylko hajs!"

Jesteś w ciąży i szukasz preparatów, które wpłyną na rozwój dziecka i Twoje samopoczucie? Wejdź na tę stronę i wykorzystaj Doz pl kod rabatowy.

Ania z "Rolnik szuka żony" jest gotowa na nową miłość! Zdradziła nam, o jakiej relacji marzy

Ciężarna Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" narzeka na samopoczucie

Chociaż Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" jest już w zaawansowanej ciąży, w dalszym ciągu jest bardzo aktywna! Jest świetną panią domu, opiekuńczą mamą i troskliwą żoną, która pomaga swojemu mężowi w obowiązkach na gospodarstwie. Do tego cały czas udziela się na Instagramie i utrzymuje kontakt z fanami. Internauci są pod ogromnym wrażeniem, że uczestniczka show TVP potrafi tak doskonale łączyć wszystkie obowiązki. 

Do tej pory Małgosia Borysewicz naprawdę fantastycznie czuła się w ciąży. Ale teraz opowiedziała swoim fanom, że ma gorszy moment. We znaki dały jej się przede wszystkim upały. 

Ja to się chowam ostatnio w lato, jest gorąco i upały strasznie dają mi się we znaki. Puchnę, głównie wieczorami i nie podoba mi się to. […] Ja mam takie pytanie do specjalistów, dlaczego gdy ja mam ustabilizowane TSH, problemy oczywiście z tarczycą, to i tak moje starania odnośnie tego, żeby po prostu i wyglądać i czuć się dobrze nie sprawdzają się. […] Ale z córuchną nie dajemy się, będziemy się starały, żeby wyglądać ładnie, żeby czuć się dobrze - powiedziała Małgosia Borysewicz na swoim InstaStory. 

Ostatnie dni są naprawdę upalne i każdy chyba odczuwa ich negatywne skutki, a tym bardziej są podwójnie trudne do zniesienia zwłaszcza dla kobiet w ciąży. Na szczęście Małgosia pomimo gorszego samopoczucia stara się patrzeć pozytywnie w przyszłość i już myśli o tym, co czeka ją w przyszłym tygodniu. Wizyty u fryzjera i kosmetyczki z pewnością poprawią jej nastrój, a do tego uczestniczka "Rolnik szuka żony" liczy, że będzie już chłodniej. 

Trzymamy kciuki, aby Małgosia jak najszybciej poczuła się lepiej! Poród uczestniczki hitu TVP zbliża się już wielkimi krokami! 

Rolnik szuka żony
Instagram

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na swoim InstaStory przyznała, że negatywnie wpływają na nią ostatnie upalne dni. Do tego problemy z tarczycą również dają się jej we znaki. Mimo tego uczestniczka "Rolnik szuka żony" nie traci pozytywnej energii i stwierdziła, że będzie robić wszystko, aby poczuć się lepiej. Małgosia to prawdziwa kobieta rakieta, która nigdy się nie poddaje! 

Rolnik szuka żony
Instagram

Zobacz także
Ania z "Rolnik szuka żony" chodzi do pracy. Koronawirus w Polsce

Ania z "Rolnik szuka żony" w bikini. Nie uwierzycie, kto towarzyszył jej na basenie!

Agnieszka i Robert z 2.edycji Rolnik szuka żony w świątecznym odcinku

Agnieszka Filochowska z "Rolnik szuka żony" pokazała nowe zdjęcie męża i syna! "Super chłopaki"

 

 

Małgorzata Borysewicz w seksownej stylizacji
Instagram
Newsy
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zmieniła fryzurę! Zdecydowała się na odważną metamorfozę
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zmieniła fryzurę! Zdecydowała się na odważną metamorfozę

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na chwilę przed rozwiązaniem zafundowała sobie dzień relaksu u kosmetyczki i fryzjera. Zrobiła piękne paznokcie, ale też mocno zaszalała z fryzurą! Uczestniczka show TVP postanowiła bardzo je rozjaśnić i teraz na jej głowie króluje chłodny blond. Efektami pracy fryzjera, pochwaliła się na swoim InstaStory. Zobaczcie jak pięknie wygląda Małgosia Borysewicz. Zobacz także:   Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" o pracy na gospodarstwie w ciąży. Wyznała, że często słyszy coś, czego nie powinna słyszeć żadna kobieta Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zmieniła fryzurę! Zdecydowała się na odważną metamorfozę Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko! Uczestniczka show TVP pomimo zaawansowanej ciąży, w dalszym ciągu jest bardzo aktywna - wygląda na to, że czuje się dobrze, dzięki czemu może jeszcze pomagać swojemu mężowi na gospodarstwie. Do tego robi przetwory, dzieli się z fanami ciekawymi przepisami i opiekuje się Rysiem. Małgosia Borysewicz to żona i mama na medal!  Ale Małgosia, jak każda kobieta, potrzebuje również chwili relaksu i odpoczynku od natłoku obowiązków, a jak wiadomo najlepszym sposobem na to jest wizyta u kosmetyczki i fryzjera. Tak właśnie zrobiła uczestniczka show TVP. Na paznokciach Małgosi pojawił się babyboomer, ale najwięcej zmieniło się na... jej głowie! Gwiazda "Rolnik szuka żony" postanowiła mocno je rozjaśnić. Włosy u nasady co prawda pozostały w ciemnym kolorze, ale potem łagodnie przechodzą w odcienie blondu, aż do naprawdę chłodnego. Efekt? Małgosia wygląda naprawdę wspaniale! Zobaczcie sami! I jak Wam się podoba? My jesteśmy zachwyceni! Chłodne blondy są teraz bardzo modne i w...

Małgosia Borysewicz, Rolnik szuka żony, Paweł Borysewicz
instagram
Newsy
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zmaga się z hejtem! Pokazała jedną z takich przykrych wiadomości...
Hejt na Małgosię z Rolnik szuka żony!

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na swoim InstaStory opowiedziała o przykrych wiadomościach, jakie dostaje od obserwatorów. Uczestniczkę show TVP na Instagramie śledzi prawie 150 tysięcy internautów i niestety zdarzają się również przypadki, gdzie niektóre osoby decydują się zamieścić komentarz lub wysłać rolniczce naprawdę nieprzyjemne wiadomości. Jedną z nich Małgosia pokazała na swoim InstaStory. Jak sobie z tym radzi i jak reaguje na hejt? Zobaczcie co powiedziała Małgosia Borysewicz.  Zobacz także:  Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zmieniła fryzurę! Zdecydowała się na odważną metamorfozę Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zmaga się z hejtem! Pokazała jedną z takich przykrych wiadomości... Losy Małgosi Borysewicz z "Rolnik szuka żony" nawet po zakończeniu programu śledzi rzesza osób! Na swoim Instagramie uczestniczka show TVP zgromadziła prawie 150 tysięcy obserwatorów. Fani doceniają ją za wiele rzeczy, między innymi za świetną organizację. Małgosia pomimo zaawansowanej w dalszym ciągu jest bardzo aktywna - wygląda na to, że czuje się dobrze, dzięki czemu może pomagać swojemu mężowi na gospodarstwie. Do tego robi przetwory, dzieli się z fanami ciekawymi przepisami i opiekuje się Rysiem. Wielbiciele rolniczki są pod ogromnym wrażeniem, jak świetnie ze wszystkim radzi sobie Małgosia Borysewicz.  Ale niestety zdarzają się też osoby, które nie szczędzą przykrych słów rolniczce. Małgosia Borysewicz przyznała, że ona też zmaga się z hejtem i dodatkowo opublikowała jedną z nieprzyjemnych wiadomości, jaką dostała od internautki. Postanowiła odnieść się do tego w nagraniu na InstaStory. Pokazałam Wam fragment takich właśnie hejtów, które ja dostaje po to, żeby Wam...

Newsy
Ciężarna Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ma urwanie głowy! Fani są pod wrażeniem jej organizacji czasu: "Podziwiam Cię dziewczyno"
Ciężarna Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ma urwanie głowy! Fani są pod wrażeniem jej organizacji czasu: "Podziwiam Cię dziewczyno"

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ma naprawdę mnóstwo obowiązków. Ostatnio w życiu uczestniczki show TVP dużo się dzieje - w szczególności na gospodarstwie. Mimo tego Małgosia wciąż znajduje czas dla swoich fanów, którzy obserwują ją na Instagramie i nawet dzieli się z nimi ciekawymi przepisami. Wielbiciele bohaterki hitu TVP są pod wrażeniem jej organizacji czasu. Pomimo zaawansowanej ciąży, Małgosia nawet na chwilę nie zwalnia tempa!  Zobacz także:  QUIZ z "Rolnik szuka żony"! Wiesz, co słychać u uczestników programu? Ciężarna Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ma urwanie głowy! Fani są pod wrażeniem jej organizacji czasu: "Podziwiam Cię dziewczyno" Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" już niedługo przywita na świecie swoje drugie dziecko! Pomimo zaawansowanej ciąży, gwiazda show TVP w dalszym ciągu jest bardzo aktywna - wygląda na to, że czuje się dobrze, dzięki czemu może pomagać swojemu mężowi na gospodarstwie. Do tego robi przetwory, dzieli się z fanami ciekawymi przepisami i opiekuje się Rysiem. Ostatnio na świat przyszedł także kolejny zwierzak w gospodarstwie Małgosi i Pawła. Małżeństwo czuwało, aby cielaczek mógł bezpiecznie się urodzić, ponieważ poród niestety był trudny.  Od czego tu zacząć? Szkoda, że nie mogę mieć możliwości liva na żywo naszego dnia -zobaczylibyście go od naprawdę crazy strony. Pisać obiecanych przepisów bym nie musiała, bylibyście świadkami narodzin np. wczoraj tuż przed północą. [...] Poród był trudny, bo zwierzę płci męskiej w środku duże, potrzebna była fachowa pomoc, odbył się ok 30 godzin po zastrzyku- nie wyspaliśmy się, poza tym wszystko ok - wyjawiła na swoim Instagramie Małgosia Borysewicz.  Małgosia w swoim...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik