Ewa Chodakowska wściekła na fanki

Fanka chciała wyprowadzić z równowagi Chodakowską, trenerka się nie dała! "Odpowiadam na prostackie komentarze jak twój"

Ewa Chodakowska wściekła na fanki

Ewa Chodakowska ma mocny charakter i tego nie ukrywa. Kiedy ktoś ją obraża lub pisze coś niezgodnie z prawdą, Ewa od razu reaguje. Tak też się stało i tym razem. Chodakowska wrzuciła na Instargram wideo, na którym widać jak radośnie podskakuje w stroju kąpielowym w rytm muzyki. Jednej z antyfanek Ewy nie spodobało się to wideo, postanowiła napisać bardzo negatywny komentarz.

Reklamujesz swoją d**ę. Żenada (...) Oszczędź sobie. Im więcej człowiek ma, tym bardziej staje się obojętny na cierpienie innych - napisała antyfanka Ewy na Instagramie.

Ewa widocznie została najwidoczniej poruszona tym komentarzem i odpisała w bardzo emocjonalny sposób.

Moje pośladki, energia, siła, lekkość, zero cellulitu - moje ciało to efekt mojej pracy :) to jej najlepsza reklama... Wyobraź sobie, gdybym wygladała jak kalafior i próbowała Cię namówić do treningów... dałabyś sie przekonać? Watpię... Co więcej FANTASTYCZNY NASTRÓJ !! Do tego stopnia, że odpowiadam na prostackie komentarze jak Twój, bez jakiejkolwiek spiny... Plus! Pomagam każdego dnia .. I Kobietom i nastolatkom... moja praca to codzienna dawka motywacji tak w postach, jak i w prywatnych wiadomościach... Nie wiem, ile Ty robisz dla innych, ale po pierwszym komentarzu widzę różnice miedzy nami... Zastanow sie zanim cos dorzucisz od siebie.. PS. Nie jestem w stanie pomoc wszystkim, ale uwierz mi, zdaje sobie sprawę z tego ile dotychczas zrobiłam i robię każdego dnia :) mam nadzieje że i Ty sie zainspirujesz ❤️ - napisała Ewa na Instagramie.

Zgadzacie się z Ewą Chodakowską? My zdecydowanie trzymamy jej stronę - Ewa pomogła pozbyć się kompleksów tysiącom kobiet w Polsce! A takim hejtom mówimy "nie"!

 

Zobacz też: Ewa Chodakowska w szpitalu! "Jesteśmy tylko ludźmi...". Co się stało?

 

Wideo Ewy Chodakowskiej na Instagramie.

 

Ewa Chodakowska na Instagramie jest bardzo aktywna.

Ewa Chodakowska w czarnej sukience
Instagram

 

Chodakowska lubi też wdawać się w dyskusje z fanami.

Ewa Chodakowska w seksownym bikini
Instagram

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13