ONS

Charlie Sheen ma wyznać, że jest nosicielem HIV? Tak twierdzą amerykańskie media

ONS

Według zajmującego się show biznesem amerykańskiego portalu TMZ.com, aktor Charlie Sheen ma ujawnić we wtorek w wywiadzie, że jest nosicielem wirusa HIV! Informację powtarzają na swoich stronach inne amerykańskie media.

#BREAKING: Charlie Sheen Will Make the Announcement on the Today Show

Posted by TMZ on 16 listopada 2015

Hollywood hellion Charlie Sheen is HIV-positive and will reveal his status in a shock announcement on NBC's Today Show show Tuesday morning. http://nydn.us/1WWg0Tv

Posted by New York Daily News on 16 listopada 2015

 

Według TMZ, Charlie Sheen ma pojawić się we wtorek w programie telewizji NBC “Today”.

Źródła zbliżone do “Today” w NBC powiedziały TMZ, że Sheen zasiądzie z prowadzącym program Mattem Lauerem, by wygłosić oświadczenie - informuje portal.

Sheen nosicielem HIV?

Jak przypomina brytyjski Daily Mail, o tym, że Sheen jest nosicielem, donosił już kontrowersyjny amerykański tabloid National Enquirer. Gazeta pisała, że Sheen wiedział o tym od lat. 

Charlie Sheen, właściwie Carlos Irwin Estevez jest synem znanego aktora Martina Sheena. Pierwsze występy zaliczył już jako kilkulatek u boku ojca. Ale prawdziwą sławę przyniosła mu rola w kultowym “Plutonie” Olivera Stone’a. Potem grał u niego jeszcze w “Wall Street”. Inne pamiętne filmy to “Navy Seals”, czy komedia “Hot Shots!”.

Późniejsze lata to udział w serialu “Przyjaciele” oraz sitcomie “Dwóch i pół”. W ostatnich latach jego kariera podupadła, głównie ze względu na krytykowany powszechnie w amerykańskich mediach tryb życia Sheena.

Sheen był trzykrotnie żonaty i ma pięcioro dzieci. 21-letnią córkę Cassandrę ze swoją pierwszą żoną - szkolną miłością Paulą Profit, 11-letnią Sam i 10-letnią Lolę z drugążoną Denise Richards i chłopców-bliźniaków: Boba i Maxa (6 lat) z trzecią żoną Brooke Mueller. 

 

Charlie Sheen i Denise Richards

Więcej na temat Charlie Sheen
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55