Edyta Pazura zmieniła fryzurę
ONS
Newsy

Cezary Pazura musiał walczyć o miłość żony! Dlaczego Edyta Pazura chciała się z nim rozstać?

W rozmowie z "Party" gwiazdor serialu TVN "Tajemnica zawodowa" zdradził wiele... swoich tajemnic! Jak spędzą z żoną 12. rocznicę ślubu?

W długi majowy weekend Cezary Pazura i jego żona Edyta Pazura będą świętować 12. rocznicę ślubu! Na początku ich znajomości mało kto wierzył, że ta miłość przetrwa, jednak para udowodniła, że wspólnie potrafią stawić czoła wszystkim przeciwnościom losu. Dziś wspólnie wychowują troje dzieci: 12-letnią Amelię, 9-letniego Antoniego i 3-letnią Ritę. W szczerym wywiadzie z "Party" Pazura zdradził, że wielokrotnie musiał walczyć o ukochaną żonę i łączące ich uczucie! Podkreśla, że to właśnie dzięki Edycie jego życie znów nabrało sensu i wróciło na właściwy tor. Ale, żeby ją do siebie przekonać, musiał wykonać heroiczną pracę.

Takich chwil zwątpienia było więcej, ale one nas tylko umocniły. Ludzie mówią, że cudów nie ma. Są! Tylko rozciągnięte w czasie. Moja żona i moje dzieci są najlepszym dowodem na to, że ten cud się wydarzył i że zawsze warto walczyć o miłość - mówi Pazura w "Party".

Jednak początki ich miłości nie były łatwe. Nikt nie wierzył, że przetrwają razem tyle lat, a kolorowa prasa skutecznie zniechęcała Edytę do związku ze znanym i starszym od niej aktorem.

Tylko my wiemy, jak trudne były to chwile. Edytka miała ogromne wątpliwości, bo różne media zrobiły z naszego życia piekło. Wszystkie atuty, które miała: młodość, otwartość, potencjał, wykorzystano przeciwko niej. To jej tak podcięło skrzydła i psychicznie ją podłamało, że chciała zakończyć nasz związek. Poświęcić to uczucie, bo nie widziała dla nas żadnej przyszłości – przyznał gwiazdor "Tajemnicy zawodowej".

Edyta Pazura zdradza, co lubi jeść Cezary Pazura! "On jest smakoszem!" Co lubi najbardziej? WIDEO

Dlaczego Edyta Pazura chciała zakończyć związek z mężem?

Cezary Pazura poznał swoją żonę Edytę 14 lat temu w pociągu. Jak wspomina, jego uwagę przykuła wówczas szczupła, nieśmiała blondynka. Zaczepił ją, a po kilku godzinach rozmowy był pewien, że ta młodziutka dziewczyna odmieni jego życie. I okazuje się, że się nie mylił. Pazura śmieje się, że Edyta ze stoickim spokojem znosiła jego... narzekania i zadzieranie nosa! Aktor podkreśla, że wówczas jego życie przypominało wykolejony wagonik, a jemu samemu brakowało wytyczonego kierunku, w którym chce podążać.

Kiedy poznałem Edytkę, byłem aktorem, który zadzierał nosa i wiecznie narzekał: „Boże, dzisiaj będę pracował do 16. Jaki ja wrócę zmęczony”. Pamiętam, jak Edytka wzięła mnie za ramiona, spojrzała w oczy i powiedziała: „Ale o co ci chodzi? Wszyscy pracują, tylko każdy ma inny rodzaj pracy”. I tak było w wielu sprawach. Byłem facetem po przejściach, moje życie przypominało wykolejony wagonik, który Edytka z uporem stawiała z powrotem na szyny – normalnymi słowami, czułymi gestami, stabilnością – mówi Cezary.

Pazura przyznaje, że od kiedy poznał swoją przyszłą żonę zrezygnował z bujnego życia towarzyskiego. 12 lat temu postawili z Edytą na siebie i na rodzinę. I do dziś nic się w tej materii nie zmieniło! Zdaniem aktora, miłość to największa moc, a kiedy dwoje ludzi się kocha, nie ma dla nich żadnych przeszkód. Po ślubie Pazurowie zrezygnowali z bywania na salonach. Pojawiali się tylko na wybranych premierach teatralnych i filmowych oraz dużych galach. Jak mówią, postawili na normalność, której im bardzo brakowało.

Im jestem starszy, tym bardziej mnie świat przeraża. Kiedyś trzeba było mieć wiedzę i doświadczenie, lata nauki za sobą. Dziś, by stanąć na szczycie, wystarczą mocne łokcie i bezczelność. Jako ojciec chciałbym moim dzieciom wskazać właściwy kierunek, bo kiedyś sam go zatraciłem. Moje życie wróciło na właściwy tor w momencie, gdy poznałem moją żonę – mówi Pazura.

Jak Pazurowie spędzą 12. rocznicę ślubu?

Niedawno Pazurowie wyjechali na pierwszy od 12 lat urlop tylko we dwoje. Spędzili niemal dwa tygodnie na Malediwach. Niestety, przez najbliższy czas nie mają szans na kolejne wakacje, dlatego zdecydowali się swoją rocznicę ślubu świętować w Polsce. Co zaplanowali?

Na żaden romantyczny wyjazd raczej nie mamy szans, więc pewnie ten dzień spędzimy z naszymi dziećmi na działce nad jeziorem. Mamy tam swój dom, do którego uciekamy niemal na każdy weekend. Jesteśmy 12 lat po ślubie, ale nasz związek trwa od 31 maja 2007 roku, więc już 14 lat, a my jesteśmy nieustająco ze sobą szczęśliwi – zdradził Cezary Pazura.

Cały wywiad z Cezarym Pazurą przeczytasz w nowym wydaniu "Party".

Edyta i Cezary Pazurowie na okładce Party
PARTY

W majowy weekend Edyta i Cezary Pazurowie będą świętować 12. rocznicę ślubu.

Cezary Pazura z żoną pozują przed domem
Instagram

Aktor przyznaje, że dzięki żonie i dzieciom jego życie wróciło na właściwy tor.

Edyta Pazura pokazała jak mieszka
Instagram Edyty Pazury

Zobacz także
Edyta Pazura pokazała nagie zdjęcie

Edyta Pazura pozuje zupełnie nago! Jej figura zwala z nóg, a zdjęcie opublikował... Cezary Pazura!

Cezary Pazura i Andrzej Niemirski

Cezary Pazura pokazał zdjęcie z Inspektorem Kotem z "13 posterunku". Po 20 latach znów spotkali się na planie

 

Edyta Pazura zmieniła fryzurę
ONS
Newsy
Cezary Pazura o swojej żonie Edycie: "Ona mnie uratowała". Jak walczyli o swoją miłość?
13 lat temu Cezary i Edyta Pazurowie powiedzieli "tak". Wtedy nikt nie wierzył, że ich miłość przetrwa. Jak udało im się ocalić to uczucie i stworzyć szczęśliwą rodzinę?

Dziś, 13 czerwca, Cezary Pazura świętuje swoje 60. urodziny. Choć aktor od lat pracuje w zawodzie i znajduje się w czołówce najlepszych i najpopularniejszych artystów, to okazuje się, że to właśnie rodzina jest jego motorem napędowym. Przed żoną Edytą, z którą w maju świętował 13. rocznicę ślubu, tajemnic nie ma. Czy to właśnie sekret ich udanego związku? W Wywiadzie z "Party" aktor zdradził, jak wrócił na właściwy tor w życiu, gdy z niego zboczył, oraz jak odnalazł receptę na szczęście i… drugą młodość! Cezary Pazura świętuje 60. urodziny Edyta Pazura  i  Cezary Pazura  od początku swojego związku musieli walczyć z nieprzychylnymi komentarzami. Małżonków dzieli 26 lat, jednak pomimo hejtu, z jakim często się mierzą, udowadniają, że wiek, to tylko liczby, a prawdziwa miłość potrafi wszystko przezwyciężyć. Z okazji 60. urodzin Cezarego Pazury   przypominamy jego wywiad z magazynem Party, w którym opowiedział nie tylko o swoich zawodowych osiągnięciach, ale też uczuciu, jakie łączy go z ukochana małżonką.  Czy rola w "Tajemnicy zawodowej" bardzo wpłynęła na to, jak odbierają pana fani? Kiedy przyjmowałem w nim rolę chirurga Andrzeja Żurawskiego, producentka Dorota Kośmicka-Gacke ostrzegała mnie: „Zdaje pan sobie sprawę, że po tym serialu nie wszyscy będą pana lubić?”. I jej słowa okazały się prorocze. Na ulicy podchodziły do mnie kobiety i z wyrzutem pytały, jak mogłem zdradzić żonę (śmiech). Faktycznie pozwalałem widzowi po drodze nie lubić mojego bohatera, ale finał starałem się zagrać tak, by tę moją postać wybronić. I myślę, że mi się udało. W końcu jedną z najważniejszych rzeczy w życiu jest umiejętność przyznania się do winy. Potrafi pan przyznać się do błędu? Kiedyś nie zawsze potrafiłem to robić. Dziś nie mam z tym problemu,...

Edyta Pazura w czarnej koszuli i spódnicy w kwiaty z mężem Cezarym Pazurą
ONS
Newsy
Rodzina Edyty i Cezarego Pazurów znów się powiększy! Znamy szczegóły!
Rodzina Edyty i Cezarego Pazurów znów się powiększy! Znamy szczegóły!

Kiedy państwo Pazurowie planują powiększenie rodziny? Jeśli wszystko pójdzie po ich myśli, kolejną siódmą już rocznicę ślubu, która przypada w maju 2016 roku, będą świętować w stanie błogosławionym lub… w już w piątkę!  Edyta i Cezary marzą o kolejnym dziecku. I przygotowują się do tego Żeby marzenie Pazurów się spełniło, a wszystko poszło według planu, Edyta zaczęła bardziej dbać o swoje zdrowie , by przygotować organizm na kolejną ciążę.   W ubiegłym roku Edyta miała tak dużo obowiązków, że bardzo schudła. Zmęczenie poważnie odbiło się na jej zdrowiu, ważyła niecałe 50 kg. Postanowiła więc o siebie zadbać, tym bardziej, że bardzo chcą mieć z Cezarym jeszcze jedno dziecko – zdradza informator "Flesza". Jak dba o siebie Edyta Pazura, żeby zajść w ciążę? Je zdrowo i w regularnych odstępach czasu. Od kilku miesięcy regularnie ćwiczy na siłowni, chodzi na basen i biega. Ale często trening zastępują jej codzienne obowiązki, bo oprócz bycia mamą Edyta jest też jedynym menedżerem Cezarego Pazury i dodatkowo kieruje firmą producencką MBT Production. Edyta i Cezary mają już dwoje dzieci: 6-letnią Amelię, która w tym roku rozpoczęła naukę w szkole, i 3-letniego Antosia. Dzieciaki są już odchowane, więc teraz byłby idealny moment na powiększenie rodziny. Edyta Pazura i Cezary Pazura na Balu TVN Edyta i Cezary Pazurowie na premierze w Teatrze Capitol Edyta Pazura i Cezary Pazura  

Edyta Pazura miała wypadek na 60. urodzinach  Cezarego Pazury. Trafiła do szpitala
TRICOLORS/East News
Newsy
Edyta Pazura miała wypadek na 60. urodzinach  Cezarego Pazury. Trafiła do szpitala
60. urodziny Cezarego Pazury z pewnością przejdą do historii. Miała być cudowna zabawa, zakończyło się w szpitalu. Edyta Pazura pokazała zdjęcie z gipsem. Co się stało?

Cezary Pazura 60. urodziny obchodził 13 czerwca, jednak artysta postanowił świętować je dopiero pod koniec miesiąca. Niestety, huczna impreza z udziałem gwiazd mogła zakończyć się prawdziwą tragedią.  Ukochana żona aktora, tuż po pokazaniu w sieci relacji z wydarzenia, opublikowała na InstaStories kadr ze szpitala. Edyta Pazura zakończyła celebrację 60. urodzin męża za SORze o kulach i z gipsem. Co się stało?! Edyta Pazura miała wypadek na 60. urodzinach męża Edyta Pazura i Cezary Pazura od ponad 15 lat tworzą udany związek. Chociaż na początku mało kto wróżył tej relacji świetlaną przyszłość, podkreślając, że różnica wieku pomiędzy zakochanymi wynosi aż 26 lat, to ta dwójka udowodniła, że jest dla siebie stworzona. Małżonkowie zarówno na czerwonym dywanie, jak i w mediach społecznościowych chętnie okazują sobie wsparcie i czułości. Z okazji 60. urodzin Cezarego Pazury , Edyta Pazura opublikowała na Instagramie poruszający wpis. I choć aktor obchodził swój wielki dzień 13 czerwca, to dopiero w miniony weekend postanowił celebrować urodziny w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Niestety, podczas przyjęcia urodzinowego ukochana żona artysty doznała kontuzji. Na InstaSTories Edyty Pazury pojawiło się zdjęcie prosto z SORu, na którym gwiazda zapozowała na wózku inwalidzkim z zagipsowaną nogą. - Idealny outfit na upały - skomentowała zdjęcie Edyta Pazura.  Zobacz także:   Cezary Pazura zdradza, skąd pomysł na imię córki! "To imię, które nadaje charakter dziecku" Jak widać, pomimo tragicznego zakończenia imprezy urodzinowej męża, Edyta Pazura wciąż stara się zachować swój optymizm i dystans do świata. Także na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie z gipsem i z kulami, które gwiazda postanowiła skomentować w żartobliwy sposób. - Impreza urodzinowa Czara...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik