Party Stories
Iwona i Bożena z Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości
Newsy

Bożena z "Sanatorium miłości" nie może wrócić do domu przez koronawirusa! Jest komentarz uczestniczki show!

Epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany Bożeny z "Sanatorium miłości"!

Epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany Bożeny z "Sanatorium miłości"! Jak informuje "Super Express", w związku z zamknięciem granic i odwołaniem lotów uczestniczka ostatniej edycji show TVP nie może wrócić do swojego domu.

Okazuje się, że kobieta przyleciała do Polski na nagrania specjalnego, wielkanocnego odcinka "Sanatorium miłości". Niestety, w związku z niepokojącymi informacjami dotyczącymi koronawirusa, producenci programu odwołali zdjęcia, a uczestnicy wrócili do domów busami TVP. Wrócić do domu nie mogła jednak Bożena, która na nagrania przyleciała z USA! 

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Bożena z "Sanatorium miłości" uwięziona przez koronawirusa

Bożena z "Sanatorium miłości" na co dzień mieszka w Chicago, jednak ze względu na epidemię koronawirusa i odwołanie lotów kobieta nie mogła wrócić do domu. Jak donosi "Super Express", uczestniczka drugiej edycji "Sanatorium miłości" zatrzymała się u swoich znajomych.

Zatrzymałam się u znajomych w Koninie. Siedzimy w domu, oglądamy „Wiadomości” i wspólnie przygotowujemy posiłki. Nikt nie zachorował i mam nadzieję, że szczęśliwie przetrwamy tę zarazę - pani Bożena przyznała w rozmowie z dziennikiem. 

Według informacji dziennika Bożena już wkrótce będzie mogła jednak wrócić do USA.

(...) będzie zorganizowany lot specjalny z Warszawy - donosi "Super Express".

W trudnych chwilach Bożena z "Sanatorium miłości" dba o swoją odporność. W rozmowie z dziennikiem zdradziła swój patent. 

Codziennie robię sobie sok z selera naciowego i dwóch jabłek, a tuż po przebudzeniu wypijam ciepłą wodę z cytryną - dziennik cytuje uczestniczkę show TVP.

Mamy nadzieję, że pani Bożena będzie mogła jak najszybciej wrócić do swojego domu.

Zobacz także: Gwiazdy chore na koronawirusa: znani aktorzy, sportowcy, muzycy, politycy

Bożena z "Sanatorium miłości" przez koronawirusa nie może wrócić do USA

East News

Kobieta przyleciała do Polski na nagrania wielkanocnego odcinka "Sanatorium miłości"

Bożena, Sanatorium Miłości
Łukasz Hachuła / TVP

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Co Julia Wieniawa sądzi o ograniczeniach w związku z koronawirusem? Co radzi fanom?

Julia Wieniawa bardzo przeżyła decyzję o zawieszeniu "Tańca z gwiazdami" z powodu epidemii koronawirusa. Aktorka nie kryła łez i emocji, jednak jak przyznała w rozmowie z Party.pl, w pełni popiera pomysł przeniesienia tej edycji programu na jesień. Zdrowie uczestników i całej produkcji programu jest najważniejsze.  Zobacz także:  Julia Wieniawa szczerze o ostrych treningach do "Tańca z Gwiazdami"! Gwiazda płacze podczas nauki tańca Mieliśmy okazję porozmawiać z Julią zaraz po ogłoszeniu decyzji o przerwaniu tej edycji "Tańca z gwiazdami". Tego wieczoru polski rząd zadecydował o wprowadzeniu dodatkowych ograniczeń w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem w Polsce. Julia Wieniawa wyjawiła nam, co sądzi o ograniczeniu działalności galerii handlowych. Ponadto aktorka zaapelowała, aby bardzo poważnie potraktować decyzje rządzących i zostać w domu!  Zobaczcie co w rozmowie z reporterką Party.pl wyjawiła Julia Wieniawa. 

Bożena z Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
TV-Show
Ogromny dramat Bożeny z "Sanatorium miłości"! Była uczestniczka programu pożegnała bliską osobę: "Jestem załamana"
Pani Bożena z "Sanatorium miłości" opowiedziała o swom dramacie.

Pani Bożena z "Sanatorium miłości" opowiedziała o swom dramacie. Uczestniczka drugiej edycji hitu TVP w rozmowie z mediami zdradziła, że zaledwie kilka dni temu odbył się pogrzeb jednej z najbliższych jej osób. Niestety, pani Bożena, która na co dzień mieszka w USA, nie mogła przylecieć do Polski, żeby wziąć udział w ostatnim pożegnaniu swojej ukochanej mamy! Słowa uczestniczki "Sanatorium miłości" poruszają do łez. Dramat Bożeny z "Sanatorium miłości" Pani Bożena wzięła udział w drugiej edycji programu o poszukujących miłości seniorach. Kobieta na co dzień mieszka w USA, a w Polsce była wiosną- przyleciała wówczas na nagrania świątecznego odcinka, który ze względu na pandemię koronawirusa musiał zostać odwołany. Pani Bożena wróciła do swojego domu, jednak teraz okazuje się, że przeżywa przwdziwy koszmar. Kobieta w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że nie mogła wziąć udziału w pogrzebie ukochanej mamy, która zmarła kilka dni temu. W niedzielę 19 grudnia w Lądku w Polsce o godzinie 14.00, był pogrzeb mamusi. Niestety nie mogłam wziąć w nim udziału. Jestem załamana, że nie zdążyłam pożegnać mojej ukachanej mamusi- wyznała pani Bożena.  Była uczestniczka "Sanatorium miłości" zdradziła, że miała spotkać się ze swoją mamą we wrześniu, jednak przez pandemię koronawirusa nie mogła przylecieć do Polski. Pani Bożena zdradziła, że jej mama zmarła we własnym domu. Mama, umarła a mogła jeszcze żyć. Jestem wyczerpana tą sytuacją, biorę środki na uspokojenie, a w morzu swoich łez mogłabym się wykąpać- pani Bożena wyznała w rozmowie z "Super Expressem". Pani Bożenie i jej bliskim składamy kondolencje. Zobacz także:   "Sanatorium miłości" wraca na antenę! Kiedy roczpocznie się 3. edycja...

Bożena z Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy
Dramat Bożeny z "Sanatorium miłości"! Przez koronawirusa nie może spotkać się z córką i wnukami
Bożena z "Sanatorium miłości" przechodzi obowiązkową kwarantannę!

Bożena z "Sanatorium miłości" przechodzi obowiązkową kwarantannę! Zaledwie kilka dni temu uczestniczka drugiej edycji programu o poszukujących miłości seniorach w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że przez koronawirusa ma problem z powrotem do swojego domu w USA. Bożena zdradziła wówczas, że czeka na specjalny lot z Warszawy. Dziś okazuje się,  że uczestniczka show TVP wyleciała już z Polski, ale teraz musi odbyć kwarantannę. Poruszający komentarz Bożeny z "Sanatorium miłości"! Bożena z "Sanatorium miłości" nie może spotkać się z rodziną Bożena z "Sanatorium miłości" przyleciała do Polski, żeby wziąć udział w nagraniach specjalnego odcinka programu, który miał zostać wyemitowany w Wielkanoc. Niestety, ze względu na niepokojące informacje dotyczące koronawirusa nagrania zostały odwołane, a w Polsce zostało wprowadzonych sporo ograniczeń. Zamknięto szkołu, ograniczono działalność galerii handlowych, przywrócono granice oraz wstrzymano loty krajowe i międzynarodowe. W związku z koronawirusem również prezydent Donald Trump zawiesił loty z Europy do USA, a przez to Bożena miała problemy z powrotem do domu w Chicago. Dziś kobieta jest juz w USA, ale wciąż nie może spotkać się ze swoimi bliskimi. Uczestniczka drugieh edycji "Sanatorium miłości" przechodzi dwutygodniową kwarantannę. Czuje się jak więzieniu. Nie widziałam jeszcze moich ukochanych córek ani wnuków. Próbuje sobie zorganizować czas w domu, być ciągle zajętą. Wieszam firanki, sprzątam, układam ubrania i gotuję. Kilka dni temu puściły mi emocje, jeszcze płaczę nie mogę dojść do siebie po niedawnej podróży- zdradziła w rozmowie z "Super Expressem". Zobacz także:  Cztery osoby z jednej rodziny zmarły po zarażeniu koronawirusem! Bożena...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner