Pełna Chata. Nie żyje Bob Saget
ABC/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News
Newsy

"Pełna Chata": Nie żyje Bob Saget. Został znaleziony martwy w hotelu

Bog Saget miał 65 lat. Przyjaciele z serialu "Pełna Chata" opłakują jego śmierć. Głos zabrały m. in. Mary-Kate i Ashley Olsen. "Wiemy, że nadal nad nami czuwa"

W poniedziałek 10 stycznia amerykański dziennik The Washington Post potwierdził, że Bog Saget nie żyje. Komik zasłynął z głównej roli w serialu "Pełna chata" i prowadził własny program "America's Funniest Home Videos". Aktor był w trakcie trasy estradowej i tuż przed śmiercią był aktywny w mediach społecznościowych. Informacja o jego śmierci to ogromny szok zarówno dla fanów, jak gwiazd, które pracowały z artystą.

Wielu członków amerykańskiego show-biznesu nadal nie może pogodzić się ze śmiercią Boba Sageta. Aktorzy i aktorki opłakują komika w mediach społecznościowych. Z każdą godziną dołączają do nich kolejne znane twarze Hollywood. Jak doszło do tej tragedii?

"Żony Miami": Helena Deeds zmniejszyła biust z miseczki D do A/B. "Wszystko jakoś tak szczuplej wygląda"

Bob Saget nie żyje. Artystę znaleziono w hotelu

Z przykrością zaczynamy poniedziałek od dramatycznej informacji o śmierci Boba Sageta. Z relacji amerykańskich mediów wynika, że policja otrzymała zgłoszenie z hotelu Ritz-Carlton w Orlando "w sprawie nieprzytomnego mężczyzny w pokoju, który został zidentyfikowany jako Robert Saget i na miejscu uznany za zmarłego". Służby rozpoczęły już śledztwo w tej sprawie. Przyczyna zgonu komika nadal jest nieznana. Jak na razie funkcjonariusze nie trafili na żadne ślady przestępstwa ani obecność narkotyków.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Nie żyje Żora Korolyov. Tancerz miał tylko 34 lata 

Bob Saget odszedł w wieku 65 lat
Rex Features/East News

Wiadomość o śmierci Boba Sageta to wielki szok. Komik był w trakcie trasy estradowej i kilka godzin przed śmiercią publikował na Twitterze. Artysta komentował swój występ w Jacksonville. Warto przypomnieć, że 65-latek zyskał duży rozgłos po tym, jak otrzymał główną rolę w serialu komediowym "Pełna chata". Prowadził też autorski program "America's Funniest Home Videos". Pochodzący z Filadelfii aktor przez dekadę był prowadzącym znane show, zabawiając miliony widzów.

Nie mam pojęcia, jak udało mi się dzisiejszego wieczoru zrobić dwugodzinny występ. Wracam do komedii, jakbym znowu miał 26 lat. Myślę, że znalazłem swój nowy głos i kocham każdy jego moment - napisał niedługo przed śmiercią.

Bob Saget umarł w hotelu
Rex Features/East News

W "Pełnej chacie" Bob Saget znalazł się w 1987 roku i szybko podbił Hollywood jako Danny Tanner. Komik grał owdowiałego ojca trzech młodych córek, który z pomocą szwagra i dobrego przyjaciela próbuje opiekować się rodziną. Widzowie z wypiekami na twarzy śledzili losy postaci, która często pakowała się w dziwne i zabawne sytuacje. Oprócz tego Saget zagrał również między innymi w filmie "Raising Dad", "Surviving Suburbia" oraz był narratorem w słynnym już serialu "Jak poznałem waszą matkę".

Gwiazdy "Pełnej Chaty" żegnają Boba Sageta

Na wiadomości o śmierci Boba Sageta zareagowały już gwiazdy, które miały okazję z nim współpracować. Wśród członków "Pełnej chaty" opłakujących komika znalazły się bliźniaczki Olsen, które na planie były jego serialowymi córeczkami. Ashley oraz Mary-Kate przyznały, że niespodziewane odejście 65-letniego aktora to dla nich ogromny szok. Siostry podzieliły się wspomnieniami o zmarłym.

Był kochającym, czułym i hojnym człowiekiem. Jesteśmy głęboko zasmucone tym, że go już z nami nie ma, ale wiemy, że nadal nad nami czuwa i jak zwykle będzie nas prowadził - przekazały siostry Olsen.

Jesteśmy myślami z jego córkami, żoną i całą rodziną, której składamy kondolencje - dodały Ashley i Mary-Kate.

Bob Saget przyczyny śmierci
Rex Features/East News

Warto przypomnieć, że sławne bliźniaczki Olsen pracowały z Bobem Sagetem w hicie stacji ABC od 1987 do 1995 roku. Komika pożegnał także John Stamos, który w "Pełnej chacie" wcielił się w rolę szwagra głównego bohatera, Jesse'ego. Aktor ujawnił, że nadal nie może uwierzyć i pogodzić się ze stratą przyjaciela.

Jestem załamany. Jestem w szoku. Nigdy nie będę miał takiego przyjaciela. Tak bardzo cię kocham Bobby - napisał na Twitterze John Stamos.

Mam złamane serce. Kocham cię Bob. Twój brat, Dave - napisał Dave Coulier, który w "Pełnej chacie" zagrał przyjaciela bohatera granego przez Boba Sageta.

Bob Saget znaleziony martwy
Anthony Behar/Sipa USA/East News

To okropnie smutny dzień - skomentowała Soni Nicole Bringas, aktorka grająca w kontynuacji serii "Pełniejszej Chacie"

Zobacz także: Pogrzeb Żory Korolyova: Walerija Żurawlewa żegna tancerza smutnym wpisem

Znane osobowości amerykańskiego show-biznesu są zgodne co do tego, że choć branża filmowa bywa okrutna, Bob Saget pozostał jedną z najbardziej uprzejmych i sympatycznych gwiazd Hollywood. Pożegnalne wpisy zamieścili także przedstawiciele platformy Netflix, którzy stwierdzili, że odszedł "ojciec całej Ameryki".

Bob Saget żegnany przez gwiazyd
Rex Features/East News

Kuchenne rewolucje: Nie żyje uczestnik
East News/VIPHOTO/Facebook Łebska Chata - chata góralska
TV-Show
Nie żyje uczestnik "Kuchennych Rewolucji". Sądził się z Magdą Gessler
Zmarł Mirosław Bem z "Kuchennych rewolucji". Jakie były przyczyny śmierci? W dodatku kilka miesięcy temu stracił swoją restaurację w pożarze.

We wtorek, 9 sierpnia 2022 roku media obiegła tragiczna informacja o śmierci uczestnika "Kuchennych rewolucji". Mirosław Bem był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników w historii programu prowadzonego przez restauratorkę. Po udanej metamorfozie Magda Gessler cofnęła lokalowi swoją rekomendację, a właściciela restauracji pozwała o naruszenie dóbr osobistych. Z kolei wiosną 2022 roku w pożarze spłonęła restauracja Mirosława Bema.  "Kuchenne rewolucje": Nie żyje Mirosław Bem. Przed laty przegrał batalię sądową z Magdą Gessler  Mirosław Bem z "Kuchennych rewolucji" nie żyje. "Kuchenne Rewolucje"  w jego restauracji "Łebska Chata" początkowo można było zaliczyć do udanych. Później jednak wszystko się zmieniło, a właściciel bistro został pozwany przez Magdę Gessler o nie przestrzeganie warunków rewolucji.  Lebork24.info informuje o śmierci Mirosława Bema z "Kuchennych Rewolucji":  Zmarł Mirosław Bem, ekscentryczny właściciel Łebskiej Chaty. Spłonęła ona w wielkim pożarze 26 marca 2022 roku. Pożar gasiło aż 42 zastępy straży pożarnej. Drewniany budynek w ostatnich latach był opuszczony. Wraz z pożarem, który doszczętnie zniszczył lokal poważnie uszkodzone zostały sąsiednie budynki. Był to trzeci spalony obiekt w Łebie należący do Mirosława Bema Nie wiadomo, jakie były przyczyny śmierci Mirosława Bema z "Kuchennych rewolucji". Rodzinie oraz najbliższym składamy najszczersze kondolencje. Mirosław Bem - przedsiębiorca, właściciel m. in. restauracji "Łebska Chata" w Łebie, która spłonęła w marcu tego roku. Bem znany był również z udziału w "Kuchennych rewolucjach" i późniejszego konfliktu z Magdą Gessler, która wycofała swoją rekomendację dla jego lokalu....

Książę Harry w granatowej marynarce
East News
Newsy
Dramat księcia Harry'ego. Jego bliski przyjaciel popełnił samobójstwo. "To był dla niego szok"
Dramat księcia Harry'ego. Jego bliski przyjaciel popełnił samobójstwo. "To był dla niego szok"

Książę Harry przeżywa trudne chwile. Okazuje się, że kilka tygodni przed 22. rocznicą śmierci księżnej Diany jego przyjaciel popełnił samobójstwo. 37-letni Jules Roberts odebrał sobie życie 5 sierpnia, jednak media poinformowały o tym dopiero teraz. Jules przyjaźnił się z księciem już od wielu lat- to właśnie on  w 2013 roku przygotowywał Harry'ego przed charytatywną wyprawą na Biegun Północny. Dzięki pomocy przyjaciela książę wiedział, jak poradzić sobie w ekstremalnych warunkach. Wiadomość o samobójczej śmierci Julesa wstrząsnęła księciem.  Książę Harry w żałobie po śmierci przyjaciela Według doniesień zagranicznych mediów książę Harry jest zszokowany samobójczą śmiercią przyjaciela, który osierocił 2-letnią córkę i żonę Francescę.  Książę był wstrząśnięty informacją o śmierci przyjaciela. To był dla niego szok. Harry i Jules polubili się od momentu, gdy się poznali- informuje źródło "The Mirror".  Jules Roberts zmarł 5 sierpnia, a kilka dni później został pochowany w Newcastle-under-Lyme. Książę Harry, który nie mógł uczestniczyć w pogrzebie przyjaciela dlatego wysłał jego bliskim list z kondolencjami i wieniec. Julesa w rozmowie z mediami wspominał jego inny przyjaciel, Ed Parker.  Był diamentem. Podziwiał ogromne zaangażowanie Harry'ego w edukację na temat zdrowia psychicznego i społeczność weteranów- powiedział założyciel organizacji, która pomaga weteranom wrócić do normalnego życia.  Zobacz także:   Meghan Markle odwiedzi grób księżnej Diany! Zrobi to po raz pierwszy po dwóch latach związku z Harry'm Książę Harry jest wstrząśnięty śmiercią przyjaciela. Przyjaciel księcia popełnił samobójstwo....

Michał Paszczyk
East News
Newsy
Kabareciarz zażartował z plażowiczki i spotkał się z ogromną krytyką internautów. Teraz przeprasza i mówi o hejcie w jego kierunku: "Życzą mi szybkiej śmierci"
Kabareciarz zażartował z plażowiczki i spotkał się z ogromną krytyką internautów. Teraz przeprasza i mówi o hejcie w jego kierunku: "Życzą mi szybkiej śmierci"

Michał Paszczyk, komik z kabaretu Paranienormalni niedawno opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, które odbiło się szerokim echem w sieci. Internauci nie szczędzili kabareciarzowi gorzkich słów po tym, jak opublikował fotografię z plaży, gdzie w tle stała kobieta o pełniejszych kształtach w samym bikini. Do tego podpis pod zdjęciem, który zamieścił Michał Paszczyk został przez niektóre osoby bardzo źle odebrany. Internauci stwierdzili, że w ten sposób komik naśmiewał się z kobiety. Teraz zdjęcie zniknęło z jego profilu, a kabareciarz nagrał przeprosiny i wytłumaczył, że nie miał na celu naśmiewać się z kogokolwiek. Wyjawił również jak okropne wiadomości przysyłali mu niektórzy internauci. Kabareciarz zażartował z plażowiczki i spotkał się z ogromną krytyką internautów. Teraz przeprasza i mówi o hejcie w jego kierunku: "Życzą mi szybkiej śmierci" Michał Paszczyk opublikował na swoim Instagramie selfie z plaży, gdzie w tle znalazła się przypadkowa plażowiczka o pełniejszych kształtach. Do tego pod fotografią zamieścił następujący wpis:  Ostatni dzień Baltic Tour. Pogoda piękna, widoki też - aż żal wyjeżdżać. I właśnie ten post spowodował, że na kabareciarza wylała się fala negatywnych komentarzy. Prześmiewczy wpis oburzył internautów i wywołał prawdziwą burzę w sieci. Komentujący przede wszystkim zwracali uwagę na to, że zamieszczenie takiej fotografii i opatrzenie jej dwuznacznym opisem, było bardzo niestosowne. Internauci stanęli w obronie kobiety, a na komika wylał się hejt.  Zdjęcie, które wywołało tyle kontrowersji, już zniknęło z profilu Michała Paszczyka. Komik postanowił nagrać teraz przeprosiny i wytłumaczyć się z zaistniałej sytuacji. Wyjawił również, jak przykre komentarze otrzymał od...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik