ONS

Przed Beyoncé chyba najważniejszy moment w jej życiu! Kilka godzin temu gwiazda z silnymi bólami trafiła do szpitala St. Lukes Roosevelt w Nowym Jorku. Taką informację podał amerykański serwis Nationwideblast, który zapewnia, że pierwsze dziecko diwy przyjdzie na świat, jak to na gwiazdę takiego formatu przystało, w ekskluzywnych warunkach.


Jay-Z (ojciec dziecka) bardzo przeżywa poród ukochanej, dlatego też wynajął w szpitalu pół piętra i zarezerwował miejsce w najlepszym w Stanach apartamencie poporodowym. Zatrudnił także kilku profesjonalnych lekarzy oraz sztab pielęgniarek, które mają czuwać bez przerwy przy Beyoncé. Na miejscu jest już najbliższa rodzina diwy oraz przyjaciółka - Kelly Rowland. Przed szpitalem zebrał się tłum fanów, którzy zgodnie skandują "Kochamy Cię". Zapewne za oknami szpitali nie brakuje paparazzich.


Poród Beyoncé wstępnie miał odbyć się w styczniu. Jednak po ostatniej wizycie kontrolnej okazało się, że dziecko gwiazdy przyjdzie na świat jeszcze w tym roku. Dobrą wiadomość ze szpitala prawdopodobnie usłyszymy w ciągu najbliższej doby. Nie możemy się doczekać.chimera

Więcej na temat Beyonce