Małgorzata Kożuchowska od kilku miesięcy jest szczęśliwą mamą małego Jasia Franciszka. Gwiazda prawie w całości poświęca swój czas na wychowywanie synka. Choć wróciła już do pracy, zabiera go na plan serialu, gdzie ma zapewnioną znakomita opiekę. Przypomnijmy: Kożuchowska zabiera syna na plan serialu. Cała ekipa jest postawiona na baczność

Reklama

Okazuje się, że ciąża i macierzyństwo Kożuchowskiej może być inspiracją dla twórców teatralnych. Kilka dni temu swoją premierą w Teatrze Powszechnym miała sztuka "Szczury" w reżyserii Mai Kleczewskiej. W kilku recenzjach przedstawienie uchodzi za swoistą krytykę społeczną oraz prześmiewcze spojrzenie na środowisko celebrytów i aktorów. W satyrze został skrytykowany m.in. Michał Żebrowski, za wypowiedzi o hodowli zwierząt oraz Joanna Szczepkowska i jej słynne oskarżenia o gejowskie lobby w teatrze.

Nie zabrakło również tematy ciąży Małgorzaty Kożuchowskiej. W przedstawieniu wyśmiany jest fakt jej przywiązania do religii oraz pogłoski o diecie św. Hildegardy. Agentka aktorki, jak informuje "Na żywo", nie chciała komentować tej sprawy.

Może sama aktorka zabierze głos?

Zobacz: Kożuchowska pokazała zdjęcie sprzed 20 lat ze sławnymi koleżankami. Teraz to wielkie gwiazdy

Zobacz także

Reklama

Małgorzata Kożuchowska z rodziną na spacerze:

Reklama
Reklama
Reklama