Steve Madden
materiały prasowe Steve Madden

Buty Steve'a Maddena już niebawem w Polsce!

Steve Madden
materiały prasowe Steve Madden

Wszystko zaczęło się w 1990 roku. Mając, zaledwie 1100 dolarów na koncie i bezcenny talent do  przewidywania trendów, Madden postanowił skupić całą swoją twórczą energię na wyprodukowanie butów, które szybko wyznaczyły trendy na kolejne sezony. Jego projekty były nowatorskie i jednocześnie świetnie się sprzedawały.

Zainspirowany butami noszonymi przez jego ulubione gwiazdy glam rocka z lat 70-tych, wyprodukował nowatorski model butów na platformie, który stał się początkiem nowego trendu. Dzisiaj Steve Madden to już nie tylko marka, to styl życia!


"Inspiruje mnie to, co noszą ludzie na ulicach od Nowego Jorku po Londyn. Moje pomysły i inspiracje czerpię z rytmu ulicy na całym świecie. Dziś to projektanci i marki kreują to co modne. Moda przyszłości będzie wszystkim tym w czym młodzi chłopcy i dziewczyny  będą czuli się wygodnie i dobrze i co będą mogli dowolnie miksować wyrażając swój indywidualny styl "- mówi Steve Madden

Połączenie mody i muzyki jest podstawą  marki Steve Madden. Podobnie jak w przypadku mody i projektowania, Madden ma dar do odkrywania młodych talentów. Doprowadziło to do stworzenia zintegrowanej platformy marketingowej  Steve Madden Music - promującej artystów z pomocą wielu kanałów dotarcia. Madden pracował z wielkimi gwiazdami, zanim usłyszał o nich cały świat - Lady Gaga, Katy Perry, Ellie Goulding, Katy B.

Więcej na temat projektanci
Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29