Charlize Mystery wzięła ślub

Polska blogerka modowa wyszła za mąż! Wiemy, gdzie odbył się ślub

Charlize Mystery wzięła ślub

Karolina Gliniecka, czyli Charlize Mystery, wzięła ślub! Jedna z pierwszych polskich blogerek modowych (choć nie udało jej się zyskać tak wielkiej popularności jak Maffashion czy Jessice Mercedes) pokazała na swoim Instagramie piękne zdjęcie z Nowego Jorku, bo właśnie tam odbyła się uroczystość.

Charlize Mystery wzięła ślub!

Wybrankiem blogerki został Adrian Hołda, fotograf:

Oficjalnie mogę Wam już przestawić mojego męża ❤️❤️❤️ Jestem najszczęśliwszą osobą na ziemi, bo mam obok siebie moje dwie największe miłości- @adrianholda_fotografia & New York 🇺🇸 To najpiękniejszy American Dream jaki mogliśmy dobie wymarzyć. A ślub w NYC to tylko początek naszej pięknej przygody - napisała Charlize.

Panna młoda miała na sobie skromną suknię od Laurelle oraz biżuterię Apart.

Z Adrianem poznali się ponad 8 lat temu podczas jednej ze studenckich imprez. Od razu przypadli sobie do gustu:

Po kilku godzinach tańczenia, gdy miałam wychodzić już do domu, zobaczyłam „jego” 😀 Wystawał ponad tłum przynajmniej o pół głowy i jak w idealnej komedii romantycznej, spotkaliśmy się nagle wzrokiem. Usiedliśmy, zaczęliśmy rozmawiać, ja próbowałam Adiemu wytłumaczyć o co chodzi w blogach modowych, a on na dowód, że jednak trochę na tej modzie się zna, opowiadał mi o aferze z Johnem Galliano 🙈 Pochwalił się nawet kartą zniżkową do Zary, w której wtedy pracował  - napisała kilka miesięcy temu.

Serdecznie gratulujemy!

Charlize Mystery wzięła ślub

Karolina z ukochanym mężem!

Charlize Mystery wzięła ślub

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

8 marca praktycznie wszystkim kojarzy się z Dniem Kobiet. 8 marca to dla mnie też jedna z ważniejszych dat w życiu❤️ Dokładnie 8 lat temu poznałam mojego narzeczonego, a tym samym najlepszego przyjaciela🤵🏼 On to ma zawsze farta- 2 okazje świętujemy jednego dnia, a to zawsze mniej dat do pamiętania 🙈😀 • Gdy w piątek celebrowaliśmy naszą rocznicę, jedząc nasze ulubione sushi i wspominając najlepsze historie z ostatnich lat, zorientowaliśmy się, że nigdy nie opowiadaliśmy Wam jak to się zaczęło 😀 • 8-ego marca, 8 lat temu uczelnia, na której studiował @adrhol ,zorganizowała w klubie imprezę z okazji Dnia Kobiet. Pewnie zapytacie jak ja się tam znalazłam, skoro studiowałam gdzieś indziej? To wszystko dzięki mojej współlokatorce, która studiowała tam gdzie Adrian i tego dnia postanowiła wyciągnąć mnie do klubu. Tego wieczoru ostatnią rzeczą o jakiej myślałam było wyjście na imprezę. Miałam zapalenie spojówek, łzawiły mi oczy, miałam do zrobienia raporty do pracy (wtedy poza studiowaniem i blogowaniem pracowałam jeszcze w agencji pr). Czego jednak nie robi się dla przyjaciółki 🙂? • Po kilku godzinach tańczenia, gdy miałam wychodzić już do domu, zobaczyłam „jego” 😀 Wystawał ponad tłum przynajmniej o pół głowy i jak w idealnej komedii romantycznej, spotkaliśmy się nagle wzrokiem. Usiedliśmy, zaczęliśmy rozmawiać, ja próbowałam Adiemu wytłumaczyć o co chodzi w blogach modowych, a on na dowód, że jednak trochę na tej modzie się zna, opowiadał mi o aferze z Johnem Galliano 🙈 Pochwalił się nawet kartą zniżkową do Zary, w której wtedy pracował 🙈 Później wiedząc, że nie trafiłam na płatnego zabójcę ani psychopatę, dałam się odprowadzić pod mój blok i przez 6 kolejnych godzin staliśmy na korytarzu, na 20 pietrze z widokiem na Pałac Kultury i rozmawialiśmy. W ten sposób dzięki uczelnianej imprezie poznałam gościa, który zostanie moim mężem🤵🏼 I jak tu nie wierzyć w przeznaczenie lub miłość od pierwszego wejrzenia? • A jak to wyglądało u Was? Podzielcie się w komentarzach swoimi historiami. Naszykowałam chusteczki i mam zamiar powzruszać się czytając Wasze początki z drugą połową. Nie wstydzić się! 😀❤️

Post udostępniony przez CHARLIZE MYSTERY (@charlizemystery)

 

Więcej na temat Charlize Mystery
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13