Joanna Moro zdradziła płeć dziecka

Ciężarna Joanna Moro morsuje w lodowatej wodzie! To bezpieczne w zaawansowanej ciąży?

Joanna Moro zdradziła płeć dziecka

Joanna Moro spodziewa się swojego trzeciego dziecka. Aktorka nawet w ciąży może pochwalić się świetną formą, którą zawdzięcza zdrowemu stylowi życia i ćwiczeniom. Teraz pochwaliła się, że nawet w 9. miesiącu ciąży nie zamierza zwalniać tempa. Gwiazda Nowy Rok zaczęła od morsowania!

Jej zdjęcia z pewnością nie zaskoczyły fanów, którzy wiedzą o mroźnym hobby aktorki, ale wywołały też kontrowersje. Czy kąpiel w lodowatej wodzie w zaawansowanej ciąży jest bezpieczna?

Joanna Moro morsuje w 9. miesiącu ciąży

Gwiazda pochwaliła się na Instastories filmikami z pierwszego dnia 2020 roku. Widzimy jak Joanna Moro zaczyna rozgrzewkę w lesie, a następnie wchodzi do rzeki. Aktorka w kostiumie kąpielowym i czapce na głowie wchodzi do lodowatej wody, przy okazji eksponując duży brzuszek ciążowy. 

Pierwsze Morsowanie 2020 zaliczone 1 stycznia🎉🎉🎉 - napisała aktorka na Instagramie.

Joanna Moro dodała też hastag #rodzewstyczniu i tym samym zdradziła, że już niebawem na świat przyjdzie jej trzecie dziecko.

Gwiazda promuje zdrowy styl życia i teraz, nawet pomimo zaawansowanej ciąży, nie zamierza rezygnować z ulubionych form aktywności. Jedną z nich jest z pewnością morsowanie, co widać na nagraniu, które obejrzycie niżej! 

Czy morsowanie w ciąży jest bezpieczne dla dziecka?

Aktorka wielokrotnie zapewniała, że zdecydowała się na morsowanie w ciąży po konsultacji z lekarzem. Mimo to spłynęła na nią fala komentarzy, niekoniecznie pozytywnych.

Zwykle nie pisze komentarzy niemilych ale na litosc boska czy Pani jest madra???!😱

Z tego co widzę, to masz zamiar urodzić w wodzie. Gratuluję pomysłu... 😉

Wiem, że można morsować w ciąży, ale mnie to w dalszym ciągu przeraża

Niektórzy internauci wprost piszą, że to "Głupota!", a aktorka powinna poczekać aż urodzi się jej dziecko. Czy zatem morsowanie może być niebezpieczne dla przyszłej mamy i jej dziecka?

Lekarze ginekolodzy wprost mówią, że jeśli kobieta morsowała przed ciążą, jej organizm jest zahartowany, a jej lekarz prowadzący wyrazi zgodę - nie ma przeciwwskazań dla zanurzania się w lodowatej wodzie przez kobietę w ciąży.

Jeśli organizm był zahartowany i kobieta morsowała również przed ciążą, to nie powinna być to procedura groźna dla dziecka. Przebywa ono bowiem w jamie macicy, w stałej temperaturze 36,6 stopni Celsjusza, czyli temperaturze ciała matki, i przez ten krótki czas organizm nie zdąży się wychłodzić. - mówi lek. med. Krzysztof Kucharski, ginekolog z CM Damiana dla serwisu hellozdrowie.pl

Jak widać aktora podczas morsowania czuje się doskonale, tylko spójrzcie na ten uśmiech! 

Joanna Moro morsuje
Instagram

Tak aktorka się przygotowywała do zanurzenia w lodowatej wodzie

Joanna Moro pierwszy spacer w 2020 roku
Instagram

Aktorka opublikowała nawet filmik, w którym pokazuje jak morsuje zimą!

 

Joanna Moro nie zwalnia tempa w ciąży. Już wcześniej chwaliła się, że w ciąży dużo ćwiczy.

Joanna Moro
Instagram

 

 

Więcej na temat Joanna Moro
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13