Cezary Pazura poślubił swoją żonę, Edytę w 2009 roku. Ich związek od samego początku wzbudzał ogromne emocje. Aktor po kilku latach w rozmowie z nami zdradził, jak wyglądały ich oświadczyny. Okazuje się, że Cezary Pazura planował romantyczne zaręczyny nad Niagarą, jednak w wyniku pewnych okoliczności musiał je przełożyć... Jak poprosił swoją żonę o rękę?

Reklama

Ja miałem falstart w zaręczynach, bo postanowiłem oświadczyć się mojej Edytce nad Niagarą. Polecieliśmy do Kanady, ja tam jechałem na występy i zapomniałem pierścionka. Czyli musiałem to przenieść na inny, lepszy czas. Wymyśliłem, że zrobię to w Boże Narodzenie w Wigilię, tak świątecznie i fajnie, ale w listopadzie okazało się, że jesteśmy w ciąży wiec zrobiłem to natychmiast - przyznał aktor.

Przy okazji, Cezary Pazura zdradził, że często pomaga swoim fanom się oświadczyć. W jaki sposób? Posłuchajcie całej rozmowy aktora z Party.pl!

Cezary Pazura miał ostatnio jednak mniej czasu, ponieważ większość dnia spędził na planie nowego serialu Polsatu "Powiedz TAK!", którego premiera już 1 marca o 21.30. W produkcji jego żonę zagra Ewa Bukowska. Będziecie oglądać?

Zobacz także

Zobacz także: Cezary Pazura o żonie: "Czułem, że mam diament. Tylko dlaczego został oszlifowany w taki bolesny sposób?"

Cezary Pazura o swoich oświadczynach.

Reklama

Para pobrała się w 2009 roku.

Reklama
Reklama
Reklama