Anna Przybylska, Krystyna Przybylska
East News
1/5
Anna Przybylska, Krystyna Przybylska
East News

27 września odbyła się premiera biografii Anny Przybylskiej „Ania”, autorstwa Grzegorza Kubickiego oraz Macieja Drzewickiego. W książce można znaleźć historie z życia aktorki, a także wspomnienia jej przyjaciół i rodziny. Dlaczego bliscy Ani Przybylskiej zgodzili się na tę publikację? Mama aktorki, Krystyna Przybylska, wyznaje prawdę w wywiadzie dla „Wysokich Obcasów Extra”. Co powiedziała? Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: "Kiedy ją zobaczyłam po operacji, to wiedziałam, że moje dziecko się kończy", mama Przybylskiej wspomina walkę aktorki z chorobą

2/5
Anna Przybylska
East News

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku i niedługo miną 3 lata od jej śmierci. Mimo że aktorka przez rok walczyła z rakiem trzustki, to jednak każdy wierzył, że pokona chorobę. Jej śmierć była więc szokiem. Dopiero teraz rodzina Ani Przybylskiej otworzyła się i szczerze opowiada o jej życiu i śmierci na łamach zarówno samej biografii, jak i licznych wywiadów. Dlaczego?

 

Zobacz: Szczere wyznanie siostry Ani Przybylskiej: "Jest to dla mnie zbyt bolesne i zbyt przykre". O co chodzi?

3/5
Anna Przybylska
East News

Krystyna Przybylska wyznała w rozmowie z „Wysokimi Obcasami Extra”:

 

- Miałyśmy wrażenie, że dzielimy się prywatnością. Ale po prostu chciałam przekazać wszystkim, że Anka to było normalne dziecko, które ma marzenia, pragnienia. Żadna gwiazda. I ciężko na swoją popularność zapracowała - powiedziała mama aktorki.

 

Zobacz: Krystyna Przybylska skomentowała nieobecność Jarosława Bieniuka na premierze książki o Ani Przybylskiej!

4/5
Anna Przybylska
East News

Krystyna Przybylska zdradziła też, że jej starsza córka, a siostra Ani, Agnieszka Kubera, traktowała prace nad książką jako formę terapii. 

 

- Książka o Ani jest dla Agnieszki terapią. Ona wszystko dusi w sobie, a teraz wreszcie z siebie wyrzuciła - powiedziała. 

 

Zobacz: Matka Ani Przybylskiej zdradza wstrząsające szczegóły jej śmierci: "Okazało się, że do trumny jest inne ubranie..."