Party Stories
Besa na Sopot Top of The Top Festival 2013
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Besa - albańska piękność podbiła Sopot!

Besa zaczarowała na konferencji prasowej i scenie

W piątek w Sopocie odbył się pierwszy festiwalowy dzień Top of The Top 2013. Na scenie zobaczyliśmy największe ikony lat 80-tych i europejskich wykonawców, którzy walczyli o Bursztynowego Słowika. Przypomnijmy: Plejada gwiazd na Sopot Top of the Top Festival 2013

Jedną z nich była Besa - wokalistka pochodzaca z Albanii. Urocza brunetka dała energetyczne show i okazała się niezwykle sympatyczną osobą. W rozmowie z AfterParty.pl przyznała, że w Sopocie czuję się świetnie i jest fanką... Edyty Górniak:
 

Mam wspaniałe zakwaterowanie, bardzo podoba mi się to miejsce. Jest mi trochę zimno, ale ogólnie jest naprawdę perfekcyjnie. Miałam paru znajomych z Polski, gdy studiowałam w Anglii - nie znam dokładnie waszej muzyki, ale znam Edytę Górniak i kocham jej muzykę. Nie mogę doczekać się, żeby ją usłyszeć, bo ma wspaniały głos i jest świetną artystką. Niestety, to co umiem powiedzieć po polsku, nie nadaje się do mówienia przed kamerą (śmiech) - powiedziała w rozmowie z nami.


Zobaczcie nasze wideo:


Gwiazdy podczas pierwszego dnia festiwalu Sopot Top of the Top 2013:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kulisy festiwalu Sopot Top of The Top 2013
ONS
Newsy
Festiwal ToTT w Sopocie od kulis: Gwiazdy pozują do zdjęć [WIDEO]
Kto przyciągnął największą uwagę paparazzi?

W piątek w Sopocie odbył się pierwszy koncert w ramach festiwalu Top of The Top 2013. Widzowie mogli podziwiać światowe gwiazdy wykonujące największe przeboje lat 80-tych, a także konkurs, który wyłonił najpopularniejszego artystę europejskiego. Przypomnijmy: Plejada gwiazd na Sopot Top of the Top Festival 2013 Publiczność najbardziej żywo zareagowała na ikony lat 80-tych: Belindę Carlisle , Ricka Astleya czy Helenę Vondrackovą . Zachwycili również młodzi wykonawcy z Europy, m.in. Loreen , Amy MacDonald czy Imany . Na kolana występami powaliła też Edyta Górniak . Redakcja AfterParty.pl jest w Sopocie i z naszą kamerą byliśmy za kulisami festiwalu. Odwiedzimy także dzisiejszy koncert :)

Margaret na konferencji Sopot Top of the Top 2013
Akpa
Newsy
Słodka Margaret na konferencji festiwalu. Co szykuje na występ?
Będzie show. Zobacz nasze wideo

Sopot po raz drugi w tym roku będzie muzyczną stolicą Polski. W czerwcu odbywał się tam festiwal Top Trendy, a w ten weekend startuje impreza Top of the Top 2013. Przypomnijmy: Gwiazdy podczas konferencji Sopot Top of the Top Festival 2013 W sobotę jedną z gwiazd występujących w Operze Leśnej będzie Margaret . Młoda wokalistka na konferencji prasowej zaprezentowała się w ślicznej limonkowej sukience od Violi Piekut , do której dobrała buty na grubym obcasie. Co zaprezentuje jutro w Sopocie? W rozmowie z AfterParty.pl Margaret zdradziła, że wykona medley swoich singli Thank You Very Much i Tell Me How Are Ya. Zobacz: Co Honey pokaże na Top of the Top Festival? Zobaczcie zdjęcia Margaret i nasze video: Zobacz też pozostałe gwiazdy Sopot Top of the Top 2013:

Edyta Górniak na Sopot Top of the Top Festival 2013
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Brawurowy występ Edyty w Sopocie. Mamy CAŁE show [WIDEO]
Wszystkie trzy piosenki diwy

Niekwestionowaną gwiazdą tegorocznego festiwalu Top of The Top w Sopocie była Edyta Górniak . Gwiazda wystąpiła podczas obu koncertów i dała popis umiejętności wokalnych na światowym poziomie. Przypomnijmy: Rockowa Edyta Górniak zawładnęła sceną Opery Leśnej Diwa w sobotę wystąpiła na finał koncertu i zaprezentowała trzy utwory - "Teraz Tu" z jej ostatniej płyty "MY", a także prawdziwą perełkę z jej dyskografii czyli "Linger" z pierwszego międzynarodowego albumu wokalistki. Ostatnią piosenkę wykonywaną przez Górniak był wielki przebój Metalliki "Nothing Else Matters" przy akompaniamencie rockowych gitar. Edyta zachwyciła wszystkich spektakularnymi wokalizami i ekspresją, której mogłyby jej pozazdrościć światowe sławy. Zobacz też galerię zdjęć pięknej Edyty Górniak na Sopot Top of the Top Festival 2013:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner