Znana para rozstała się po 9 latach Channing Tatum i Jenna Dewan rozwodzą się Channing Tatum i Jenna Dewan rozwodzą się Channing Tatum i Jenna Dewan rozwodzą się Channing Tatum i Jenna Dewan rozwodzą się
Znana para rozstała się po 9 latach
1/5
Znana para rozstała się po 9 latach

 

Co za niemiła niespodzianka! Channing Tatum i Jenna Dewan rozstają się po 9 latach małżeństwa! W sieci pojawiło się ich wspólne oświadczenie na temat separacji i powodów takiej decyzji. Co się stało, że znani aktorzy, którzy mają 5-letnią córeczkę, postanowili się rozstać?

 

Przeczytajcie ich oświadczenie.

 

Zobacz także: Piotr Adamczyk ma romans z włoską gwiazdą!? Ona może zawrócić w głowie ZDJĘCIA

2/5
Channing Tatum i Jenna Dewan rozwodzą się

 

Channing Tatum i Jenna Dewan poznali się na planie filmu "Step Up: Taniec zmysłów" w 2006 roku. Dwa lata później zaręczyli się, a w 2009 roku wzięli ślub. Mają córeczkę, Everly, która przyszła na świat 5 lat temu. Para nadal razem będzie sprawować nad nią opiekę. Dlaczego się rozstali?

 

Zobacz: BYŁA DZIEWCZYNA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO SPOTYKA SIĘ Z... JEGO RODZONYM BRATEM. O KIM MOWA?

3/5
Channing Tatum i Jenna Dewan rozwodzą się

 

Oto treść ich oświadczenia:

Po pierwsze, dziwnie nam jest dzielić się tego typu informacjami, ale jest to konsekwencją życia, jakie wybraliśmy. Zdecydowaliśmy się rozstać. Silnie zakochaliśmy się w sobie wiele lat temu, odbyliśmy wspólnie wspaniałą podróż. Nic nie zmieniło się w tym, jak kochamy się nawzajem, ale miłość to piękna przygoda, która teraz kieruje nas na osobne ścieżki. U podstaw naszej decyzji nie stoją żadne tajemnice ani sprośne zdarzenia, po prostu dwoje najlepszych przyjaciół zdało sobie sprawę, że teraz czas by podarować sobie przestrzeń i pomóc sobie żyć tak szczęśliwie, jak to tylko możliwe. Nadal jesteśmy rodziną, zawsze będziemy oddanymi rodzicami dla Everly. Poza tym oświadczeniem nie będziemy komentowali całej sytuacji - czytamy w komunikacie zamieszczonym na Instagramie przystojnego aktora.

 

Co sądzicie o tym oświadczeniu? 

4/5
Channing Tatum i Jenna Dewan rozwodzą się

 

Channing Tatum i Jenna Dewan tworzyli naprawdę piękną parę! Szkoda...

 

5/5
Channing Tatum i Jenna Dewan rozwodzą się
Więcej na temat rozwód