Reebok - Zpump
serwis prasowy Reebok

Miałam okazję pojawić się na konferencji prasowej nowego modelu butów do biegania Reebok. Chodzi oczywiście o Reebok ZPump Fusion. Boski design, a do tego funkcjonalność, czyli kultowa pompka, dzięki której możemy dopasować but do każdej stopy. Z tymi bytami zaczynam sezon na bieganie 2015!

Reebok ZPump Fusion

Podczas, gdy większość tradycyjnych butów sportowych składa się z kilkudziesięciu komponentów, ZPump Fusion, promując funkcjonalny minimalizm, składa się z 3 kluczowych:

  1. TECHNOLOGIA PUMP – komora, którą wypełniamy powietrzem. Przy każdym kolejnym naciśnięciu specjalnego przycisku powietrze wypełnia puste miejsca wokół stopy, po to, aby buty były lepiej dopasowane do danej stopy i pomagały w jej stabilizacji.
  2. FUSION SLEEVE – materiał wykorzystany w cholewce buta. Lekki, bezszwowy i rozciągliwy w czterech kierunkach stretch gwarantuje responsywność oraz zwiększoną kontrolę i komfort podczas biegu.
  3. PODESZWA ZRATED – podeszwa, w której budowie zastosowano podobną geometrię do tej stosowanej w oponach sportowych o najwyższej przyczepności. Podczas nagłych zmian kierunku buty zapewniają bezkompromisową szybkość i kontrolę nad hamowaniem.

Cena ok. 449 złotych

Więcej na temat flesz trend