Blake Lively ku zaskoczeniu wszystkich widzów pokazała ciążowe kształty podczas 10. gali Forbes Power Women's Summit. Gwiazda serialu "Plotkara" wraz z mężem Ryanem Reynoldsem wychowują już trójkę pociech, a niebawem powitają na świecie czwarte dziecko.

Reklama

Blake Lively i Ryan Reynolds już wkrótce zostaną rodzicami po raz czwarty

Blake Lively jest popularną amerykańską aktorką, znaną między innymi z serialu "Plotkara - Gossip Girl", gdzie grała jedną z głównych ról. Prywatnie Blake od 2012 roku jest szczęśliwą żoną aktora Ryana Reynoldsa, z którym ma już trójkę dzieci: 7-letniego Jamesa, 5-letnią Inez i 2-letnią Betty.

Podczas imprezy Forbes Power Women’s Summit w Nowym Jorku, Blake Lively ogłosiła światu cudowną nowinę i oficjalnie zaprezentowała się z ciążowym brzuszkiem. Na to wydarzenie gwiazda postanowiła założyć złotą, dopasowaną sukienkę, która podkreśliła ciążowe kształty aktorki.

Dotychczas ani Blake, ani Ryan nie ogłaszali w mediach, że oczekują narodzin czwartego dziecka, dlatego widok uśmiechniętej aktorki, głaszczącej sporych rozmiarów ciążowy brzuszek wywołał zaskoczenie wśród fanów.

East News

Zobacz także: Met Gala 2022: Blake Lively przyćmiła wszystkich? Kreacja aktorki robi wrażenie!

Zobacz także

Gwiazda na gali "Forbes" wyglądała zjawiskowo i widać, że ciąża jej służy. Od wielu lat razem z mężem są uznani za jedną z najbardziej dobranych i najsympatyczniejszych par show-biznesu. Teraz przed nimi trudne wyzwanie, bo już niebawem zostaną rodzicami czwórki dzieci.

Gratulujemy!

East News
East News
Getty Images
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama