Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Polska dziennikarka ranna na ukrainie
youtube
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Polska dziennikarka została ciężko ranna. Jej samochód ostrzelany przez separatystów

Polskie MSZ zajmuje się już sprawą

Przed chwilą dotarła do nas informacja, że polska dziennikarka Bianka Zalewska pracująca dla ukraińskiej telewizji Espreso TV, została ciężko ranna w strefie walk między rosyjskimi separatystami a siłami na wschodzie Ukrainy. Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych już zajmuje się wyjaśnianiem całej sprawy.

Do zdarzenia doszło wczoraj kiedy ekipa w której znajdowała się dziennikarka wracała ze zdjęć. Samochód został ostrzelany i przewrócił się. 
 

Tak, potwierdzamy informację, że została ranna. Kontaktowaliśmy się z nią; jest w stanie ciężkim, ale nie na tyle, by nie móc z nami rozmawiać. - powiedział Michał Safianik z biura MSZ, cytowany przez Gazeta.pl
 

Dziennikarka przebywa w szpitalu, gdzie ma zapewnioną najlepszą opiekę.

Zobacz: Polska piosenka hymnem rewolucji na Ukrainie

Joanna Racewicz
ONS
Newsy
"Joanna Racewicz przestała prowadzić program „Pytanie na śniadanie”. TVP komentuje zawieszenie dziennikarki!
"Joanna Racewicz przestała prowadzić program „Pytanie na śniadanie”. TVP komentuje zawieszenie dziennikarki!

W czwartek rano widzowie „Pytania na śniadanie” przeżyli spore zaskoczenie, gdy na planie nie pojawiła się dziennikarka Joanna Racewicz . Jak poinformował „Super Express”, dziennikarka została zawieszona, a na jej miejscu zobaczymy Marzenę Kawę.  Telewizja Polska wydała już oficjalne oświadczenie w tej sprawie!   Zobacz:  Gwiazda "Pytania na śniadanie" ZAWIESZONA przez TVP! Nie pojawi się w porannym programie! O kogo chodzi?   Joanna Racewicz została zawieszona   Powodem zawieszenia dziennikarki miał być jej wpis na Instagramie, na którym pochwaliła się efektami 40-dniowej diety. Jak się okazuje, stacja TVP uznała wpis za lokowanie produktu, niezgodne z etyką dziennikarską.   Od dnia 13 marca 2018 r. pani Joanna Racewicz przestała prowadzić program „Pytanie na śniadanie”. Powodem tej decyzji było wykorzystywanie przez panią redaktor Joannę Racewicz marki „Pytanie na śniadanie” do promocji produktów bez wiedzy i zgody kierownictwa programu, co powtarzało się mimo upomnień ze strony przełożonych. Działanie to koliduje z obowiązującymi w Spółce zasadami dotyczącymi reklamy i promocji, a także stoi w sprzeczności z zasadami etyki dziennikarskiej - czytamy na stronie centruminformacji.tvp.pl.   Żałujecie, że Joanna Racewicz zniknęła z wizji?   Zobacz:  Niefortunna wypowiedź Pawła o Małgosi w "PnŚ". Racewicz do rolniczki: "Przyjmujesz to bez protestu?"   Polecamy:  Telewizyjne wpadki Joanny Racewicz. Jedna z nich to największy koszmar każdego prezentera!   Joanna Racewicz pochwaliła się efektami diety Niestety, dziennikarka została zawieszona!

Agata Młynarska Viva!
Newsy
Roześmiana Agata Młynarska na okładce najnowszego numeru "Vivy!"
A co znajdziecie w numerze?

Agata Młynarska to ikona polskiej telewizji i to ona właśnie została twarzą najnowszego numeru dwutygodnika "Viva!". Znana dziennikarka TVP opowiada o swoich życiowych zmianach, nowej miłości i planach na przyszłość. Ale to nie wszystko! W najnowszej Vivie! Znajdiecie również modową pożywkę. Małgorzata Bela , najsłynniejsza polska top modelka. Kim jest? Jak zaczynała? Przeczytajcie więcej o Małgorzacie Beli A do tego 43 strony o najnowszych trendach w urodzie i modzie. Najnowsze trendy, testy kosmetyków i shoppingi. Polecamy!

Dzieci uwięzione w jaskini w Tajlandii, akcja ratunkowa
East News
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI! Akcja ratunkowa w Tajlandii! Uwolniono sześciu chłopców! Co dalej?
Brawo!

  23 czerwca 12 tajskich piłkarzy oraz ich trener udali się na wycieczkę do jaskini Tham Luang na północy Tajlandii. Niestety, nastolatkowie oraz ich opiekun nie poinformowali nikogo o swoim zamiarze. Nie wzięli także pod uwagę warunków panujących w Tajlandii. Od kilku dni padały tam ulewne deszcze. To doprowadziło do tragedii. Jaskinia, którą zwiedzali chłopcy, w jednej chwili została zalana, a oni sami uwięzieni! Od kilkunastu dni trwa akcja ratunkowa. Działania specjalistów były jednak utrudnione przez wysoki stan wody. W końcu jednak udało się przystąpić do działania!    Zobacz także: Kim są chłopcy uwięzieni w tajlandzkiej jaskini? Poznaj ich historie!   8 lipca ratownicy wkroczyli do jaskini. Jak donoszą zagraniczne media, udało się już uratować sześciu chłopców. Na miejscu pojawili się lekarze, którzy zajęli się nastolatkami. Młodzi piłkarze trafili już do szpitala.   Ambulance going up. Fourth I’ve seen in this short amount of time. pic.twitter.com/ADl47EHYCg — Helier Cheung (@HelierCheung) 8 lipca 2018   PONIŻEJ DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU   Akcja ratunkowa w Tajlandii   Przypomnijmy, że z chłopcami i ich trenerem cały czas był kontakt. Dzięki temu było wiadomo, że dwójka z nich jest niegroźnie ranna. Nastolatkowie pisali też listy do swoich bliskich.    " Nie martwcie się, mamo i tato,  minęły dwa tygodnie odkąd mnie nie ma, ale wrócę żeby wam pomóc w sklepie" "Nie martwcie się, bądźcie silni. Wszyscy wyjdziemy.  Chciałbym się porządnie najeść.  Chcę wrócić do domu - pisali chłopcy.   Trzymamy kciuki za dalsze poszukiwania!   POLECAMY: To cud! Po 10 dniach odnaleziono ich żywych w zalanej jaskini!   Ratownicy robią, co w ich mocy, aby pomóc chłopcom!   Chłopcy pisali listy do swoich bliskich...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner