ONS
Newsy

Bliźniaki Celine Dione są geniuszami!

Mają dopiero 4 miesiące, a już mówią po francusku…
Celine Dion gościła w programy Oprah Winfrey Show, gdzie w końcu wyznała, jak jej czteromiesięczne dzieci mają na imię. Okazało się, że jeden z nich ma imię ku uczczeniu Nelsona Mandeli, drugi zaś otrzymał swoje na cześć francuskiego autora piosenek – Eddy Marnaya. Dion wyznała też, że z dziećmi nie rozmawiają po angielsku.

- Najczęściej mówimy do nich po francusku. I oni nam też po francusku opowiadają – zażartowała Dion.

Piosenkarka i jej mąż Rene Angelil mają już starszego syna, dziewięcioletniego Rene-Charlesa. Dion wraz z mężem walczyli kilka lat, aby mieć więcej dzieci i w końcu im się udało. Bliźniaki urodziły się po 5 nieudanych próbach invitro. Chyba więc nie dziwimy się, iż Dion i Angelil uważają swoje dzieci za geniuszy.
Mąż Celine Dion nie żyje!
ONS
Newsy
Nie żyje mąż Celine Dion! Przegrał walkę z rakiem!
Nie żyje mąż Celine Dion! Przegrał walkę z rakiem!

Mąż Celine Dion nie żyje! Na Facebooku gwiazdy pojawiło się przed chwilą oświadczenie o śmierci  René Angélil: Rene Angelil, 73, odszedł dziś rano w naszym domy w Las Vegas po odważnej walce z rakiem. Nasza rodzina prosi o uszanowanie prywatności i spokoju. Więcej informacji podamy w odpowiednim czasie. - czytamy Nie żyje mąż Celine Dion. Przegrał walkę z rakiem! Mąż Celine Dion od trzech lat zmagał się z rakiem. Kilkanaście miesięcy temu przeszedł operację usunięcia nowotworu gardła.  Od tamtej pory wokalistka dzielnie go wspierała. Od razu odwołała koncerty, aby walczyć o jego zdrowie. W sierpniu tego roku udzieliła wzruszającego wywiadu o stanie zdrowia swojego męża, który chciał umrzeć w jej ramionach. Diwa postanowiła udowodnić mu, że jest silna, dlatego też w sierpniu 2015, wróciła do pracy: Pytam go: "Jesteś przerażony? Rozumiem to. Powiedz mi o tym". Ale Rene mówi, że chce umrzeć w moich ramionach. Zgadzam się i mówię": Będzie tak jak chcesz, umrzesz w moich ramionach". Kiedy widzisz kogoś, kto walczy tak mocno, to wielki kop dla ciebie. Masz dwa wyjścia. Albo patrzysz na męża, który jest bardzo chory i nie możesz pomóc, co cię zabija, albo mówisz, że jesteś przy nim, że musisz dać radę. Że wszystko będzie w porządku.  Celine Dion i Rene Angelil poznali się ponad 36 lat temu, kiedy to Celine miała 12 lat, a Rene 38 lat. W 1994 roku zawarli związek małżeński. Para ma trzech synów: René Charlesa (ur. 2001) oraz bliźnięta – Eddy'ego i Nelsona (na cześć Nelsona Mandeli), którzy urodzili się w 2010 roku. Cała trójka została poczęta metodą in vitro.   Wyrazy współczucia dla całej rodziny...    Oświadczenie Celine Dion: (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src =...

ALLONS_424011_Celine Dion 04.JPG
ONS
Newsy
Celine Dion

Prawdziwe imię i nazwisko: Céline Marie Claudette Dion Angélil Data urodzenia: 30 marca 1968 r. Znak zodiaku: Baran Zawód: piosenkarka Celine Dion pierwszą piosenkę skomponowała mając 12 lat. Jej brat wysłał nagranie do menedżera, Rene Angelila, któremu utwót Celine tak się spodobał, że zastawił własny dom, żeby wypromować młodą piosenkarkę. Jej pierwsza płyta p.t. "La voix du bon Dieu" okazała się niezwykłym sukcesem w Kanadzie. Chwilę póżźniej Celine stała się znana na całym świecie za sprawą wygrania międzynarodowego konkursu Yamaha World Popular Song Festival w Tokio. W latach 80. ubiegłego wieku młoda francuzka odnosiła sukcesy głównie w Europie, Azji i Australii. W międzyczasie intensywnie uczyła się języka angielskiego. Po zmianie wizerunku Celina podbiła w 1990 roku Stany Zjednoczone wydając pierwszą anglojęzyczną płytę "Unison". Albumem "Falling into You" w 1996 roku Dion udowodniła swoją pozycję na światowym rynku muzycznym. Za tę płytę otrzymała 2 nagrody Grammy w kategoriach Najlepszy Album Pop i Album Roku. Celine Dion nigdy nie odcięła się od swoich francuskich korzeni i cały czas nagrywa płyty na angielsku i po francusku. Do 2007 roku piosenkarka sprzedała ponad 200 milionów albumów na całym świecie. W 1994 roku Celine Dion poślubiła swojego menedżera, Rene Angelila. W 2001 roku przyszedł na świat ich syn Rene-Charles.

Celine Dion o chorobie męża
ONS
Newsy
Celine Dion o chorobie męża: "Chce umrzeć w moich ramionach!"
Rene Angelil walczy z rakiem

W sierpniu 2013 roku  media na całym świecie obiegła informacja o poważnej chorobie męża Celine Dione , Rene Angelil , który zmaga się z rakiem. Mężczyzna przeszedł operacje usunięcia nowotworu gardła. Specjalnie dla niego, artystka zawiesiła swoją karierę i występy w Las Vegas. Zobacz: Mąż Celine Dion w ciężkim stanie. Załamana wokalistka opowiedziała o jego chorobie: Nie może jeść, więc go karmię Stan męża Celine Dion nie poprawia się. Jak donosi "Hello Magazine" lekarze nie są w stanie określić, ile życia mu pozostało. Celine jednak dzielnie go wspiera. Rene zaś chce umrzeć na jej ramionach: Pytam go: "Jesteś przerażony? Rozumiem to. Powiedz mi o tym". Ale Rene mówi, że chce umrzeć w moich ramionach. Zgadzam się i mówię" Będzie tak jak chcesz, umrzesz w moich ramionach". Kiedy widzisz kogoś, kto walczy tak mocno, to wielki kop dla ciebie. Masz dwa wyjścia. Albo patrzysz na męża, który jest bardzo chory i nie możesz pomóc, co cię zabija, albo mówisz, że jesteś przy nim, że musisz dać radę. Że wszystko będzie w porządku.  - mówi w rozmowie z Hello Dlatego też Celine wraca na występy w Las Vegas. Chce udowodnić mężowi, że jest silną kobietą, która da sobie radę z trójką dzieci, pracą i wszelkimi obowiązkami. Energii dodaje jej miłość i wola życia męża. Trzymamy kciuki za Rene! Zobacz:  Dramat męża Celine Dion. Artystka ogłosiła całkowite zawieszenie kariery    

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner