Rafał Maślak z bratem Olkiem
Facebook

Brat Maślaka podbija internet: Kogo ciekawi koleś pracujący na trzy zmiany w...

Rafał Maślak z bratem Olkiem
Facebook

Obecnie Rafał Maślak uchodzi za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn w kraju, a jego poczynania na parkiecie w "Tańcu z gwiazdami" bacznie obserwują i wysoko oceniają fani. Mister Polski ma teraz szansę zostać zauważony za granicą, ponieważ startuje w wyborach Mister International 2014. Zobacz: Maślak jedzie na wybory Mister International. Tak wyglądają jego przeciwnicy.

Niewątpliwie Maślak ma teraz swoje pięć minut, które chce wykorzystać jak najlepiej. Jednak nie zależy mu tylko i wyłącznie na promocji samego siebie. Pomimo, że uchodzi za przystojniaka, który skradł nie jedno serce to pod nosem rośnie mu mała konkurencja. Chodzi o jego brata, Olka Maślaka, który w ciągu kilku dni podbił internet. Najpierw rozgrzewając profil Rafała na Instagramie do czerwoności, a później debiutując z oficjalną stroną na Facebooku:

To jest mój młodszy brat Olek. Ma 22 lata, 185 cm wzrostu, mieszka w Gorzycy koło Międzyrzecza, pracuje w tej samej fabryce, w której ja jeszcze do niedawna i.... brakuje mu wiary w siebie (u nas to już chyba rodzinne). Chcę, abyście pomogli mi, zmotywować go, do startu w konkursie Mister Wielkopolski 2015. Myślę, że ma szanse i powinien spróbować swoich sił. Jeśli zgadzacie się, z moim zdaniem - możecie dać lajka, albo napisać komentarz pod postem - Olek na pewno przeczyta  PS. Wiem braciszku, że będę miał przerąbane za ten post, ale musiałem to zrobić, dla Twojego dobra. Może jak zobaczysz, że ktoś obcy uważa, że jest w Tobie potencjał, to się ogarniesz, pójdziesz na siłkę i zgłosisz na casting 


Fani oczywiście wzięli sprawę w swoje ręce i dopingują Olka Maślaka. Fanpage chłopaka w niespełna kilkanaście godzin zebrał ponad 3 000 fanów! Pojawiły się tam już pierwsze wpisy i apele do fanek. Wszystko w bardzo skromnym i przyjaznym tonie. To widocznie u Maślaków rodzinne :)

Hejka :)

Obiecałem, że coś od czasu do czasu tu wrzucę jakąś fotkę. Dziś jestem w pracy, więc możecie luknąć na to, czym się zajmuję.

Kogo ciekawi koleś pracujący na 3 zmiany w fabryce ? Wspomniał o mnie brat i od razu wielki boom. Dziewczyny, nie piszcie że jesteście moimi fankami, że jestem słodziak i nie oferujcie przyjazdu do mnie na noc. No przecież mnie nie znacie. Tylko oceniacie wygląd - przystojny, czy nie ? Teraz wiem jak Rafał musiał się czuć jak go tylko oceniali przez wygląd. Wracam obsługiwać maszynę, bo później napiszą, że przez Olka stanęła produkcja :) - czytamy na fan page''u Olka Maślaka.


Czy Polskę ogarnie Maślakomania? A może już ogarnęła?

Zobacz: Lewandowska pokazała młodszego brata. Przystojny?
 


 

Tak Rafał trenuje do "Tańca z Gwiazdami":

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39