Borys Szyc i Justyna Nagłowska
Instagram/Justyna Nagłowska
Newsy

Borys Szyc: "Ryczałem z bezsilności. To wszystko ma się skończyć przez alkohol?!"

Borys Szyc: "Ryczałem z bezsilności. To wszystko ma się skończyć przez alkohol?!"

Borys Szyc i Justyna Nagłowska mają synka! Ale ich droga do rodzinnego szczęścia była wyjątkowo kręta... Miało być całkiem inaczej. Ale Justyna Nagłowska (39) i Borys Szyc (41) kilka tygodni przed wyznaczoną datą porodu dowie - dzieli się, że nie będą rodzić razem. Państwowe szpitale z powodu epidemii koronawirusa zakazały ojcom wstępu na porodówki. Przyszła mama nie ukrywała, że jest tą sytuacją mocno zestresowa- na, rozżalona prosiła nawet swoje fanki na Instagramie o wsparcie. Na szczęście wszystko poszło dobrze i pierwszego dnia wiosny urodził się długo wyczekiwany chłopiec. Tydzień później rodzice zaprezentowali go światu na wspólnym zdjęciu.

Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuję się, by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki... A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa - napisał zachwycony Borys.

Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą, jaką znam - chwalił swoją żonę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 🙈🙊🙉🇵🇱 (@jus_naglowska)

Kilka dni później w mediach społecznościowych odezwała się Justyna:

Tylko On teraz daje nam nadzieję, że kiedyś będzie jeszcze normalnie. (...) Henio u nas wszystko zweryfikował. Pojawił się na świecie w tym dziwnym i trudnym czasie, żeby nieść nadzieję na lepsze jutro.

Teraz Borys i Justyna razem z synem i dziećmi z poprzednich związków tworzą patchworkową sześcioosobową rodzinę. Aktor ma jeszcze 15-letnią córkę Sonię, natomiast Justyna córki z pierwszego małżeństwa, Stefkę (10) i Franię (12). Henio jako pierwszy wspólny synek będzie nosił podwójne nazwisko, po obojgu rodzicach: Szyc-Nagłowski.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostaną rodzicami

Justyna Nagłowska zdradziła, jak wygląda jej związek od kiedy prowadzi własny program. Czy Borys Szyc ją wspiera?

SEKRET SZCZĘŚCIA Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej

Borys nie ukrywał, że nie może się doczekać syna, ale w roli taty zadebiutował dawno temu. W 2003 roku poznał Annę Bareję, agentkę ubezpieczeniową, która sprzedawała mu polisę. Zaczęli się spotykać. Niedługo potem na świecie pojawiła się Sonia. Jednak świeżo upieczonym rodzicom przestało się układać, rozstali się, zanim ich córeczka skończyła dwa lata. Aktor przyznał potem w jednym z wywiadów, że zakończył związek właśnie dla dobra Soni, żeby nie wychowywała się w domu, w którym wybuchają awantury.

Wygląda na to, że nastolatka ma dziś z ojcem niezły kontakt. Aktor od najmłodszych lat zabierał ją na plany filmowe, do teatru, na wakacje – do ich ulubionego Sopotu czy tak jak ostatnio na camping do Chałup. W ubiegłym roku pochwalił się na Instagramie jej świadectwem z czerwonym paskiem. Podkreślił, że jest dumny:

Było ci ciężko, zmieniłaś szkołę, przeżyłaś strajk nauczycieli, dojrzewasz, masz mnóstwo zajęć dodatkowych, swoje pasje: konie i śpiew.

Borys Szyc i Sonia Szyc
Instagram

Sonia jest bardzo muzykalna i ma talent wokalny – na swoim profilu na Instagramie zamieszcza nagrania coverów do piosenek Billie Eilish, Sama Smitha, Ruth B. Kilka lat temu wzięła nawet udział w castingu do programu TVN „Mali giganci”. W dniu jej 15. urodzin Borys złożył jej w internecie pełne czułości życzenia:

Życzę Ci, kochanie, samych dobrych ludzi wokół, zdrowia i miłości. Kocham Cię bardzo i zawsze będę obok, by Ci pomóc.

Sonia całkiem nieźle odnalazła się w patchworkowej rodzinie i często bywa w nowym domu na Saskiej Kępie, do którego Borys i Justyna przeprowadzili się półtora roku temu. Córeczki Justyny mieszkają tam na stałe, jednak nikt o nikogo nie jest zazdrosny. Frania i Stefka ponoć bardzo polubiły Borysa, który nie tylko chętnie je rozśmiesza, ale też pomaga im w odrabianiu lekcji. Ostatnio Justyna wrzuciła na Instagram krótki filmik, na którym widać, jak aktor wymyśla dla jej młodszej córki zabawne dyktando z użyciem „ż” i „rz”. Cała rodzina miała z tego wiele radości. Sielanka? Na pewno cała szóstka znalazła dziś spokój oraz poczucie bezpieczeństwa. Szyc pytany w jednym z wywiadów o sekret swojego szczęśliwego życia, powiedział krótko:

Przyjaźń. (...) Jeśli twoja kobieta jest również najbliższym przyjacielem, z którym możesz o wszystkim porozmawiać, jesteś szczęściarzem.

Znajomi aktora twierdzą, że tak naprawdę sercem tej rodziny jest właśnie Justyna: kobieta ciepła i czuła, która dba o to, by w domu pachniało ciastem, a jego mieszkańcy razem grali w planszówki i doceniali nawzajem swoje towarzystwo.

„RYCZAŁEM Z BEZSILNOŚCI”

Szyc i Nagłowska znają się od wielu lat. I raz już byli parą – kiedy on miał 23 lata, a ona 21 lat. Justyna pracowała wówczas jako asystentka Krystyny Jandy, z którą Borys grał w Teatrze Telewizji. Wtedy to Nagłowska zakończyła związek. Siedem lat później aktor zobaczył jej zdjęcie, które opublikowała na Instagramie.

Siedziała sama na wydmie (...). Od razu poczułem, że jest coś nie tak. Smutna? Samotna? Zdjęcie mnie na tyle poruszyło, że zaproponowałem wspólny obiad. (...) Tamto spotkanie przewróciło nasze życie do góry nogami. Zakochałem się na nowo”, zwierzył się w magazynie „Pani”.

Postanowili spróbować raz jeszcze, choć początki wcale nie były łatwe. Borys dużo pracował i ciągle nie było go w domu, w dodatku miał problem z alkoholem.

Czuliśmy jednak, że się kochamy i chcemy być razem. Ale pojawił się taki moment, że nie miałam już siły. W końcu każde z nas rozpoczęło swoją drogę do wyzdrowienia: on na terapii dla uzależnionych, ja dla współuzależnionych”, opowiadała o przełomie Justyna.

10 sierpnia 2014 roku podjąłem decyzję, żeby nie pić. Leżałem na kanapie bez sił, po wielodniowym piciu, po wielu latach picia, pozbawiony już sił i bliski śmierci. Na dworze był piękny, ciepły dzień, a ja ryczałem z bezsilności. Ale tliła mi się głowie jakaś lampka. Chcę żyć. Nie chcę tak umrzeć. Sonia, mama, Justyna... Moje życie, moje marzenia, pasja, przyjaciele... Naprawdę to wszystko ma się skończyć przez alkohol? -  wspominał trudne chwile Borys.

Postanowił, że chce skończyć z nałogiem raz na zawsze. I odtąd wszystko zaczęło się pomału układać. Tym bardziej że Justyna rozwiodła się już ze swoim pierwszym mężem i rozpoczęła terapię, która pomogła jej wyjść z wieloletniej depresji.

Dzisiaj Nagłowska i Szyc zgodnie przyznają, że gdyby nie pomoc psychologów, nie udałoby im się stworzyć tak udanej rodziny. Pod koniec zeszłego roku zdecydowali się na ślub, który wzięli na maleńkiej wyspie niedaleko Ibizy. Niedługo będą świętować szóstą rocznicę trzeźwości Borysa.

Mój synek będzie miał prawie cztery miesiące i nigdy nie zobaczy taty pijanego. Moja córka będzie miała 15,5 roku i nigdy nie zobaczy taty pijanego - napisał niedawno szczęśliwy aktor.

Trzymamy za nich kciuki, bo zasłużyli na swoje szczęście!

Borys Szyc i  Justyna Jeger-Naglowska róże gali 2019
East News

Borys Szyc i Justyna Nagłowska
EastNews
Newsy
Borys Szyc idzie do sądu! Aktor składa aż dwa pozwy
Borys Szyc zapowiada walkę w sądzie o dobre imię!

W końcu wszystko zaczęło się układać. Dwa miesiące temu na świecie pojawił się  Henio. „Zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuję się, by go nie zjeść”, zachwycał się synkiem. O swojej żonie Justynie, którą poślubił pod koniec ubiegłego roku, pisał: „najdzielniejsza i najpiękniejsza kobieta, jaką znam”. Borys Szyc (41) wreszcie mógł się czuć naprawdę szczęśliwy. Ale właśnie wtedy TVP wyemitowała film „Nic się nie stało”. Reżyser Sylwester Latkowski pokazał w nim zdjęcia gwiazd (m.in. Kuby Wojewódzkiego i Blanki Lipińskiej), które odwiedzały trójmiejskie kluby Zatoka Sztuki i Dream Club – miało tam dochodzić do przestępstw na nieletnich dziewczynach. Choć autor filmu nie zaprezentował dowodów, w debacie po emisji filmu sugerował, że celebryci mogli wiedzieć, co rzekomo działo się w klubach. Wśród osób, które tam były, wymienił Borysa Szyca. SPOTKAMY SIĘ W SĄDZIE! Szyc o swoje dobre imię postanowił walczyć w sądzie, sprawę oddał w ręce krakowskiego adwokata, mecenasa Szymona Firka. – Składamy dwa pozwy, oba dotyczą szeroko pojętego naruszenia dóbr osobistych Borysa Szyca. Pierwszy z nich składamy przeciwko autorowi filmu Sylwestrowi Latkowskiemu, a drugi przeciwko Telewizji Polskiej – mówi menedżerka aktora Marta Barańska. Sam Borys w oświadczeniu napisał m.in.: „ Jestem ojcem nastoletniej Soni, ojczymem dwóch dorastających dziewczynek, niedawno urodził mi się synek. Gdyby ktoś próbował ich skrzywdzić, nie wahałbym się bronić ich każdym sposobem. Każdym ”. Ujawnił też, że jego rodzinę zalała fala hejtu i gróźb. „ Ludzie wypisują ohydne rzeczy, nie mając żadnego dowodu oprócz Pana słów”, zwrócił się do Latkowskiego. I dodał, że w Zatoce Sztuki, owszem, bywał...

Lara Gessler w drugim trymestrze ciąży
Instagram/Lara Gessler
Newsy
Lara Gessler zostanie mamą: "To drugi trymestr ciąży" Zdradziła nam, dlaczego tak długo ukrywała ciążę
Lara Gessler zostanie mamą: "To drugi trymestr ciąży" Zdradziła nam, dlaczego tak długo ukrywała ciążę

Przez kilka miesięcy udało jej się zachować tę informację w tajemnicy. Tuż przed majówką Lara Gessler (31) opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym charakterystycznym gestem podkreśliła zaokrąglony ciążowy brzuszek. „Wiosna”, podpisała krótko fotografię zrobioną przez jej partnera Piotra Szeląga. Pod postem w ciągu kilku minut pojawiła się lawina komentarzy. Ciąży przyszłym rodzicom pogratulowali m.in. Anna Lewandowska, Zofia Zborowska, siostry Bohosiewicz, Michał Piróg i Łukasz Jemioł. – Dziękujemy za wszystkie życzenia i gratulacje. To miłe i niezwykle budujące, że tyle osób trzyma za nas kciuki – mówi „Fleszowi” Lara Gessler. Dlaczego właśnie teraz zdecydowała się podzielić radosną nowiną z przyjaciółmi i swoimi fanami? – Wolałam nie zapeszać, bo różne rzeczy mogą się wydarzyć, dlatego o wszystkim wiedzieli tylko najbliżsi. Chciałam mieć pewność, że z dzieckiem wszystko jest OK. Zaczęłam drugi trymestr ciąży, a to bezpieczny czas. Mogę powiedzieć, że poza rosnącym brzuchem nie odczuwam absolutnie żadnych dolegliwości, więc jest to wymarzona ciąża – dodaje Lara. Na razie razem z Piotrem zaszyła się w domku na Mazurach, nieopodal Rucianego-Nidy. Jakie mają plany na najbliższe miesiące? Czy po porodzie Lara będzie mogła liczyć na pomoc mamy, Magdy Gessler? Z DALA OD MEDIÓW Decyzję o wyjeździe z Warszawy Lara Gessler i jej partner Piotr Szeląg pod- jęli na początku marca, zanim jeszcze rząd ogłosił wprowadzenie obostrzeń związanych z koronawirusem. – Spakowaliśmy najpotrzebniejsze rzeczy i wyruszyliśmy na Mazury. Bez planu, jak długo tam zostaniemy. Dzień po naszym przyjeździe okazało się, że ze względu na epidemię spędzimy tu dłuższy czas, co, nie ukrywam,...

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w Dzień Dobry TVN
Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News
Newsy
Joanna Koroniewska w szczerym wywiadzie: "Z wielu rzeczy świadomie zrezygnowałam, żeby mieć pełną rodzinę"
Kariera zawsze była dla niej ważna, ale nigdy nie najważniejsza. Joanna Koroniewska o dzieciach, małżeństwie i kryzysach

Nie ukrywa, że macierzyństwo to zdecydowanie najważniejsza, ale też najtrudniejsza rola w jej  życiu. Joanna Koroniewska długo walczyła o to, by jej córki przyszły na świat, dlatego dla 12-letniej dziś Janiny i 3-letniej Heleny zmieniła swoje życie. W rozmowie z "Party" aktorka przyznała, że podjęła świadomą decyzję i niemal całkowicie zrezygnowała z pracy, by poświęcić się ich wychowaniu. Nie znaczy to jednak wcale, że gwiazda pozwala córkom na wszystko lub że trzyma je pod kloszem. Chce być dla swoich córek mamą, jakiej jej samej brakowało. Ale Joanna nie ukrywa też, że macierzyństwo ma nie tylko blaski. Jak na tym wychodzi? Przeczytacie w wywiadzie, jakiego udzieliła magazynowi "Party". Na które święto czekasz bardziej: na Dzień Matki czy twoje urodziny, które przypadają dzień później? Zdecydowanie na Dzień Mamy! Nigdy nie sądziłam, że 26 maja będzie kiedykolwiek moim świętem. Co więcej, byłam przekonana, że będę miała w życiu wszystko... poza dziećmi. Dlaczego tak myślałaś? Przez długi czas w ogóle nie czułam instynktu macierzyńskiego. Wydawało mi, że jestem zbyt wielką hedonistką, by się dla kogoś poświęcić. W głębi serca czułam, nawet jak już byłam w ciąży, że ja się na matkę w ogóle nie nadaję. Zawsze stawiałam na rozwój i myślałam, że macierzyństwo mi to zabierze. Jak zmarła moja mama, wiedziałam, że najważniejszego wsparcia, opieki czy pomocy mieć nie będę. To też było dla mnie ogromnym obciążeniem. Później z wielu rzeczy świadomie zrezygnowałam, żeby mieć pełną rodzinę. Nie żałuję ani jednego dnia, bo dostałam więcej, niż się spodziewałam. Rozmawiasz ze sfiksowaną matką, która nie wyobraża sobie, że można spędzić bez swoich dzieci kilka dni. I nawet krótkie wakacje...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik